ADSL

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Mainsteam
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

ADSL

Príspevok od používateľa Mainsteam »

Chcel by som si objednat nejaky internet so statnou dotaciou a nevedel by mi niekto poradit.Dik
Amd Athlon 3000+,A8N SLI Deluxe socket 939,Geforce 6600GT 128 mb ddr3,1 GB ram
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: ADSL

Príspevok od používateľa andynko »

Mainsteam napísal:Chcel by som si objednat nejaky internet so statnou dotaciou a nevedel by mi niekto poradit.Dik
poradim ti jedno, neobjednavaj si to... je to absolutne nevyhodne a budes na to len nadavat, slaba rychlost prenosova, agregacia... viazaost na 2 roky
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

radsej by som si dal chello ako adsl uz so spominanych dovodov :wink:
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
w0rm0n
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 237
Dátum registrácie: Ut 22. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa w0rm0n »

-----
Naposledy upravil/-a w0rm0n v Po 01. Apr, 2013, 22:40, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

jj dsl - moznost ist na p2p len v noci aj to obmedzenie na 16kb download :o to de sme, kus menej som mal cez dial up. a ne cez 1mb dsl. ruky prec od toho ked chces net aj na nieco ine ako na icq a surfovanie
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

KEd ces poriadny net, tak bud normalne DSL od T-comu, alebo chello.. a samo este dajake wi-fi.. ja mam DSL od T-comu a mas spokojnost.. nonstop 1mbit frci, vodne v noci :) mesacne v poho cez 150gb transfer
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: ADSL

Príspevok od používateľa diablik »

andynko napísal:
Mainsteam napísal:Chcel by som si objednat nejaky internet so statnou dotaciou a nevedel by mi niekto poradit.Dik
poradim ti jedno, neobjednavaj si to... je to absolutne nevyhodne a budes na to len nadavat, slaba rychlost prenosova, agregacia... viazaost na 2 roky
??? to vravis z vlastnej skusenosti??? lebo ja mam iba pozitivne skusenosti :8O: agragacia je ale realita je taka ze ani ju neregistrujem, pomala rychlost...hmm IMHO megabit staci, na ftp urcite v pohode :? viazanost na dva roky...a v com je problem?? mne sa viazanost skoncila teraz v maji ale nemam v plane prerusit zmluvu.
ono su aj nespokojni uzivatelia, hlavne slovanetu, ale ja mam od t-comu a nemozem povedat krive slovo. iste keby ze to stalo 500sk miesto 1000sk tak by to bolo fajn, ale inak pohodicka..
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

jararak napísal:jj dsl - moznost ist na p2p len v noci aj to obmedzenie na 16kb download :o to de sme, kus menej som mal cez dial up. a ne cez 1mb dsl. ruky prec od toho ked chces net aj na nieco ine ako na icq a surfovanie
o5 zalezi od providera. t-com nic neobmedzuje (aspon ja som nic take este nezazil)-bittorrent viem ze niektory to obmedzuju, ale ved vzdy je moznost vyberu...
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ja mam 512/128 po novom zvysene na 1024/256 a no problem ... od T-Comu samozrejme ... platime 800-900 SKK mesacne za net, ale zato rychlost okolo 1500KBps, takze no problem ... taham okolo 120-130 Kb za sekundu, co bohate staci ... a upload na nahadzovanie veci na ftp tiez ... agregaciu vobec nepocitujem, mozno vo vacsom meste by to bolo citit, ale aj tak ... ja zatial max. spokojnost :wink:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

to diablik aj ja mam od T-comu a spokojnost mam 1mb/256kb ako vecsina s flatom frcim uz skoro rok na tomto a spokojnost. kedze som mimo mesta agregaciu pocitujem len sem tam kolo 5-6 ale to je len moj pocit.
oni totiz maju specialny program pre tych co su dotovany, minule mi dosiel taky letak od t-comu a tam to bolo napisane
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
pavel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa pavel »

Ide o to,ze dotovane/pre studentov/mienia vazne obmadzovat,ono tych skusenosti s tymto pripojenim este asi vela nie je,vsak len teraz zacinaju.Ja frcim na DSL Flat od T-Com,odkedy to je u nas pristupne ,teda dva roky,a nemozem sa na nich stazovat.
Naposledy upravil/-a pavel v Po 29. Máj, 2006, 23:51, upravené celkom 1 krát.
Phenom X3 8450,Tt Tower102 ,Gigabyte M750SLI-SW4,4x1GB Kingston Hyper X,2x500GB WD,DVDRW NEC 7170A,zdroj 500W,2x VGA Gigabyte GF8800GT SLI,zatial vsetko default.
Používateľov profilový obrázok
Jefry
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 145
Dátum registrácie: St 16. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Slovakia - sweet home. Koš

Príspevok od používateľa Jefry »

Preco by si nemohol vziat flatko 512 za 499 ? Usetri 400 sk a ked nestahuje cez stupidne klienty ktore sa nadaju patricne nakonfigurovat blokovanie p2p sa da velmi jednoducho obist :pst: Dc++ odkusane, u torentov je to trochu zlozitejsie ale ide to tiez. Na bezne stahovanie bohato postaci megaupload rapidshare ci sandspace :wink:
Stat vam dava na dva roky 6 litrov a este budete nadavat ja niektorym ludom naozaj nerozumiem :dntknw:
Komp
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

podla mna je to super. hned by som to bral keby ze uz nemam net :D paradna ponuka...
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
Guru
Ban
Ban
Príspevky: 587
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenèín (24)

Príspevok od používateľa Guru »

jj ja mam tiez T-com a uplna spokojnost... mal som problemik ale to bol problem u mna, mali sme dve linky na jednu pripojku :SU: ale teraz uz pohode ide a da sa aj telefonovat...
Ale jedna vec ma nasrala, idem sa stahovat do bytu a oni parchanti zevraj ked tam chcem mat net musim ho u rodicov zrusit oni mi tam prelozia pevnu aj vsetko ale davat za to 2500sk su jebnuti?? a to este stratim vsetky vyhody co mam, boha... Nemali ste dakto takyto problem?? :x
CPUAMD643200+ 2500mhzCHLADICZEROtherm BTF95 pasivRAM1gb APACER 400mhzMBAsrock K8SLIZVUKonboardREPROGenius 1+1HDD250gb samsung sata2 16mb cache+Nexus DiskTwinROMASUS DRW 1608P2SGPUGygabite G7600gt 256gddr3 128bit pasiv Pci-EPSUFRONTIER 400wSKRINKAYesico Openair Black+2xXILENCE Pro Fan XPF 120Lred+Katoda Twin-Set CervenaMONITOR19" CRT Belinea 106055MYSLogitech cordless desktop LX 700KLAVESNICALogitech cordless desktop LX 700PODLOZKAAllsop blue led
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

nj ja som dalsi spokojny zakaznik ST(tcom ci ako sa cul volaju), ale na rozdiel od vecsiny mam datovo obmedzeny pausal,
ked nieco stahujem tak jedine bit-torrentom, pravdu povediac som si myslel ze znizenie down-stream je sposobovane "na strane vysielaca" a nie v ST, bo ked je vynimocne dobry torrent tak mam down-stream do 150kbps
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže

Návrat na "Debata o všetkom"