Co si tak vsimam, tak inflacia stupa ako blazniva.
Pred mesiacom itemy, co teraz stoja desiatky mega stali tak 1-2M. Ochvilu ludia, co to hraju poctivo a zdravo (nie nonstop) budu mat problem vobec nieco kupit za ako tak usetrene goldy.
A bude to len horsie, najma ked sa uz aj oficialne predavaju goldy. Stale viac a viac goldov v obehu .
no kedze je nadstaveny strop na 250 € a strop v AH je fuuu velky da sa ist az do astronomickych sum,ktore fakt neviem kde by hraci normalnym sposobom nafarmili..je to troska skoda,ze aj hrac co to hra dost dlho,casto nema taky gear a nenasetri uz na nic..
ceny su fakt smiesne ci uz v RMAH alebo v AH
lutujem,ze som prvy tyzden nehral ako drak a nefarmil..skoda..
PCMB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NASMB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORKRouter Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AVTV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
To je sposobene aj botmi, ktore farmia goldy a taktiez vela farmarov prave cakala na zahajenie predaja goldov v RMAH (doteraz to len skreckovali).
Cele AH je sice len bonus, ale cim dalej, tym je pre nakup lepsich veci nepouzitelnejsi.
GASPi napísal:Co si tak vsimam, tak inflacia stupa ako blazniva.
Pred mesiacom itemy, co teraz stoja desiatky mega stali tak 1-2M. Ochvilu ludia, co to hraju poctivo a zdravo (nie nonstop) budu mat problem vobec nieco kupit za ako tak usetrene goldy.
A bude to len horsie, najma ked sa uz aj oficialne predavaju goldy. Stale viac a viac goldov v obehu .
no sak presne toto, si to vystihol... cim dalej tym je to horsie. na nightmare som bol pekne vyskilovany ale na Hell to je uz malicko, skupinky rare mobov ma zabiju hned, potrebujem hlavne all resist itemy ale tazko ich vymenim za tie co mam kedze pridem v priemere o tisice vitality a strenght :/
preto som sa rozhodol ze by som kupil nejaky balik 10M goldov a dal Hell v pohode este 3 lvl a som 60 cize to by malo uz padat nieco zaujimavejsie...
neviete za kolko sa na AH pohybuje balik 10M goldov? na tejto stranke som nasiel za cca 14€ http://www.xtmmo.com/diablo-3.html
tie itemy co som ja kupoval uz teraz prakticky nemozem vobec predat a tobož aby som na tom este zarobil heh
tiez limit aukcii na 10 sa mi zda malo ale zase aspon to je nejako regulovane...
btw ak by niekto mal nieco uzitocne pre Barbara lvl 57 tak dajte vedet, dik
Co sa tyka kupy goldov. Pokial niekto o tom uvazuje, urcite by som to neriesil formou kupi cez zahranicne weby. Moze/nemusi to mat za nasledok bann. Skor by som to riesil od sukromnych predavajucich najma Cechov, ktorych je fakt plno len treba sledovat fora.
( diablofans.cz atd )
Momentalne je kurz zza 1 euro a 20 centov za milion.
No a co sa tyka inflacie.... ved je to to iste ako s Eurom. Denne sa tlacia nove a nove biliony Eur.... takze tak Keby nie, uz davno to vsetko krachlo ...
nechápem jak možeš mať nedostatok goldov.. ja ako bežný hráč keď vyexpí tak proste goldy nazbieraš počas hry, predávam všetko.. a to som nepredal ešte nič snáď nad 100k
no s goldami mam problem, tak zatial som nemal cas iba zbierat goldy chcem sa dostat do inferna, ale vcera som kupil 10M za 12.41€ lacnejsie som nenasiel
no zaplateni a overeni si ma pridal typek joinol som sa na neho a tradol mi 10M + nejake rare itemy a gemy
za cca 3mega som nakupil armor a zbrane s all rezistami, teraz uz len popredavat stare veci aspon za facku nech sa nieco vrati