Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ide o to ze pre heterosexualne neschopne plodit a homosexualne "rodiny" je adopcia v podstate jedina moznost, co dost vyhovuje aj systemu, aj dedom z decaku. A decko nemusi byt vobec ovplyvnené tým, ze ma dve matky alebo dvoch tatkov. To si myslim ja no. ;)
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Broslowski napísal:ide o to ze pre heterosexualne neschopne plodit a homosexualne "rodiny" je adopcia v podstate jedina moznost, co dost vyhovuje aj systemu, aj dedom z decaku. A decko nemusi byt vobec ovplyvnené tým, ze ma dve matky alebo dvoch tatkov. To si myslim ja no. ;)
To čo píšeš za blbosti? :D Že nebude ovplyvnené to dieťa? Ale bude! Bude si myslieť, že je to "normálne" a bude napodobňovať "rodičov" ("rodičov" -> v skutočnosti dvoch úchylov, alebo úchylky). Podobne ako je to u asociálov. Majú zlý príklad (špina, sex v 13 zo sestrou, mamou,...) a napodobňujú to (štatistiky hovoria, že každých 14 rokov je cigánov 2x viac) - prečo asi? Toto bude podobné, bude mať zlý príklad, bude ho napodobňovať!! A áno, zle ho to ovplyvní!! A nejde o normálnu rodinu ak sú dvaja otcovia, alebo dve ženy... Rodina je zväzok muža a ženy a nie zväzok dvoch gayov, alebo lesieb. Je to nenormálne. Teraz začnú s LGBT a potom budú pokračovať s inými úchylkami - sobáše so zvieratami :laugh: A ako to niekto spomenul, ževraj tam sa nedostaneme... Čo by nie? Aj pred 60 rokmi tu nebolo LGBT a teraz tu je a silou mocou sa to snažia vtlačiť ľudia do gebúl, sú podporovaní prihriatmi ľuďmi a poslancami ako je Poliačik zo sasky, samozrejme aj buzíci zo zahraničia sa pridá... A sú chránení neschopnými fízlami. Tí ochraňujú asiociálov, buzerantov a gorily! Z daní slušných a čestných ľudí. Pekný banánistan. Ešte väčší ako za komunistov - vtedy tu neboli aspoň tí buzeranti a politici nekradli v miliardách, asociálov držali tiež na uzde ALE hlavne platy boli nižšie ale hlavne aj ceny a v celkovom meradle bola kúpyschopnosť oveľa vyššia! Neviem, ale ani komunisti, ani demokracia nie je dobrá, potrebovali by sme niečo ako švajčiarsky model :-)
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2268
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

chlape ako vazne, vam kedy zaviedli internet? Sak ty jak keby si zaspal v minulom storoci.
Nemas jediny hodnotny argument.
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

preboha ty si trol.....

Pri adopcii chodi k rodine pravidelne zenska ci chlapik, a rozprava sa nie len s rodicmi, ale aj s dietatom osamote, dba na to, aby bolo dieta vychovane normalne, ak tomu tak nie je, bude dieta odobrané... rodicia (hetero aj homo) su povinny dieta vychovavat svedomito, nemozu mu povedat ze sme homosexualny par, budes aj ty gay, lezba. To tak nefunguje. A s Heterosexuala homosexuala vychovou nespravis, tak isto ako s homosexuala nespravis heterosexuala. Da sa to potlacit, ale ten clovek nebude nikdy stastny....

A prestan pouzivat slovo buzerant. Je to urazka..
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Argumenty sú, už som ich X-krát písal. Za to, že nepodporujem deviantov, som nemoderný? A devianti nebudú patriť ani do 22. storočia, nezaspal som storočie. U nás dávno zaviedli aj optiku, ale neviem, u teba, či vôbec máte DSL :laugh: To som nečakal, že tu bude toľko prihriatych obhajovať tých deviantov. Zlodejský banánistan sa mení na infaltilných prihriatych ktorí podporujú LGBT pochody :laugh:
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

to ze niekoho neodsudzujem za to, aky je, neznamena, ze ho podporujem. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Tak to bohužiaľ by si sa mal zmieriť s tým, že sa s takýmto názorom budeš stretávať častejšie. Tvoje myslenie je absolútne zcestné a raz snáď dostaneš rozum a zamyslíš sa nad tým, čo tvrdíš.. Zrejme v tvojom okolí sú len ľudia, ktorí ťa v tomto názore utvrdzujú..
Každopádne mi pripomínaš jedného z tých "FB" mudrlantov, čo všetko vedia, na všetko majú správny názor a všetko by okamžite vyriešili.. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
pEpinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 850
Dátum registrácie: Po 19. Máj, 2008, 09:31
Bydlisko: BA/NR

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa pEpinko »

Ta glorifikacia "inych" zacina byt neznesitelna. Asi som nemoderny, ale obhajovat zvrhlikov mi je riadne proti srsti.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1473
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

boa oznacovat ich "zvhlimi" to je na hall of fame ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Snake »

Pohádať sa na gayoch a lesbičkách...klobúk dolu páni, naberá to tu už fakt super level.





.
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa AmOK »

Broslowski napísal:ide o to ze pre heterosexualne neschopne plodit a homosexualne "rodiny" je adopcia v podstate jedina moznost, co dost vyhovuje aj systemu, aj dedom z decaku.
Systemu s malym s ide o to, co pises. T.j. odlahcit statnu pokladnu o vydavky na decka bez rodicov. Suhlasim.
O co ide deckam z decaku sa treba spytat v prvom rade ich! Osobne silne pochybujem, ze tuzia po dvoch fotroch, pri dvoch mamach by som bol este na pochybach, lebo to je v prirode bezne, ako tu uz bolo napisane.
Alebo si z decaku a vyrastol si u teplych rodicov, ze sa k tomu vyjadrujes? Potom je to ok, ale stale je to nazor len jedneho decka z decaku. (bez urazky) Logicky mi to tak pride z toho, co si napisal.

Systemu s velkym S ide o to, aby sa znizila celkova populacia. A to je cela pointa legalizacie a takychto vztahov! Nie o to, ze doteraz sme boli opice a uz sme konecne civilizovani ludia, ako sa demagogicky argumentuje v mediach. Homosexualita je v prirode odjakziva, ale bez normalnych jedincov nie je schopna existencie, preto nemozeme dat = medzi takto dva spolunazivajuce pary. Normalna rodina, ani svet homosexualitu nepotrebuje. Nepotrebuje ju utlacat, ale ani podporovat. Jednopohlavne manzelstva nebudu plodit dalsich, neopotrebnych otrokov, ale pocit demokracie a toho, ze zivot funguje normalne zostane zachovaly. Rimska a aj ine rise padli vdaka nadbytku nezvladnutelnych otrokov... Technika pokrocila na taku uroven, ze vacsia cast populacie je nahraditelna strojmi. Vrchnych 10.000 uz nepotrebuje take obrovske stado, preto je homo in a normalna rodina out. Nic viac. :(
George Orwell: 1984
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ano, iste, tazko sa vzit do situacie takeho dietata, to ake som mal dectvo si necham pre seba. v podstate mas pravdu no nepriamo somnou suhlasis. Schvalne by ma zaujimal prieskum, ktory by vyhodnotil dany problem...

keby si mam vybrat decak, alebo dobre zabezpecenu homosexualnu rodinu? :) no hadaj co by som si asi tak vybral ;) Znizenie populacie? prosim ta... jedna romskarodina narobi tolko deti, ako 10 neromskych :-)
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa AmOK »

Detstvo sme mali kazdy nejake a dospeli, ktori robia zakony sa nepytaju svojich plnoletych volicov, nie to este deti v decakoch.. Ja si napr. z detstva pamatam, ako sa ma pokusali osahavali buzici v tlacenici v autobuse.. Vzdy to skoncilo s rozbitou drzkou, takze z tohto vychadza moja averzia k ich aktivitam o "zrovnopravnenie". Pokial by ich naozaj niekto diskriminoval, tak ok, nech demonstruju, ale adopcia deti naozaj nehrozi, aby som bol za.

Ze je decak zlo a vymamonena tepla rodinka dobro, to je vec nazoru. Lenze peniaze neznamenaju vobec nic a lepsieho cloveka z decka nevychovaju. Krasne tu vidno priority dnesnej doby... :(
Ja by som si vybral dobry decak s perfektnymi vychovavatelmi a kvalitne skoly zadarmo pre tieto nestastne deti. Az sa bude demonstrovat za taketo decaky, za normalne skoly pre vsetky nadane decka a az bude realne, ze to aj nejaka vlada zariadi, tak potom ma mozno zacnu zaujimat "problemy a prava" 4%-nej mensiny.

Argument o lepsom zivote deti z decakov v LGBT rodinach je demagogia. Osvojenim sa neriesi pricina, preco su tie decka bez rodicov, ani stav v akom tieto zariadenia su, ani pocet tychto deciek. A ich pocet sa skor zvysi, ako znizi, ak tu bude takato moznost adopcie a bude o ne zaujem, ako o teple rozky... Btw vacsina tych deciek su romovia.
Potom mi z toho vychadza, ze problem s romami vyriesia gayovia a lesby... :rofl:

To znizovanie "bielej" populacie je fakt a ze nikto zatial neriesi romov, indov, africanov a podobne rasy neznamena, ze k tomu raz nepride. Tito chudobni a nestudovani ludia nemaju ako ohrozit System. Ked na to pride, tak ich jednoducho nechaju vymriet od hladu (Etiopia, India), alebo sa ti namnozenci vykantria navzajom za prizerania OSN, ako to bolo napr. v Rwande.. Musi prist len vhodna doba a nalada volicov. A ze robi system vsetko pre to, aby sme neskor suhlasili s akymkolvek riesenim je vidno kazdy den.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12309
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

lol :laugh:
co dosiahnete ked sa tu hadate o tomto? nejakej rovnopravnosti? ta nebude nikdy, vzdy bude vacsina a mensina a kazda z tychto stran bude tvrdit svoje. A co sa nakoniec dosiahne vyriesenim tejto otazky? Budem sa mat lepsie? V obchodoch zacnu byt potraviny zadarmo?
Osobne nemam problem s gayom ak mi nesaha na zadnicu :laugh:
ale vychova deti, to uz je ina vec. 2 matky, to sa este da, ale 2 otcovia, otvorene to mi ide proti srsti kus. ale je to len vec pohladu a v podstate ide o otazku, ked homosexualny par dostane hetero dieta, co nakoniec vyrastie z toho dietata?
ale to je otazka buducnosti, to dieta to moze ale nemusi poznacit vobec.
Ale co ho isto viacej poznaci ako jeho homo rodicia je spolocnost ako taka. Skor ako bude vychovavane by ma zaujmalo ako to dieta bude vnimane v spolocnosti. Ako s budu ostatne deti a ludia spravat. Lebo v zivote vas rodina poznaci dost, ale este viacej spolocnost ludi. Ak drtiva vacsina spolocnosti bude vnimat ako zlo ze homo par maju dieta, tak to dieta bude trpiet. Ak by k tomu dietatu pristupovala spolocnost normalne, tak dieta mozno ani nebude vnimat ze ma homo rodicov, respektive nie tak silno.

nesuhlasim ani s nazorom ze homoseualita nie je prirodzena, u cicavcov prirodzena je. Je neprirodzena len z pohladu rozmnozovania sa. Ak by sa homosexualita rozmohla v nejakom druhu, tak by to znamenal koniec toho druhu. Lenze clovek tvor genialny prekonal aj toto.
Keby cele ludstvo bolo homosexualne, tak by sme sa aj tak dokazali rozmnozovat. Umele oplodnenia by boli na dennom poriadku.

tak podme riesit zlate padaky a nie ci mi chuti zadok kamarata alebo <> :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

@AmOK: takmer samá pravda ten tvoj posledný príspevok :good:
V tomto je to celé choré, že sa neriešia príčiny, a že sa neskúma prečo sa to a to deje.
A tiež sa čudujem, ako si tu mnohí myslia, že vyrastaním v zabezpečenej "rodine" niečo vyhráte. Vkľude z vás môže byť len sprosté, drzé a rozmaznané decko. To tretie sa vám v decáku určite nestane, a podľa mňa ten argument s decákmi je pritiahnutý za vlasy.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push

Návrat na "Debata o všetkom"