Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Bamma_boy napísal:Hell v druhom odstavci myslel pravicu, pre Ficovoličov čo by nepochopili.. ;)
jj dik za opravu, este by sa to tu zle pochopilo :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

oni že chcú aj 5% na dividendy .)))
Me like Pentium
LordRainmaker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordRainmaker »

faugusztin napísal:
LordRainmaker napísal:som zvedavy ako si poradia z rozbitym danovym uradom a najvyssou nezamestnanostou za poslednych 10 rokov
Odpovede su :
1) dosadia vlastnu firmu, pripadne este pre tento rok Novitech a od buduceho roka nejaka spriaznena firma J&T.
2) Nijak. Budu sa vyhovarat ze "lebo Dzurinda".
1. urcite si dosadia vlastnu firmu, tak ako to urobil Miklos, ale na rozdiel od SDKU a zlepenca to bude cez transparentny tender
2. bordel, ktory vznikol sa bude urcite riesit este dlho, predpokladam, odpoved typu "lebo predchadzajuca vlada", lebo uplne vsetky vlady u nas to takto praktizovali a praktizovat budu :( bez ohladu na to, ci to bola pravica alebo lavica.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

LordRainmaker napísal:1. urcite si dosadia vlastnu firmu, tak ako to urobil Miklos, ale na rozdiel od SDKU a zlepenca to bude cez transparentny tender
:hysterical:
uzasna veta. tak pripustas klientelizmus, ale obhajujes to tym, ze to bude cez transparentny tender? ako nehnevaj sa, ale toto uz je cisty koko.izmus :facepalm:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

LordRainmaker napísal:1. urcite si dosadia vlastnu firmu, tak ako to urobil Miklos, ale na rozdiel od SDKU a zlepenca to bude cez transparentny tender
2. bordel, ktory vznikol sa bude urcite riesit este dlho, predpokladam, odpoved typu "lebo predchadzajuca vlada", lebo uplne vsetky vlady u nas to takto praktizovali a praktizovat budu :( bez ohladu na to, ci to bola pravica alebo lavica.
1) Smer ? Transparentny tender ? Nuz, ak tym myslis nejaky ten nastenkovy tender, idealne na nastenke v kancelarii premiera, vytlacene bielym pismom na priehladnej plastovej A4-ke na bielej nastenke, tak urcite, bude to "transparentne". :D
2) je ti jasne, ze Dzurindova vlada skoncila pred 6 rokmi a 1,5 roka vlady Radicovej takmer nic nezmenila, okrem par pravidiel prinasajucich lepsie pravidla pre verejne obstaravanie. Takze Fico bude upratovat v podstate po sebe, ale vsak nech je za to zodpovedny Dzurinda, vsakze...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

LordRainmaker napísal:1. urcite si dosadia vlastnu firmu, tak ako to urobil Miklos, ale na rozdiel od SDKU a zlepenca to bude cez transparentny tender
to je oxymoron :)
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa valistar »

na pobavenie http://martinbulak.blog.sme.sk/c/293005 ... klame.html
(inak som pozeral na FB a uz to medzitym asi radsej zmazali :) )


.. ale som rad ze aj ked cez milion ludi volilo smer tak aspon tu na fore ma vacsina rozum (a vidi viac ako na koniec nosa). rovnako v mojom okoli som sa pytal mozno 50 ludi a smerakov by sa dalo zratat na prstoch jednej ruky. zial to ale nie je vzorka priemerneho slovenska.
prosim nebrat ako utok :)
SKODA 1100 napísal:Podiel platných hlasov spolu v % ............98,43 :?
Naštastie vačšine sa to podarilo zvládnut.
vidis aj taky su :laugh:
..ale cast z toho budu asi aj prazdne obalky - videl som to na FB - mal to byt nejaky druh protestu ale pointa mi usla :P
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1173
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Thief »

Panstvo mozete mi poradit nejake nestranne blogy? Nieco, kde niesu "topkoidne" bludy. Moc sem nechodim a nemam prehlad.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 7382_n.jpg

Inak ja som tak náhodne zisťoval v škole, že kto a ako, pár ficovoličov som našiel, prečo je väčšina zarytých? Teda ak povie, že Fiko je cocot, tak dobre že ma zabiť nejdú...
Napr. učiteľka občianskej výchovy / Náuka o spoločnosti a ak jej spomeniete, že ste volili SaS a pod. tak normálne pení a máte po p1či, hlavne na mature...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

LordRainmaker napísal: 1. urcite si dosadia vlastnu firmu, tak ako to urobil Miklos, ale na rozdiel od SDKU a zlepenca to bude cez transparentny tender
2. bordel, ktory vznikol sa bude urcite riesit este dlho, predpokladam, odpoved typu "lebo predchadzajuca vlada", lebo uplne vsetky vlady u nas to takto praktizovali a praktizovat budu :( bez ohladu na to, ci to bola pravica alebo lavica.
1: :facepalm: ja neverim ze si svojpravny
2: vyhovarat sa bude, ale moze sa tak akurat na seba. Radicovej vlada bola kratko a v podstate preslap ktory sa da kritizovat je poondanie Danoveho uradu. A inac sa bude vyhovarat na co? na transparetnejsie zmluvy, vypovedanie nevyhodnych zmluv atd?
a nepis mi tu o hajekovcoch, tych odklepol este Fico a nova vlada hned ako zistila ze je to naviazane ne ich poslanca tak zmluvu zrusili
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Ani ja som v blizkosti hladal Fiko-volicov. Nebolo ich vela, ale zopar sa ich naslo. Napr. jeden mi na otazku preco prave Fica odpovedal: ,,A koho by som volil ked si Radicova nevie udrzat vladu?" :facepalm:
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa STENLY »

Krutibrko napísal:Napr. učiteľka občianskej výchovy / Náuka o spoločnosti a ak jej spomeniete, že ste volili SaS a pod. tak normálne pení a máte po p1či, hlavne na mature...
logické.. kto má viac rozumu? študent, či pedagóg?
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz, bohuzial to musi byt casto student. Pretoze zatial co pedagog ma nastudovane vela v jednom obore, tak student musi vediet vsetko to, co kazdy pedagog na skole - spolu, v jednej hlave :D .
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

System_ERR0R napísal:,,A koho by som volil ked si Radicova nevie udrzat vladu?" :facepalm:
nj ale z casti mal pravdu, vlada radicovej to po*rala, a ludia to dali aj najavo.
Tiez co som sa zhovaral tak drtiva vacsina Fica nechcelo, lenze kolko z nich slo volit. Ty co chceli Fica tak sli snad k volbam vsetci a to je ten rozdiel.
Stenly: myslim ze co si povedal nie je uplne pravda. Pedagog nema vzdy pravdu, problem je ze si to nikdy neprizna
NB: Asus ROG Strix G16
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

my sme sa tiez pytali uciteliek koho volili, ani jedna nepovedala smer
ficovolici sa podobaju dost na kotlebovolicov
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502

Návrat na "Debata o všetkom"