Formula 1 všetko sem

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

2015

Mclaren
3
13%
Mercedes
6
25%
Red Bull
2
8%
Wiliams
0
Žiadne hlasovania
Renault
0
Žiadne hlasovania
Haas
0
Žiadne hlasovania
Ferrari
12
50%
STR
0
Žiadne hlasovania
Sauber
0
Žiadne hlasovania
Force India
0
Žiadne hlasovania
Manor
1
4%
 
Celkom hlasov: 24

Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3769
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

iba jediny tim ma v zakulisi silnejsie osoby ako automobilka mercedes
ja si pametam ako alonzo pretocil monopost v monze a ostal zaveseny na obrubniku
marsal muy s drzym uskrnom roztiahol ruky ze - nonono

nemca v nurburgringu na trat vytlacili

....pravidla....
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

Lezgy - mal by si sa ukludnit..

Tazilo Ferrari??

Pokial viem, Alonso startoval 11 sty. Prvu fazu pretekov sa vozil za Force India myslim na 8 mieste. Umnou jazdou hodnou jeho kvalit si posetril pneu a tesne pred boxami dokazal dat dole Force India, Maldonada a po boxoch sa dostal pred Kimiho. Alebo po? Nepodstatne... v druhej faze jazdil stvrty za Hamiltonom. Ked prisli boxy pocas fazy SC- len chybou McLarenu sa Alonso dostal pred Hamiltona...
Zasa - rychlostou ludi v boxoch ferrari a ich spolahlivostou.

Po restarte pretekov sa opat vlastnym jazdenim dostal pred Romaina Grosjeana - ziadne DRS, ale za cielovou rovinkou. Jedine co mu ako tak pomohlo bol vypadok Vettela, avsak bez toho vsetkeho co som napisal vyssie by nesiel po jeho vypadnuti do vedenia. To co si tu naznacil je cista fantasymagoria, akokeby vedenie vedelo a predpovedalo buducnost ak da fazu SC nie.. Toto by muselo zvladnut, ak by Tvoje dristy boli pravdive. Tak sa ukludni, prestan nazyvat FIA Ferrari mafiou, pretoze trest pre Maldonada je toho jasnou odpovedou. + Ti najdem x pripadov z minulosti kedy sa podobny vyvoj vypomstil Ferrari - spomen si na Valenciu a to ako Hamik "prebehol SC ciaru", nedostal trest, a obe Ferrari museli odkruzit cele kolo bez boxov pomalou jazdou za SC, zaten cas sa za nich dostali vsetky auta a ich sance na body isli do *****. Takze asi tak, vtedy z toho tiez vytazilo Ferrari ze??

Tak zacni byt objektivny a nestranny.. lebo Ti to zjavne nejde :facepalm: :P :wallbash: :E

+ len Ti pripomeniem, ze spominany zasah fazy SC do pretekov zhodou okolnosti vo Valencii rok 2010, Hamiltonov vypocitavy tah ktory spomalil obe ferrari stali v konecnom sucte TITUL Alonsa... Pretoze nebyt danej veci Alonso neskonci 8, ale 3ti...

http://www.youtube.com/watch?v=xEo5eqjjfXc
+ co Ty na komentare "Hamilton always had the support of FIA ?"

Za toto spomalenie - Hamilton spomalil, aby nasledne pred ciarou zrychlil aby sa dostal pred SC a Ferrari nechal ZA SC stal Alonsa v roku 2010 titul.. Tak neviem o akom zasahu tu hovoris, o akom: "cisto nahodou furt ked sa montuje do priebehu pretekov z toho vytazi prave ferari"

Zacni pozerat Formulu1...



http://www.youtube.com/watch?v=JZfUwGvU ... re=related
Spominas si na to, alebo vtedy ta to netrapilo???
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3769
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

videl som vsetky preteky nazovi za posledne roky a pametam si dost
aj valenciu ktoru uvadzas, a pametam si aj masu ako stal na starte tusim v silverstone o polku auta dalejako mal

myslim ze obaja pzoeram f1 uz dost dlho na to aby sme vedeli kedy a zaco sa dava SC
dnes bol spaniel doma, vo farbach ferari
pri takejto moznosti bolo velmi tazke neodolat ponuke "zdramatizovat" pretek
ci si hadam myslis ze ta guma bola dnes neskutocne nebezpecna natolko aby slo von SC?
pri vetelovi akosi bezpecnost nevadila hlavne ked okolo marsalovi ficali monoposty ako keby sa nechumelilo? tusim ze jeden ani nespomalil ale na vymenu za umele SC nedostal trest - ano hamilton :)


alonzo ako taky OK, dobry vykon kus stastia a vyhral
mne na tych pretekoch vadi len jedine....a to nedokazatelna rezia od zeleneho stola
a sralo by ma to rovnako keby bol vyhral raikonen alebo force india
lebo som dost stary na taketo ksefty a nepozdava sa mi to rovnako ako aj tebe

a ako som komusi pisal
to ze niekomu prejde svinstvo neopravnuje ineho aby podobne zakernosti skusal
smola sucasnej f1 ze sa pre prachy idu aj pozabijat...ale to je na inu debatu


lebo sa tito o hranicu pravidiel pokusaju furt

ja som kludny
a ty si zrataj kde by bol skoncil dnes ked stracal pred SC pol kola cca?
a ci fakt bolo treba dnes SC - hlavne za tu gumu...

ps. videl si nejakeho zametaca?

a k tvojmu postu..ja nerozoberam ze ci sa dostal v boxoch rped hamiltona
ja rozoberam preco slo SC von ked nemuselo
lebo keby neslo tak sa alonzo repd tebou spominany mclaren nedostane
taky nepodstatny detajl....

a este jeden postreh
faza SC sa predvidat da
alonzo nam to v renaulte predviedol
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

Opytal som sa Ta na jasnu situaciu z Valencie 2010, nulova reakcia z Tvojej strany k nej. Nemam s Tebou o com bavit... Ak fakt veris tomu ze FIA maka pre Ferrari /inak - ak je FIA Ferrari, preco Jean Todt ktory dlhe roky viedol Ferrari presadzuje Turbomotory - ked FIA MAKA pre Ferrari - toto mi vysvetli.../. Preco sa menia pravidla, kedze sa uz Ferrari akotak dostane hore, zrazu pride trest a podobne. Ak FIA maka pre SF, preco nezakazali dvojity difuzor RedBullu.

Vies kolko otazok Ti mozem dat, ale kedze Ty na ani jednu z nich nemas odpoved a odbacas, debata s Tebou nema zmysel. Inak by ma zaujimalo kolko VC si navstivil, s kolkymi pilotmi si si pokecal z oci do oci z polmetra a tak... Ci len mudrujes s pivom v ruke pred telkou. Jasne, moje zazitky somna nerobia hrdinu, no tie fantasymagorie ktore Ty a Tebe podobny na f1.sk podavaju - uz o Vas vsetkych vieme, stoja za zamyslenie. V takom SPA, v takej Monze, a vsade inde, su fanusikovia s upplne inou kulturou aku ukazujes Ty. V takom Madarsku ked sa podpisuju jazdci vladne medzi fanusikmi priatelstvo, ak je za Tebou McLarenista a podpisuje sa Hamilton a Button, 30-40ludi ho ochotne pustia pred seba. Ak vyhra Alonso, fanusikovia McLarenu aj tak spokojne idu domov. To, teda "to", co chces "vniest" Ty, medzi tymi pravymi tifosi, pravymi fanusikmi vsetkych timov vo svete nema pochopenie... Tu nevrazivost, zevraj podvody, hadzanie spiny na Schumiho - legendu F1, ktorej len ten co zavidi moze hadzat popol na hlavu. Mimochodom, neraz som bol svedkom - ked sa podpisovalo par pilotov, aj McLaren a Schumi spolu, no nikdy som nevidel situaciu, zeby McLarenaci - zaryty odzaciatkov vekov odporcovia Schumiho - zeby preslo stolik s nim a nevzali si podpis od neho. Podla toho ako reagujes Ty - nielen tu ale aj na f1.sk, sa Ta pytam - Ty by si obisiel stolik s nim??? Silne o tom pochybujem, tak prestan so seba robit blba, pretoze ako som napisal, to co sa snazis medzi fanusikov F1 vniest Ty, vo svete nema obdobu. Ci to je len taka SLovacia natura, podzubovat, a dookola hadzat polena na Schumiho a Ferrari? Tak velmi Ti ublizil ten tim a ten jazdec?? Sranda, ze miliony ludi vo svete sa tesia aj z vyhry Ferrari, aj ked fandia neviem komu.. Len Slovac je uz raz taka... poniektora.. divua :? :facepalm:
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa faugusztin »

Vsak samozrejme ze FIA robi pre Ferrari, nevidel si dnesny vysledok ? :hysterical:

1. miesto Alonso, aktuany pilot Ferrari
2. miesto Raikkonen, Lotus, byvaly pilot Ferrari
3. miesto Schumacher, Mercedes, byvaly pilot Ferrari

PS: Vyssie uvedeny text je mieneny ironicky.

PS2: Aj tie zdvihaky McL urcite hackla FIA aby ho Alonso predbehol; aj pneumatiky mu schvalne zozrala trat ktoru vybrala FIA, aby sa pred neho dostal Raikkonen; aj Maldonalda na kamikaze misiu poslala FIA, aby vyradila Hamiltona a teda Schumi mal 3. miesto; aj za problemy Hamiltona v predchadzajucich pretekoch je vzdy zodpovedna FIA.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22023
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa dexterav »

čistá mafia :facepalm: :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

Tak jak pisete sraci :good: len skoda ze na titul cakam ja a more Ferraristov od roku 2007 :(((
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa newmi »

čit, tento rok to bude Lotus :D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

Ak Kimi, tak kludne... :) Kazdy exjazdec Ferrarista ostava v srdiach tifosi navzdy ;)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

btw lezgy Ty ani Talianov nemusis? Podla Teba UEFA fandi komu? :D :rofl:
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3769
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

felipe25 napísal:Opytal som sa Ta na jasnu situaciu z Valencie 2010, nulova reakcia z Tvojej strany k nej. Nemam s Tebou o com bavit... Ak fakt veris tomu ze FIA maka pre Ferrari /inak - ak je FIA Ferrari, preco Jean Todt ktory dlhe roky viedol Ferrari presadzuje Turbomotory - ked FIA MAKA pre Ferrari - toto mi vysvetli.../. Preco sa menia pravidla, kedze sa uz Ferrari akotak dostane hore, zrazu pride trest a podobne. Ak FIA maka pre SF, preco nezakazali dvojity difuzor RedBullu.

Vies kolko otazok Ti mozem dat, ale kedze Ty na ani jednu z nich nemas odpoved a odbacas, debata s Tebou nema zmysel. Inak by ma zaujimalo kolko VC si navstivil, s kolkymi pilotmi si si pokecal z oci do oci z polmetra a tak... Ci len mudrujes s pivom v ruke pred telkou. Jasne, moje zazitky somna nerobia hrdinu, no tie fantasymagorie ktore Ty a Tebe podobny na f1.sk podavaju - uz o Vas vsetkych vieme, stoja za zamyslenie. V takom SPA, v takej Monze, a vsade inde, su fanusikovia s upplne inou kulturou aku ukazujes Ty. V takom Madarsku ked sa podpisuju jazdci vladne medzi fanusikmi priatelstvo, ak je za Tebou McLarenista a podpisuje sa Hamilton a Button, 30-40ludi ho ochotne pustia pred seba. Ak vyhra Alonso, fanusikovia McLarenu aj tak spokojne idu domov. To, teda "to", co chces "vniest" Ty, medzi tymi pravymi tifosi, pravymi fanusikmi vsetkych timov vo svete nema pochopenie... Tu nevrazivost, zevraj podvody, hadzanie spiny na Schumiho - legendu F1, ktorej len ten co zavidi moze hadzat popol na hlavu. Mimochodom, neraz som bol svedkom - ked sa podpisovalo par pilotov, aj McLaren a Schumi spolu, no nikdy som nevidel situaciu, zeby McLarenaci - zaryty odzaciatkov vekov odporcovia Schumiho - zeby preslo stolik s nim a nevzali si podpis od neho. Podla toho ako reagujes Ty - nielen tu ale aj na f1.sk, sa Ta pytam - Ty by si obisiel stolik s nim??? Silne o tom pochybujem, tak prestan so seba robit blba, pretoze ako som napisal, to co sa snazis medzi fanusikov F1 vniest Ty, vo svete nema obdobu. Ci to je len taka SLovacia natura, podzubovat, a dookola hadzat polena na Schumiho a Ferrari? Tak velmi Ti ublizil ten tim a ten jazdec?? Sranda, ze miliony ludi vo svete sa tesia aj z vyhry Ferrari, aj ked fandia neviem komu.. Len Slovac je uz raz taka... poniektora.. divua :? :facepalm:
na jasnu otazku som ti dal myslim jasnu odpoved
nerozoberam ci alonzo predbehol hamiltona v boxoch alebo nie
rozoberam PRECO SLO sc VON KED NEMUSELO :)
nizsie uzivatelia akosi na to nevedia reagovat takisto
hlavne faugustin
ved sa ta pytam
jednoducha otazka

malo ist podla teba SC von?
ano hamilton predbehol minuly rok SC ked slo z boxov
tam to bolo jasne
len mi nijee jasne preco to ty rozoberas...

cize si lepsi expert ze si bol v boxoch timov?
mozem sa opytat inak...kolko timov si navstil a v kolkych centralach si bol?
ja bol v styroch
cize asi taku vypovednu hodnotu ma tvoja otazka kolko pretekov som videl

ps co tu pleties fanusikov? dochadzaju argumenty???maltim ja niekoho na fore alebo na stretkach??
o com tu splietas??

dostal si jednoduchu otazku na ktoru ti mimochodom odpovedal uz aj redbul vcera

ano SC slo umyselne spravit pretek zaujimavejsim...
otazka je ci by slo aj keby mal alonzo naskok 30s
ze...
ale na to ty asi odpovedat nevies radsej budes pisat o vsetko inom
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa faugusztin »

lezgy napísal:rozoberam PRECO SLO sc VON KED NEMUSELO :)
Zbytocne ti budem vysvetlovat, ze tona drobnych ulomkov krizom cez pol trate je nieco uplne ine nez Vettelove zdochnute auto sice na trati, ale mimo hlavnej stopy. Zbytocne ti budem vysvetlovat, ze keby nevyslo SC, tak by polovicka startovacieho pola dostala v nasledujucich 10 kolach defekt. Ty si sa rozhodol, ze FIA je zla a tvoj nazor nezmeni nic.
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa Timeshifter »

SC nehodili na trať kvôli gume, ale kvôli kope šrotu, čo tam veľmi inteligentný Vergne narobil rýchlou jazdou s rozlmátenou pneumatikou. Prakticky celý pravý kryt a podlahu si rozmlátil (preto následne aj vypadol) a tieto úlomky rozhádal po trati. Toto nie je nejaký klasický okruh, kde máš veľké výbehové zóny a 100 m trávičky pri trati. Predstav si, že by na tie úlomky tvoj milovaný Hamilton nabehol, dostal defekt a narúbal to bariéry... To by boli zase zlí komisári, čo nepustili SC natrať, aby to tam vyčistili...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3769
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

zbytocne vysvetlovat ked to moc nesledujete
praveze kvoli vetelovi trebalo dat auto skor
ano dudrat na to nik nemoze lebo vedenie pretekov sa sikovne schova za vsemocnu bezpecnost
urcite je bezpecnejsie tlacit auto von z trate a okolo ti fuci monopost 200/h
ps
@timeshifter
nemyl si moje fandenie mclarenu s tymto vyjazdom SC, a nevkladaj mi nieco co som nepisal, to ze nemas k tomu co povedat okrem vyryvania, mna netrapi
mekac na tom stratil to je jasne, to mi vsak nevadi tak ako umele spomalenie pretekov, hamilton s tym nema nic
princip je niekde inde ale to niekto nechce vidiet...
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Formula 1 všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

No lebo Ty to sledujes, ze?? :D

Som Ti napisal na Tvoje vyplakavanie situaciu z Valencie 2010 kde prakticky Ferrari prislo o titul. Presne "otocenie situacie", ako vyjazd SC pokazil preteky Ferrari spolu s vydrbanym Hamiltonom.

A Ty len dookola stale places. A ze Safety vyslo aby pomohlo Alonsovi :D ktory z FIA delegatov je jasnovidec aby videl ze McLarenu sa zlomi zdvihak, Seb vypadne atd?? No povedz ze mi ktory? :D SI smiesny. Ak raz vyjde SC, kazdy tim na to ma byt pripraveny.

MImochodom, tiez sa sa urcite dobre u****val v Singapure 2008 ked v zhone Felipemu nechali hadicu v aute. Myslim ze tam slo o ovela ovela ovela viac, ako slo HAmikovi ked sa im v boxoch zlomil zdvihak. Cize prakticky som Ti vytiahol dve Safety Car situacie, ktore pripravili Ferrari jasne o titul (pocet ziskanych bodov bez SC by stacil na titul v rokoch 2008 a 2010), ako apel na Tvoje slova:

"cisto nahodou furt ked sa montuje do priebehu pretekov z toho vytazi prave ferari"


Vies, taku istu frustraciu som zazil ja v SIngapure 2008 a Valencii 2010 ako Ty teraz. NO Vam nejde prakticky teraz o nic a trepes nozickami, tak klud... A mimochodom, Hamik mohol krasne zachranit 12bodikov, byt umnej jazdy z jeho strany co sa ale nestalo... Ferrari v spominanych rokoch takuto "druhu sancu" v preteku nedostalo. Sice neviem isto, ale tak velmi ako Ta to trapi to moze trapit len McLarenaka :D:D
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"