LAN driver na MB ASRock E350M1

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
janik
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 97
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

LAN driver na MB ASRock E350M1

Príspevok od používateľa janik »

Mam zakladnu dosku ASRock E350M1. Nainstaloval som ovladac na LAN Realtek RTL8111E. Ked som chcel nakonfiguravat LAN adapter - (povolit WakeOnLan, ...), tak vsetky vlastnosti adapteru v polozke "Advanced" su po slovinsky. Nainstaloval som aj najnovsi ovladac priamo zo stranky Realteku, ale polozky ostali po slovinsky. Vie mi niekto poradit ako dosiahnem toho, aby boli po anglicky ? Mam nainstalovany Windows XP Professional EN 32bit.
AMD Phenom II X4 960BE + Noctua NH-U12P; GIGABYTE FXA990-UD3; 2x4GB A-DATA 1600; 1x WD 250GB, 2xWD 320GB; ASUS HD 6670; Fractal Design Define R3; Seasonic S12II-500HT
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: LAN driver na MB ASRock E350M1

Príspevok od používateľa AmOK »

Zaujimave. V Control Panel, Regional and Language Options nemas nastavenu Slovincinu nikde? Nic ine vo win nemas v slovincine, len nastavenia sietovky?
Ja som zo srandy skusil vsetko prehodit do slovinciny, aj s restartom, ale nastavenia sietovky mi zostali EN. Akurat piatok v tray sa mi zmenil na pentek, ci co to bolo. :D Bud ste spravili chybu pri instale OS a zvolili ako vstupny jazyk slovincinu, alebo mas nejaku divnu verziu win..
Mohol by si skusit nainstalovat slovak pack, alebo spustit repair systemu z instalacneho CD. Mne repair vzdy spolahlivo zabil velku cast slovenciny, tebe by mohol slovincinu. Ak mas tu slovinicinu len v nastaveniach sietovky a nic nepomoze, tak bud reinstaluj system, alebo to nastav v slovincine a dalej neries. Ovladacom to nebude, ta prvotna slovincina je niekde zasita v registroch a podla nich si ovladac vyberie "tvoj" jazyk. IMO
Používateľov profilový obrázok
janik
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 97
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: LAN driver na MB ASRock E350M1

Príspevok od používateľa janik »

Tak som to vyriesil. Inf subor ovladaca obsahuje mimo ine aj resource stringy a ich preklad pre jednotlive jazykove mutacie. Sekcia pre jazyk "Slovak" obsahovala slovinsky preklad. Tak som tam nakopiroval retazce anglicke, odinstaloval ovladac a nainstaloval pozmeneny ovladac.
"Soudruzi z Realteku" udelali nekde chybu... :o)
AMD Phenom II X4 960BE + Noctua NH-U12P; GIGABYTE FXA990-UD3; 2x4GB A-DATA 1600; 1x WD 250GB, 2xWD 320GB; ASUS HD 6670; Fractal Design Define R3; Seasonic S12II-500HT

Návrat na "Ovládače a BIOSy"