Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Hmm, velka skoda, ta Honda je stocena, minuli rok v juny mala na servisnej prehliadke necelych 100tisic km, teraz ma realne tak 120-130tisic km a na palubovke svieti 78tisic km. Skoda, lebo technicky vyzerala dobre, a nemala ani dake vady, podla servisky len menena baterka a odstranene dake divne zvuky pri stlacani/uvolnovani plynoveho pedalu. Taktiez lak ma pomerne spravnu hrubku az na to jedno miesto, ktore mi povedal ze bolo striekane.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa LoPiO »

A ako sa k tomu vyjadril predavajuci ak si ho stym konfrontoval ?


Inak k tomu predchadzajucemu videu, proste koniec :-(

A ak ani toto nie je fake, tak by som sa pototo na mieste...
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

Wizik napísal:Hmm, velka skoda, ta Honda je stocena, minuli rok v juny mala na servisnej prehliadke necelych 100tisic km, teraz ma realne tak 120-130tisic km a na palubovke svieti 78tisic km.
No pekne, a divne zvuky? Co povedal predavajuci? Ale ja by som sa na to asi vykaslal

Lopio: toto som uz videl, akoze inac huste. Neviem ci by som bol schopny hned ist s autom dalej. Asi by som vystupil a riadne to predychal, pretoze toto bolo ine stastie
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

To mi odpisali z Hondy, ze toto nasli v systeme nemeckej Hondy ktora to servisovala a ze vsetky vady boli vramci zaruky odstranene. Akoze to auto vyzera skvelo, totalne plna vybava ma nieco do seba, ale ten zly pocit ze to bolo stocene ma dost stve. No nic, treba sa poobzerat po niecom inom, ale ako som sedel v executive vybave, tak inu uz nechcem. :D
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

dost babracky to stocili... museli ratat s tym, ze sa daju tieto veci overit v Honde
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6226
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa icefire »

Otazka znie: na co vobec stacat take kilometre? Podla mna za tym bude nieco viac.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa galen »

tak k tomu autu pristupuj ako k autu s 130tis km,
nasledne k tomu daj "penale" za sahanie do systemu ...

a stiahni cenu dolu
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Nad tym som uz uvazoval, ale tak verit niekomu kto povedal ze je to fakt tip top a ze kilometre su urcite original. Akoze stav sa mi zdal byt vazne dobry, ale ze ma oklamal na kilometroch, skoda no. Tiez si myslim ze nemalo zmysel stacat tych cca 30-50tisic km.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6226
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa icefire »

Proste na to zabudni, aut je ako safranu. Vzdy sa najde nieco ine. Inak preco pozeras ponuku bazarov? Ja v takejto cenovej hladine by som bral iba priamo od distributora overene vozidla alebo iba od prveho majitela po overeni v autorizaku.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

On to predava ako sukromna osoba, nie ako bazar, lebo to auto je jeho, po dovoze si ho nechal lebo sa mu pacilo, ale chce nieco silnejsie. Kazdopadne pokukavam inde, ale zohnat CR-V v executive/top executive vybave do 20 000 nie je sranda (idealne aj s plynom alebo za taku cenu, ze po dorobeni plynu to vyjde do 20 tisic).
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

ale v podstate teraz si napisal aj dobru odpoved. Sam vravis ze toto auto v tej vybave + montaz plynu pod 20 000€ sa skoro neda zohnat. Takze znak ze to predava za 17 000€ je tiez trochu divne.

je skutocne pekne ale odradil by ma fakt ten ze sa snazil oje**t. Ale jemu to moze byt jedno, nekupis ty, kupi niekto iny. Nie kazdy je dosledy pri kupe jazdenky.

Inac za tu summu by som pokukoval po nemeckych autobazaroch, za tu sumu auto dovezies aj prihlasis. a vacsina z nemecka ma TOP vybavu
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Hej hej ved uz spekulujem co by sa dalo vymysliet. Ale fakt, takto stocit kilometre, ze sa to da uplne jednoducho zistit, to je sila. :facepalm:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

hlavne ked to je zbytocne... 130t je v pohode cislo...
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

mozno Vam to pride ze je to zbytocne, ale stocit tachac o 50 000km a stym ze mi to pojde pod 100 000 km je na odrb velmi dobre. Ved ako si sa ty namotal ze to auto je :

v takej vybave
s tak malo km
+ plyn

proste idealna ponuka. Mozno tebe nevadi keby tam bolo 130 000km, ale pride zakaznik ktory hlada presne toto auto a KM chce mat pod 100 000. Toto by bolo presne jeho auto. a povedzme si, kolko ludi si ide overovat stav vozidla aspon podla VIN? Bohuzial na Slovensku pramalo ludi. Takze ako som pisal , nekupis ty, kupi niekto iny. Ale jednoznacne by som napisal na autobazar.eu do diskusie, ze odrbava a kilometre su stocene
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Ale strasne ma to serie, lebo to auto vyzeralo presne tak ako by som si predstavoval, fullka, svetla koza, plyn namiesto rezervy.
Divim sa ze ludia si aspon VIN neoveria, ved to je snad samozrejmost.

Inak len tak OT, mysliste si ze Honda by dovolila u dakeho autorizovaneho servisu nechat na novu Hondu domontovat plyn bez toho, aby padla zaruka ?
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"