Star Wars: Battlefront (2015)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Pein »

Nevime je to slabe ale BF3 ma podobne a ten si sem tam zahram... toto je este arkadovitejsie.. Skor mi ide o to ci je to hratelne za danu cenu OK, neivem nejake DLC vraj aj za free vysli... Proste tak.
Používateľov profilový obrázok
STARHAWK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Po 19. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa STARHAWK »

Uz je aj nove DLCcko s Jabbas Palace a Sullust fabrikou. 2 novy hrdinovia Greedo a Nien Nunb.
Samozrejme stale sa nic neda hrat offline s botami takze: No Offline content = no deal = no monay.

Som zvedavy ako dlho tento projekt vydrzi, bo uz teraz to zacinaju strasne sekat tym ze rozdeluju tu mini player basu este na to ktop ma ake DLCko a teda zachvilu si majitelia poslednych DLCciek ani nebudu mat s kym zahrat.
Clovek zistil ze za 45Eur ta hra rozhodne nestala a citil sa strasne ripnuty a preto si uz dalsie DLCcka nekupi.

Az bude cely balik vsetkych 4 DLC co boli ohlasene za 10E a vsetko sa bude dat hrat aj ofline (tym myslim vsetky mapy a vsetky mody s botmi alebo len s 2 pobehujucimi ludmi proti sebe cez LAN ako tomu bolo mozne v predoslich BF) tak do toho uz prachy nemienim dat.

Okaslal som sa. Najprv som to chcel, potom som zistil ze to nestoji zato a v den ked mi dorucili predobjednavku do Brlohu som si pozrel nejake ukazky kde pobehoval Boba a potom tam bola ukazka z kokpitu Slave 1 a to som si chcel velmi zahrat.

Boba sa da hrtat ofline tym ze si ho clovek proste vybere ako postavui ale iba na tusim 4 mikromapkach co zabavi tak raz za tyzden na pol hodku-hodku.
Slave 1 sa da hrat len ked si ho clovek uchmatne v multiplayer mode co bolo zatial tak 3x aj to som si moc nevychutnal bo ma but sepalil Falcon narazom, alebo ma stale nahanali stihacky a spolubojovnici na to kaslali.

Najviac som hraval lodicky ale po tom co boli Awingy moc OP tak som uz skoncil.

Vcera som hral tusim po 2mesacnej pauze.
Pridali do offline az 1 novu mapu na Tatooine na Survival mod - inu nez len piesok a skaliska. Je to nejaky pekny depot ale zas tam nema clovek tolko casu si to poriadne pochodid a poobzerat.
V lodickach konecne fixli AWing hitbox issue takze AW uz nie su ubber lode a Rebeli nevyhravaju kazdu hru ale stale su rebelske lode so stitami efektivnejsie ako imp. Za Imp ten speed boost absolutne nie je rovny shield aktivacii.
Používateľov profilový obrázok
STARHAWK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Po 19. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa STARHAWK »

Pein napísal:Nevime je to slabe ale BF3 ma podobne a ten si sem tam zahram... toto je este arkadovitejsie.. Skor mi ide o to ci je to hratelne za danu cenu OK, neivem nejake DLC vraj aj za free vysli... Proste tak.
Zalezi ci si dobry hrac FPSiek a SW fan. Ja som SW fan ale ozaj len "sviatocny hrac" a preto mi to nepride ani za 30E dobra kupa.
Ak ti to neponahla este to pojde dole urcite. Mozno aj daju zadara nejake dalsie veci alebo tie DLCcka co su teraz platene len aby pri tom udrzali nejakych hracov.
Pozry si recenzie napr Angy Joe to tusim dobre zvozil.

Zadara zatial dali len Jakku (pust + vraky lodi a roznych strojov), inak nevidim co podstatne tam este mam zadara.

Offline je to zabite. Na Online hranie musis byt aspon ako tako zdatny FPSkar aby ta to bavilo. Pre beznych hracov je to frustrujuce.

Navyse od vydania je tam strasne malo map v porovnani s povodnimi BF titulmi a postupne z teba chcu tahat prachy za veci co mali byt za cenu 50Eur uz rovno v cene hry.

Takze ak ti to neponahla, pockaj tak rok ked vyjdu aspon 4 DLCcka kde by mohli byt aj nejake zaujimave veci ako Death Star, Cloud City a ine a potom to mozno aspon tych 30e hodnotu bude mat (ak to daju cele za 30E = povodnu hru + 4DLC).
Aj kamosovi som hovoril, ze to zatial nema kupovat (hravali sme spolu SW TOR dokial ho nedovrzali).
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Monster1 »

Zadara tam dali Battle of Jakku, + jednu snežnu mapu a jednu v lese, čiže cca 3 mapy, zaleži čo od toho človek čaka, mna ako byvaleho hrača CS to bavi naramne +ked som zohnal par dobrych hračov zo sveta a stretneme sa spolu tak je to radost hrat, je to hra pre všetkych kedže je to arkadovite - zahraš si aj ako začiatočnik aj ako borec samozrejme.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
STARHAWK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Po 19. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa STARHAWK »

Monster1 napísal: ... je to hra pre všetkych kedže je to arkadovite - zahraš si aj ako začiatočnik aj ako borec samozrejme.
Tu si dovolim nesuhlasit a podla toho co citam na BattleFront forach nie som sam. Skusenich FPSkarov a obzvlast ak hraju v parte kde si kriju chrbat to moze naramne bavit ale zaciatocnikov a vykendovych hracov to tak moc nebavi.
Ja som silny SW fan a to je snad jediny dovod preco tu hru este vobec zapinam a preco som ju vobec aj kupil aj napriek nedostatku casu na hry a za 45eur by sa tych hier dalo nakupit mrte (Witcher 1 deluxe ma stal 10e v Tescu napr a este som ho nedohral).

Pointa je ze pre prilezitostnich hracov zarytich SW fanov to je zla hra. Graficky dokonala ale to si clovek vobec nevychutna kvoli dinamike boja. Clovek sa proste nemoze len tak poprechadzat po mape a popozerat vsetky fajn detaily. V BF 1 a 2 som mal snad v 90% hier vzdy situaciu pod kontrolou a ja som tam bol klucovy vojak, ktory viedol taktiku. Hra bola tak zabavna - velkost chalangu si clovek nastavil obtiaznostou. V tomto BF styl hry vypada nasledovne:
Respavn (bez urcenia kde chcem), utekam na miesto kde sa nieco deje, ak mam stastie dostanem 1 protivnika skor nez ma niekto dostane. Opakuj do zblbnutia.
Clovek si to nema ako poriadne ani natrenovat lebo trening s botmi je len v mikromapach kde sa normalne multiplayer hry nehraju.

Takze ano pre FPSkarov je to ok - mozno nejak ustalit a vybalancovat co uz robia, lebo niektore zbrane boli az moc presilene oproti inym.
Pre vykendovych hracov, ktory boli zvyknuty na predosle BF tuto cast zatial silne neodporucam, aspon rozhodne nie za 30Eur + 4x15Eur.

Ja zatial musim cakat kim bude vypocuty hlas nas vykendovych hracov a hru spravia plne dostupnu a hratelnu offline. Dovtedy uz do toho nemienim dat ani cent.
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Monster1 »

Tak offline moc toho necakaj je to predsa len MP hra a presne to som aj od toho cakal ked som to kupoval, pretoze som hladal poriadnu MP hru, ten single som popravde ani moc nezapol. Neviem ked si zoberies ze aj bez zoomu mas 100% presnost cize v tej hre vobec netreba zoomovat tak uz neviem ako by to mohlo byt lahsie aby to bolo pre masy a zaciatocnikov. Ale ked si zoberiem ako to ludia hraju tak podla mna ani nieje problem v obtiaznosti hry ako v ich IQ, pretoze ked si zoberies tak Walker assault 90% ludi nema ani paru o tom co sa ma v tomto mode robit, miesto toho aby sa snazili za Storm trooperov vypnut uplinky tak kempia cely cas na spawne a snazia sa mat asi akoze dobre k/d ratio. Uz som zazil naozaj vselico ako ked 10 ludi stalo kolo uplinku a nikto ho nevypol, lebo maju v hlave prazdme. A presne preto aj vyzeraju dnesne hry ako vyzeraju len same QTE sipka dopredu a strielanie hlava nehlava ala Call of duty, lebo ludia su uz tak tupy ze sa im ani nechce trosku pouzit mozog. Samozrejme to neber ako urazku len moje postrehy z hry za tu dobu, lebo co som si vsimol tak 80% ludi na servery su len do poctu.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
melmoth
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 417
Dátum registrácie: Ut 09. Sep, 2008, 07:27
Bydlisko: Trnava-Brestovany

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa melmoth »

http://www.cdkeys.com/pc/games/star-war ... allkeyshop

Cena išla trocha dole,tak mi to nedalo,patrim medzi vikendovych hráčov,tak uvidím , kde je moja hranica frustracie. :D
CPU : Intel i5- 10 400 F,Cooler:Arctic Cooling Freezer ExtremeMB:MSI Z97 G43,VGA:MSI 1070 Gaming, 8
Gb RAM:4x 8 Gb Patriot Viper Steel Series CL18,3600 MHZHDD 1:WD 5000AAKS,HDD 2:Seagate 500 Gb,SSD Crucial MX 100 250 Gb,DVDRW:Acer Predator 27,144 Hz
,PSU:Fortron Blue Storm 2/500Watt,CASE:Nanoxia Deep Silence 3-Anthracite,Cooling-3xNanoxia 120mm,2xNoctua 120mmLCD:Samsung 24,TV:TV Aver Media Box 10,REPRO:Genius 5+1,,Creative Sound Blaster ZX,OS:Windows 10,64 bit
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa stiv »

Ja som to tiez kupil pred par dnami. Zatial sa mi to celkom paci tak uvidime dokedy mi to vydrzi.
.
Používateľov profilový obrázok
STARHAWK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Po 19. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa STARHAWK »

Konecne doplnili viac offline hrania. Fighter Squadron a Walker assault mody sa daju hrat proti botom.
FS ma bug s detekciou zasahu takze je to trochu horsie hratelne.
WA je celkom ok.
Dobra je moznost skusit si vsetky zbrane aj tie z platenich DLC. Zla vec je nemoznost pouzivat svoje Star Cards a trenovat si tak svoju vybavu. Su tam len 2 prednastavene moznosti.

Casom to hadam budu vylepsovat a doplnat, potom sa mozno viac hracov vyskilluje a zacne aktivnejsie hrat multiplayer.
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Monster1 »

Smutne je že tí boti sú lepší ako 90% hráčov na servery.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

vysli uz nejake dlc ,za ktore treba platit ?

rozmyslam nad Standard ediciou na 15€
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Monster1 »

Hej 2 su a vyjde tretie, DLC nekupuj skoro nikto to nehrava, mam season pass a hravam dennodenne odkedy to vyslo ked tak sa pytaj
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

v deme boli dve mapy ..kolko je ich v plnej hre ?
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa Monster1 »

7 je
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Star Wars: Battlefront (2015)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Odporučili by ste Ultimate za 40? Váham...Ste spokojní s hrou ?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Hry a problémy s nimi"