problem s winrar cize s rozbalovanim...

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
pato986
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 21. Júl, 2010, 11:57

problem s winrar cize s rozbalovanim...

Príspevok od používateľa pato986 »

Ahojte, mam taky problem, ktory som si odvcera vsimol a to taky, ze ked mam nejaky subor v .rar co ma viac ako cca 500MB, tak ked to chcem otvorit v total commanderi mi pise tuto hlasku: "chyba v komprimovanom subore"...subor je urcite dobry, lebo som skusal uz viacere od vcera aj 999 MB co mali a tiez sa nedalo...a tiez som skusal mensie ako 500, konkretne 350MB a aj 20 MB a to mi zas otvori a pekne rozbali...skusal som aj cez 7-zip aj winrar a ani tam sa mi to nepodarilo rozbalit, akurat cez winrar mi aspon precital co obsahuje subor .rar...skusal som aj subor prehodit na jednotku C, ale aj tam je rovnaky problem, defragmentoval aj vycistil disk s CCcleanerom + aj ESET ...aj preinstaloval programy, formatovat sa mi moc nechce, lebo by som toho dost stratil, tak ak ste sa niekto stretli takymto problemom prosim poradte, lebo som bezradny...dakujem vopred. pri winrar mi pise tuto hlasku: "CRC nesuhlasi. neocakavany koniec archivu"
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: problem s winrar cize s rozbalovanim...

Príspevok od používateľa Gudas »

Ten súbor treba stiahnuť/získať znova, zrejme iba chyba pri prenose.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
hezo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Po 14. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Hlohovec

Re: problem s winrar cize s rozbalovanim...

Príspevok od používateľa hezo »

zdravim, nechcel som zakladat novu temu tak to pisem sem:

mam ten istý problém, skusil som formát časti disku na ktorú sťahujem, a tiež som spravil memtest86+, nechal som to bežať 2 hodiny ale žiadna chyba.
Antivirus používam oficial este smart security 5, hádam to nespôsobuje on.

EDIT: tak som skusil stahovanie na fyzicky druhy disk a rovnaky vysledok. robi to len pri vecsich suboroch, napr. gigove archivy filmu alebo tak. som z toho zufaly :evil:

ešte ma tak napadlo, dá sa vylúčiť chyba disku tým že ak mam v pc fyzicky dva disky, 1TB wd caviar black (systemovy) a 2TB caviar green (data), winrar a jdownloader nainstalovany na systemovom wd black a vysledok je rovnaky, aj ked to dam stiahnut na jeden alebo druhy disk ?

stahujem cez jdonwloader, rozbalujem cez winrar alebo 7zip. winrar hodi vecsinou chybovu hlasku, 7zip rozbali ale chybne rary odignoruje a potom je z filmu polovica a pod.

dakujem vam
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: problem s winrar cize s rozbalovanim...

Príspevok od používateľa newmi »

tak vypni eset a skus to bez neho
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Programy a problémy s nimi"