Vsetky vtipy,srandicky sem - I

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Zadate o praci v nadnarodni korporaci? Tak to vas musime rovnou
varovat,protoze kazdy narod bere praci trosku jinak a kazdy sef vysiluje po svem. Radsi si hned prectete narodnostni postrehy Cerneho Petra, at vite, do ceho jdete.

Americane
Kazdy American se uz od narozeni citi jako vladce sveta, i kdyz mu treba ve skole nikdy tak uplne nereknou, kde ze ten svet vlastne lezi. Zvysene sebevedomi zamorskych sefu musite respektovat, takze na jakykoli jejich napad reagujte obdivnym vytim wow, popripade alespon tahlym greaaat. V americke firme se take hodne veri na mavani vlajeckami, noseni trencli v podnikovych barvach, zpivani korporatni hymny a vubec dalsi projevy tzv. firemni kultury. Americti manazeri se na sebe porad usmivaji, coz si my mylne vykladame tak, ze se maji radi a ze spolu souhlasi. Nenechte se
zmast. Tihle borci investovali do svych zubu tolik, co vy do sveho baraku a nejak to prece ukazat musi.
Zvlastni poddruh: American z Vysocan.
Typicky Johnny Reznicek nebo Fitzgerald Utrinos je drsne individuum, ktere v roce 1988 prekrocilo na vlakovem zachodku jugoslavskou hranici, aby se o dva roky pozdeji vratilo jako ostrileny menedzr zapadniho strihu. American z Vysocan v sobe kombinuje zamorskou aroganci s nasi vykutalenosti, coz z nej dela nejnebezpecnejsi formu sefa.

Francouzi
Jestli uz mate po mrtvicce a lekari vam radi vyhybat se stresu,tak o
francouzske firme ani neuvazujte. Francouzi jsou znami tim, ze jejich system rizeni driv dohanel kolonie k obcanskym valkam a dnes dohani ceske zamestnance k sanatoriu v Kosmonosich. Francouzsky manazer miluje chaos a ze vseho nejradsi je, kdyz
muze dvakrat denne zmenit klicove rozhodnuti. Ovsemze vam to zabije rozjety projekt - zkuste na to ale upozornit a budete mit takovy malheur, ze budete doma rychleji nez TGV. Nejvetsi vyhoda francouzskeho sefa je, ze si kazdy den zajde na racky tri az ctyrhodinovy obidek. Ne ze by tak dlouhou poledni pauzu povolil i vam - ale aspon na chvili vyklidi kancelar a vy muzete neco udelat.
Zvlastni znameni: Mohutna parfemizace. Jet v malem vytahu se skupinou galskych eleganu je vylozeny ocistec. No a pokud se k vam v mezipatre nacpou jeste dva italsti konzultanti, tak se muzete vsadit, ze vas dole vynesou v bezvedomi.

Holandane
Co Skot zahodi, to Holandan zvedne. Okridlene rceni presne vystihuje hlavni problem holandskych firem, kterym je jejich nehorazna lakota. Co taky cekat od naroda, ktery se radsi kodrca pres celou Evropu v privesu, nez aby vyplazl tricet euro za hotel? Zazil jsem nizozemske vedeni, ktere nutilo zamestnance, aby strkali do tiskaren jiz pouzite papiry a tiskli z obou stran. Vetsi skrti
jsou snad uz jen Korejci, kteri potistene papiry jeste nosi na toalety, aby usetrili za harmasan.
Zvlastni znameni: Holandane jsou zvidavi a brzy pochyti par nasich slov.
Pozor tedy na pusu, az budete prateli neformalne hodnotit, co ma ten vas prdoch zase na sobe a jak vas osulil na premiich. Napriklad u Americanu tenhle problem odpada - ti se pres nejake to a-choj nikdy nedostanou.

Nemci
Nemecky narod je nam blizky, tak blizky, ze zna mnohe damy v nasem pohranici lepe nez my sami. Tim ale intimita konci, protoze v praci si Nemec nikoho k telu nepusti. Na vsechno je proces, zasedani strida zasedani a na konci dne si clovek pripada jak v jedne z tech nekonecnych talkshow na RTL, kde Uwe a Uschi neustale vykladaji svetu, jak se v detstvi pocuravali. Ve firme panuje tuha centralizace a nez vas projekt doputuje na schvaleni
do Rise (s povinnou zastavkou v Dubi), tak uz nebudete vedet, ceho se vlastne tykal.
Zvlastni znameni: Na nemeckem sefovi je hezke to, ze i kdyby se pretrh, vzdycky bude mit v anglictine jeste hustsi prizvuk nez vy.

Japonci
Japonci jsou zvlastni lide. Na jednu stranu jsou velmi zdvorili a porad se klani, az skoro mlati cely o jekor. Na druhou stranu umeji dat najevo, ze nas i dalsi cizince povazuji za hmyz a ze kdyz my jsme jeste lezli po stromech, oni uz meli vypilovany cajovy obrad a jejich ucenci sepisovali hrdinne skutky dynastie Zvejzuzu. Prace pro japonskou firmu je vhodna pro submisivni typy a poskytne vam spoustu zazitku, za ktere byste v sadomaso salonu museli platit.
Zvlastni znameni: Japonsti sefove jsou beznadejni cholerici a kdyz se poradne rozcili, skacou vzteky az do vyse vasich ramen, coz byva klidne i pul metru. Chrante se v takove situaci usmat - to uz byste mohli rovnou spachat harakiri.
Používateľov profilový obrázok
fiijo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 07. Máj, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa fiijo »

Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Po dokladnej zdravotnej prehliadke a viacerych vysetreniach vysvetlil doktor svojej pacientke, ze jej zostava uz len necely den
zivota. Pani pride domov a hovori svojmu manzelovi: "Ked je to tak,
tak by som chcela, aby sme sa celu poslednu noc divoko milovali."
Manzel odpoveda:
"Tebe sa to lahko hovori, ked nemusis rano vstavat."
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... zevraj ako sa da prekonat defendlock
http://video.google.com/videoplay?docid ... 23&pl=true
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

skolni inspektor si zavolal øeditele dvou gymnazii a dal jim mìsic na to, aby vyraznì snizili vyskyt a uzivani drog na svych skolach. Pomìsici zasel za prvnim øeditelem a pta se, jak se mu daøilo. "Snizili jsme vyskyt drog o dvacet procent! A stacilo udìlat plakaty se dvìma kruhy - malym a velkym. K velkemu byl napis 'Tohle je vas mozek pøed drogou' a k malemu 'Tohle je vas mozek po droze'." Inspektor se pote vyda do druhe skoly. "Snizili jsme vyskyt drog o osmdesat procent! Udìlali jsme plakaty se dvìma kruhy - malym a velkym." - "Nechte mì hadat, pane øediteli. Zobrazovaly mozek pøed a po droze!" - "Ne, pane inspektore. Byl tam napis 'Tohle je vas analni otvor pøed vìzenim, a tohle je po vìzeni'. Nìjake otazky?"

Chuck Norris napocital do nekonecna. Dvakrat.
Chuck Norris zomrel pred 10 rokmi ale Smrtka nemala odvahu mu to
povedat.
Chuck Norris vie delit nulou.
Chuck Norris musi triedit pradlo na tri hromady - biele, farebne a krvave.
Ked ide Bubak spat, kazdu noc sa pozrie pod postel ci tam nie je Chuck Norris.
Chuck Norris je castym darcom krvi pre cerveny Kriz. Len nie svojej
vlastnej.
Chuck Norris hral rusku ruletu s plne nabitou zbranou a vyhral.
KeD Chuck Norris spadne do vody, nebude mokry, ale voda bude Chuck Norris.
Teória evolucie neexistuje, existuje iba zoznam zivocisnych druhov, ktore Chuck Norris nechal prezit.
Ak Chuck Norris meska, cas by mal radsej sakra spomalit
Chuck Norris dokaze palit mravce lupou. V noci.
Chuck Norris je prvy clovek, ktory dokazal porazit betónovy mur v
tenise.
Slzy Chucka Norrisa liecia rakovinu, skoda ze nikdy neplakal.
Na poslednej stranke Guinessovej knihy svetovych rekordov je malym pismom uvedene, ze vsetky rekordy drzi Chuck Norris, tu uvedeni ludia su ti, co sa k nemu naviac blizia.
Niektori ludia nosia pyzamo so Supermanom, Superman nosi pyzamo s Chuckom Norrisom.
Nie su ziadne rozne rasy, iba krajiny plne ludi, ktorych Chuck Norris zbil do roznych odtienov ciernej, modrej a zltej.
Chuck Norris si v KFC objednal BigMac a dostal ho.
V Iraku neboli ziadne zbrane hromadneho nicenia. Chuck Norris zije v Oklahome.
Chuck Norris znicil periodicku tabulku prvkov lebo uznava iba prvok prekvapenia.
Na Nagasaki nikdy ziadna bomba nespadla, to len Chuck Norris vyskocil z lietadla a udrel do zeme.
Znacka "parkovanie pre handikapovanych" neznamena, ze tam mozu parkovat postihnuti, znamena to, ze tam parkuje Chuck Norris a ak tam zaparkujete, urobi z Vas handikapovaneho.
V priemernej obyvacke je 1242 veci, pomocou ktorych by vas Chuck Norris dokazal zabit vratane samotnej izby.
Chuck Norris nespi, iba caka.
Zbrane nezabijaju, to Chuck Norris.
Hlavne priciny smrti v USA su : 1. choroby srdca, 2. Chuck Norris, 3. rakovina.
Okolity vesmir existuje, pretoze sa boji byt na taj istej planete ako Chuck Norris.
Chuck Norris necita knihy, iba ich poriadne zmackne a dostane informacie, co potrebuje.
Chuck Norris je taky rychly, ze moze obehnut Zem a udriet sa do chrbta.
Chuck Norris nenosi hodinky, on proste urci kolko je hodin.
Vetsina ludi ma 23 parov chromozómov, Chuck Norris ich ma 72 a vsetky su smrtelne.
Chuck Norris pozna poslednu cislicu cisla Pi.
Niektori ludia maju jednu mozgovu hemisferu vacsiu ako druhu. Chuck Norris ich ma vacsie obe.
Chuck Norris vynasiel cele spektrum farieb okrem ruzovej, tu vynasiel Tom Cruise.
Chuck Norris vie roztiahnut diamant a premenit ho tak na uhlie.
ziadne globalne oteplovanie neexistuje, to len Chuck Norris priblizil slnko, keD mu bolo chladno.
Za kazdym uspesnym muzom je zena, za kazdym màtvym muzom je Chuck Norris.
KeD boh povedal "budiz svetlo", Chuck Norris cakal kym poprosi.
Chuck Norris raz kopol kona do brady. Jeho potomkovia su dnes znamy ako zirafy.
Ozzy Osbourne ukusuje hlavy netopierom, Chuck Norris to robi tigrom usurijskym.
Chuck Norris vie robit bubliny z hovadzich steakov.
KeD sa hovori "nikto nie je dokonaly" Chuck Norris to povazuje za osobnu urazku.
Používateľov profilový obrázok
Guru
Ban
Ban
Príspevky: 587
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenèín (24)

Príspevok od používateľa Guru »

Pote, co se Vancouver stal poøadatelem ZOH v roce 2010, zacali se lide ze vsech koutù svìta zajimat o nìktere vìci. Tyto otazky o Kanadì byly SKUTEcNÌ polozeny na Mezinarodni webove strance turismu.

Ot: Nikdy jsem v kanadske televizi nevidìl, ze by tam bylo teplo. Jak tam rostou kytky? (Velka Britanie)
Od: Vsechny kytky pøivazime uz vzrostle a pak si jen sedneme a sledujeme, jak hynou.

Ot: Je mozne potkat na ulici ledni medvìdy? (USA)
Od: Podle toho, kolik vypijete.

Ot: Chtìl bych jit pìsky z Vencouveru do Toronta. Mùzu jit podel zeleznice? (svedsko)
Od: Jistì, je to jen 6 a pùl tisice kilometrù; vezmìte si hodnì vody.

Ot: Je bezpecne bìhat v Kanadì ve køovi? (svedsko)
Od: To, co se øika o svedech, je vaznì pravda!

Ot: Jsou v Kanadì bankomaty? Mùzete mi poslat jejich seznam pro Toronto, Vancouver, Edmonton a Halifax? (Velka Britanie)
A: Na co zemøel vas pøedchozi otrok?

Ot: Mùzete mi dat nìjake informace o hrosich zavodech v Kanadì? (USA)
Od: A-fri-ka je ten velky kontinent ve tvaru trojuhelniku, jiznì od Evropy. Ka-na-da je takova velka zemì na sever od vas... Ale, kaslete na to. Hrosi zavody jsou kazde utery vecer v Calgary. PøijDte nahy.

Ot: Jakym smìrem je sever v Kanadì? (USA)
Od: Postavte se celem k jihu a otocte se o 180 stupnù. Ozvìte se, az tam budete a my vam posleme zbyle pokyny.

Ot: Mùzete mi poslat rozpis koncertù Videnskeho chlapeckeho sboru? (USA)
Od: Ra-kous-ko je takova divna mala zemì hranicici s Nì-mec-kem, ktere je... Ale, kaslete na to. Vidensky chlapecky sbor vystupuje kazde utery vecer v Calgary, hned po hrosich zavodech. PøijDte nahy.

Ot: Mate v Kanadì parfemy? (Nìmecko)
Od: Ne, my nesmrdime.

Ot: Objevil jsem pramen mladi. Mùzete mi poradit, kde ho mùzu prodat v Kanadì? (USA)
Od: Na kteremkoliv mistì, kde se shromazdilo hodnì Americanù.

Ot: Mùzete mi poradit, kde v Britske Kolumbii je menì zen nez muzù? (Italie)
Od: Jistì. V gayklubech.

Ot: Slavite v Kanadì Den dikùvzdani? (USA)
Od: Jenom na Den dikùvzdani.

Ot: Jsou v Torontu supermarkety, kde sezenu mleko po cely rok? (Nìmecko)
Od: Ne, jsme mirumilovna veganska civilizace. Mleko je ilegalni.

Ot: Chtìl bych se nìco dozvìdìt o slavnem kanadskem zviøeti, ale zapomnìl jsem, jak se jmenuje. Je to nìco jako velky kùn s rohy. (USA)
Od: Jmenuje se los. Jsou vysoci, velice nebezpecni a jedi mozky vsech, kteøi se k nim jen pøiblizi. Mùzete je odradit, kdyz se nastøikate lidskou moci pøedtim, nez vyjdete ven.


edit by 369: :D :D :D aj ked nas vcera vytrieskali, ale toto je fakt dobre.
CPUAMD643200+ 2500mhzCHLADICZEROtherm BTF95 pasivRAM1gb APACER 400mhzMBAsrock K8SLIZVUKonboardREPROGenius 1+1HDD250gb samsung sata2 16mb cache+Nexus DiskTwinROMASUS DRW 1608P2SGPUGygabite G7600gt 256gddr3 128bit pasiv Pci-EPSUFRONTIER 400wSKRINKAYesico Openair Black+2xXILENCE Pro Fan XPF 120Lred+Katoda Twin-Set CervenaMONITOR19" CRT Belinea 106055MYSLogitech cordless desktop LX 700KLAVESNICALogitech cordless desktop LX 700PODLOZKAAllsop blue led
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

dufam ze sa bude pacit :red:

zoznam clenov Sexualnej rady OSN

pani Ma La Picafuci a pani zuj Mujhuj a Hon-Si Ho - cina
damy Maiu Yakoyamu a Makalamuho cihomameky - Japonsko
pani Carl Gustav Kurvinssen a Styk Van Pohlavsson - svedsko
pani Ludwig Sudhowen a Kurt Furtmustal - SRN
pan Sunar Sralsom - Island
pan Olaff Dalhoven - Dansko
pan sablakadze Popicisvihli - Gruzinsko
pan Adam Serepecki - Polsko
pani Radadava Mahoradatam - Pakistan
Josip Pripicke Stalmujakotic - Chorvatsko
pani Malarada Konskyfas - Cyprus
pan Trigule Malebongo - Zaire
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Príspevok od používateľa kremso »

Jsou tri dealeri piva: 1) dealer piva Heiniken, 2) dealer americkeho piva Budweiser, 3) cesky dealer piva Budvar/Gambrinus/Plzen/whatever
a jdou do hospody...
prvni rika, ja si dam pivo heiniken, protoze se vyrabi z tech nejlepsich prirodnich produktu a je vazne nejlepsi.
druhy rika, ja si dam budweisera, protoze je to to nejlepsi pivo a v americe ho piji vsichni.
treti (cech) rika, ja si dam coca colu.
Vsichni na nej udivene koukaji a ptaji se: coze? ty si nedas pivo??
on odpovi: kdyz vy si nedate pivo, tak ja taky nebudu

-----

Vsetci mi hovoria, ze meno kocura sa ako heslo pre roota nehodi.Ale ked ja som si tak privykol na mojho qzb!7kw_2et !
Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

I burned a CD with some multimedia stuff on it for a friend of a friend. He couldn't get them working, because, it turned out, he had a 486 with 8 megs of RAM.

* Him: "How come they don't work?"
* Me: "You need a new motherboard, CPU, case, power supply, lots more RAM, and maybe a new video card."
* Him: "Can you download them for me?"

:D
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Po prehre s BLR: Musime dat nabuduce jednoznacne viac golov ako super inak prehrame lebo sa hra na goly

cesky komentator o jednom z lotysskych hracov: "Jeho tøinactka teD vlhne na støidacce."

Hajko,RUS-BLR:A siesti Rusi su tam teraz dokonca siedmi

SVK - KAZ, 8. 5., CT2, reportaz cez 1. prestavku, analyza hry: Koreshkovi sou na sebe hodne navazani. Tady byl uplne volny hrac, kteremu Koreshkov nenahral a musel ho videt. Leda ze by mel vypichnute obe oci, ale to on nema, lebo to by nesmel nastoupit k utkani

SVK - KAZ, 8. 5., STV2: Ohen a sira, kt. nasi hraci chrlia pred brankou neustavaju.

citat z hokej.sk:"Kazachovia prilisny odpor nekladli a Karol Krizan si mohol v brane Slovenska vykladat pasians. "

hokej.sk: Aj v oslabeni sme ale utocili my a strely hracov v modrych dresoch boli v tomto stretnuti sporadicke ako odlety rakiet z Bajkonuru.

hokej.sk: Suroveho zastavil v prieniku nedovolene Samochvalov, ktory sa na Tomasa nalepil ako zabiak na zabu pri pareni

Robert Zaruba CT: Ani kazassky utok nezrozumitelnych mien si nedokazal poradit zo slovenskou obranou

sro1 svk-rus: v kazdom stretnuti treba hrat nadoraz, a prave teraz vyhadzujeme cez vsetky ciary

SRo1: SVK-RUS: Pre nasich mladych skusenych hracov, pretoze vacsina z nich reprezentuje po prvykrat

svk:rus opat podtrzenie a na tresnu lavicu ide slovenske muzstvo

svk:rus my sme naskladany na modrej ciare a rusi nakladaju a nakladaju

SRo1: SVK-RUS: S privretymi ocami by hlavny rozhodca mohol jedneho z rusov ja vylucit.

svk-sui pred karolom krizanom zbierame ovocie

hokej.sk: SVK-SUI: 38.min Bezina korculuje a prihrava Bezinovi, ten vystrelil...

Komentatori na cT4, keD kamera ukazala troch svajciarskych fanusikov oblecenych ako kravy: "Tady vidime slovenske fanousky v zvlastnich kostymech... asi to budou nìjake podtatranske kroje..." a druhy mu na to odpoveda "roberte ja myslim, ze to jsou svycaøi"

SVK-SWE, Jan Pardavy: "Len nech na Karola strielaju, on to ma rad."

V zapase SVK-SWE:V zapase medzi USA a Kanadou vedu Cesi 2:0

SVK:SWE, 16. minuta 3. tretiny, stav 5:2, ktorysi nas utocnik v sanci, ale netrafil. A komentator na to: "Skoda ze to nedal, mohol KONECNE ROZHODNUT zapas."

Riso Lintner na zly lad SWE-SUI: PredpoveD pocasia je pre ladovu plochu priazniva, ma sa tu ochladit... Kazdopadne ta slnko dost chytilo, Palo (na
Gaspara)

Zapas USA-FIN na finskych fans
Matej Hajko: Ocami som ich hladal na tribunach v kazdom zapase, nenasiel som ich. Ale nesklamali, su tu. Zostava finskych flegmatickych fanusikov v ciernych oblekoch a klobukoch. Riso Lintner: Vyzeraju ako bodyguardi. Matej Hajko: Nie su bodyguardi, su to fanusikovia. Riso Lintner: Ja viem...

Matej Hajko: Rozhodcovia posuvaju svedov do stredneho pasma. Alebo nie? Tak, uz sa obe muzstva postupne presuvali do stredneho pasma, tak vhodi sa kde? Jan Pardavy: Dufam, ze sa dohodnu. Matej Hajko: No, mohli by sa dohodnut, lebo nastal velky zmatok medzi rozhodcami teraz. Jan Pardavy: Mozno budu hlasovat a dvaja proti jednemu hlasu, vitaz zvitazi, takze dufam, ze to budu dva hlasy do stredneho pasma. Matej Hajko: To je neuveritelna porada, zatial, co sledujeme, teraz si to uz kamera nasla. Jan Pardavy: Asi riesia nieco ohromne vazne. Matej Hajko: No, ako sa dohodli. No, zial, nie pre nas priaznivo. Jan Pardavy: Zrejme hlavny rozhodca ma tri hlasy.

Matej Hajko SVK-SWE: Este Lasak sa dostane, eeh Lasak, Zalesak sa dostane k odrazenemu puku, Janko Lasak tu sedi kusok od nas, ale k puku sa rozhodne nedostane.

Pardavy: skoda, ze rezia vybrala tento zaber. Mohla ukazat ako obidvaja bratia (Hossovci) spadli naraz ako akvabely

M. Hajko: v zapase SR- SWE : stale su svedi v nasom obrannom pasme a teraz sa puk knoecne odrazil k nam, Pan Boh zaplat aj za tieto dary...:-)

SWE-RUS: A sam Samuelson dokazal zasunut

SVK : UKR, CT2, M. Dusik: Karpenko nezaregistroval, ze rozhodci chce vylucovat. Mozna videl, ale nechtel verit, ze by to mohl byt slovensky hrac.

SVK : UKR, CT2, hokej.cz: Nebyt casomiry, nikdo by ani nepomyslel na to, ze Ukrajina hraje pøesilovou hru.

SVK : UKR, CT2, Dusik: Slovaci by uz meli postoupit do ctvrtfinale, mohly by jej stratit jenom po neuveritelnych chybach a brankach, ale rekl bych, ze to by si je spis museli strelit sami.

SVK : UKR, CT2, Dusik: Kdyz ste dodnes nevedeli aky je to hokej na jednu branku, tak po dnesnim hokeji to uz zarucene vsichni vime

SVK : UKR, CT2, elektronicka tuzka: ...tady stoji uplne nekryty Strbak, Kapus na nej strili, Ostrousko kdyz videl, ze to projde na Strbaka, tak si to radeji dal sam do branky.
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Príspevok od používateľa UrSuS »

http://www.youtube.com/watch?v=pi7fhaS7 ... mir%20jagr

edit by 369: hej pidr smrdis jako praza. :D
edit by 369.....I am your father !
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Ako prisla Karate Kapusta o zivot!!!

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Ide Karate Kapusta po zahrade a stretne mrkvu a strasne ju zmlati!
Mrkva lezi nastruhana na zemi a pyta sa: "Ty si kto??" -"Ja som Karate Kapusta!!"
Ide dalej a stretne rajcinu. Hned z nej pretlak spravi. Rajcina sa pyta:"Ty si kto??" -"Ja som Karate Kapusta!!"
Ide dalej, stretne zemiak a hned sa donho pusti, ale zamiak sa bez problemov ubrani a spravi z kapusty uplne sracky."Ty si kto?" pyta sa Karate Kapusta? -"Ja som Krump Lee."

Návrat na "Debata o všetkom"