mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5785
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tak nejak. poznam tiez prekvapivo vela ludi co predaju auto a este s usmevom si ho pozru o tisicku dve drahsie online par dni na to. netrapi ich to, kazdy ma ine priority.

Scream,
Verim ze si nemas dovod vymyslat, zasa na druhu stranu je na SVk viac ako 3ks Suzuki servisov. sam som v jednom bol, do jedneho volal a nemal som problem s pristupom. co clovek to skusenost, ked tak daj konkretne ja pozriem zo srandy servisnu knizku kde to bolo (ale dalej SS zbytocne tu spamujeme OT).

Stefan kup si mazdu bud spokojny uz! :D bohaca ty co pozeras kazdu investiciu ako potencionalnu bolest (neber v zlom) sa na Audi ani nepozeraj (moj nazor opat skromny, Snake by asi suhlasil ale on mazda temu neotvori, ci? :D )
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa stefan222 »

novy majitel uz 6tku ma, tuto tam nechala bral asi prvu na predajni, love zrejme enriesi, co ma kusa udivuje tak servisak mi tvrdil ze pred mesiacom menili zadne platnicky ale ten ukon v servisnej knihe nie je. je mozne ze sa neake ukony proste do knihy nepisu? alebo mam je len neaku akoze hrubu kopiu? dole su fotky mojho asi nvoeho tatosa, aj ked verim ze broslo mi mozno anjde daco lepsie :D
mas spravu inac.
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

spravu evidujem. Neboj sa nenajdem ti nic lepsie, ja plavam v uplne iných vodách :) (ja by som vzal leona 2jročného v takej cene :P ), každopádne táto mazda je fakt feši :p To treba nechať.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Chris »

presne taku ma sused :) pozri mobile DE. za 14k kupis G165 s automatom s 30k km :) (aj sedan)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4678
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa scream »

Auto samo o sebe vyzera dobre, treba uznat aj cena fasa. Len si zvazoval nieco silnejsie, neviem ci kvoli tomu, ze sa proste oplatilo alebo fakt mas chut a potrebu vacsieho vykonu. Lebo ak je vykon u teba na prvych prieckach, tak ver tomu, ze tou 6tkou si v istom smere pohorsis. Tie udaje nie su uplne presne, niekedy nesedia ale pre hrube porovnanie to snad staci:

http://www.zeperfs.com/en/duel4713-5867.htm

OT: Suzuki. Dodones mi v Ziline ani v KE nevedeli povedat, ci mi za istych podmienok plati alebo neplati rozsirena zaruka. To, co mi povedali sa rozchadza absolutne s tym, co mam na papiery a co maju v podmienkach. Potom taka basic vec, ze koberceky... prvy krat 0 bodov, chlapec to ani nevedel najst poriadne. Take, ze foto nehrozi. Druhy krat po telefone vsetko OK, cena 80E. Pridem tam osobne, musel som JA najst a nadiktovat objednavkove cislo a hopa cena 120E, lebo pan cez telefon pozrel iny typ. To, ze k servisnej historii je NEMOZNE sa dostat v ziline, kde bolo auto kupene a servisovane a v KE nemaju prepojenu databazu mi je uz len na smiech v roku 2017. Sposob a uroven komuikacie uz riesit nebudem... Po 5 rokov skusenosti s hondou mam pocit, ze som sa vratil do doby kamennej a hovorim s kamenozrutmi.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa stefan222 »

Chris napísal:presne taku ma sused :) pozri mobile DE. za 14k kupis G165 s automatom s 30k km :) (aj sedan)
mas link?ja som pozeral a asi som slepy. ps biele ani neppzeram. to ani zadarmo. smelo do ss ked budes ma cas.
ja som v honde v ke bol a super secko. ale tak civic je v inej galaxii. hlavne cenovo.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Chris »

pozeral som pred 2-3 tyzdnami, teraz len napr. totok ale drahsie

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... MATIC_GEAR
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa stefan222 »

dik chris, cenim si to al to je 120koni,nie kw ako ta mazda 6 a jego len trojka. s manzelkou sme dnes slintali pri novej 6tke a nechapem na aku mariu zase dali vytrcaciu navi, mega sa furt bojim ked mala v aute lezie ze to vytrhne. samozrejme ked auto stoji
kukam denno dene 3 -4stranky a refreshujem 3x do dna
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4678
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa scream »

http://autobazar.eu/sk/card.php?id=10128161

VW ma kolko zaruku? 5 rokov? Maly najazd... ta 1.4tsi nieco pojde...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa stefan222 »

rozmyslam ze ten pasat pojdem pozriet ale nevi ci mam. dnes som cekol mazdu a citil som sa super. ex majitel bere kazde 3-4roky novu 6tku a stale vo fulke. tera bral 2.5l s automatom. a teraz k veci-auto ma vonku zopar skrabancov no evidentne autom sli max 1-2os. dnu je ukazkovy(skoro novy)na 138tis km. ale :
nema adaptativny tempomat(ale clasic) senzor opustania pruhu bol cast kvazi deative a dlho mu trvalo akokeby nacitat pruhy ze nesvietil na orange ale na zaleno. auto malo tah pekne a na dialnici 120km/ukazoval 6,6l. asi ho vezmem ale mam pochynosti,zaruka len10tis km uz len. a btw chce dakto 19"kolesa aj s diskami alu original mazda?mam de sady :D. tvrde jak maria. pojdu 17 asi. nove letne continental. predajca tvrsil ze do rika netreba nic do nej dat olrem stk july.
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

prepac, ale dnes sa kupuje autiak podla toho ako dlho nacitava opustenie pruhov ?

Alebo podla toho kolko telefonnych cisel sa mu zmesti do entrtejnmentu ?

Alebo podla toho ci vidi dvanast satelitov v navigacii alebo strnast ?

kokos auto je auto, to ma nejaky motor, nejaku prevodovku, nejaky hluk pri jazde v meste, nejaky hluk pri jazde na dialnici (chod jazdit 130km/h na 4200rpm), podobne parametre... doriti nie senzor opustenia alebo neopustenia pruhov !!! Tvrdost a netvrdost na 19kach, CENA 19" PNEUMATIK, MOZNOSTE VYMENIT CAPY SAMOSTATNE ALEBO NUTNOST MENIT CELE RAMENA AKO NA OJDI/SUPERBE/PASATTE, moznost zohnat tie ramena mimo autorizaku a podobne parametre vplyvaju na konstrukciu auta, prevadzkove naklady, nervy majitela a vytrhane vlasy, doslaka ale nie oranzove alebo zelene svietenie nejakej pitchoviny. To ci ti rozdrapi rozvody ako na HTP ked zaparkujes dole brehom so zaradenym prevodom, to je dolezite, nie senzor mrtveho uhla v zrkadle - jak sme mohli sto rokov jazdit bez sprosteho blikajuceho zrkadielka ze ?

kristušád som sa znovu namýchol :) podla akych parametrov to posudzujete tie auta, ludia ?!
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dneskaj sme cválali s deckami okolo trojky, ujo sa akurat hrabal dnuka...
pozeram, pozeram, ved by som dostal klaustrofobicky zachvat za tri sekundy.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa quicky »

hadam kazdy podla svojich preferencii co od auta ocakava :) to,ze tebe stacia 4 kolesa,V8 plus kostra ala mad max neznamena,ze niekomu nemoze v aute chybat radio a digi klima :))
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1950
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa maniak »

stefan: 121kw skyactiv benzin v mazde je sprevodovany do lahsia, aby bol trosku rychlejsi (plati pre mazdu 3 aj 6 v porovnani s 88/107 kW verziami). Spolu s faktom, ze mazda6 je tazsie a vacsie auto, tak ca. 7-7.5l/100km pri 130kmh je urcite ocakavatelna hodnota.
K tvojim dalsim poznamkam, senzor opustania pruhu aspon na Superbe funguje az nad 60 kmh. Musis tiez brat do uvahy, ze pruhy musia byt dobre rozoznatelne. Mne na pred faceliftovej m6 skor nevyhovoval infotainment v palubke, ktory bol o generaciu starsi/horsi od m3, vacsi hlud od spatnych zrkadiel pri 130kmh (tusim ludia spominali aj podbehy), dost staznosti bolo na zly BT modul (vela telefonov sa nevedelo sparovat), ... sak prelez si diskusie na nete. Plus, moj nazor iba, kozenne nevetrane sedacky by som osobne nechcel (lepkave, horuce v lete). K tym 19" diskom, ak sa nejak nemenil podvozok po facelifte, tak tie 19" boli celkom v pohode, porovnatelne so superbom na 18" 235/45 s DCC v nastaveni normal, celkom v pohode pouzitelne aj na SK. Samozrejme 17" budu maksie a gumy lacnejsie.
FVE 12.45 kWp V/Z
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

spravne.



>> hadam kazdy podla svojich preferencii co od auta ocakava

radiomagnetofon je uz viacmenej v kazdej masine (s dvomi reproduktormi v tych lepsich modeloch, standardom je samozrejme len jeden)
digi klima by sa tiez mohla najst semtam kedze sa bavime o autach za ~30.000 nove, vraj si uz sofer vie nastavit inu teplotu nez spolujazdec

a... podla senzora pruhov sa autiak fakt nevybera. Preboha nie. No ale Pista chcel v sobotu kupit Sestku tak sme vsetci zvedavi :)
uz by si sa konecne mal ukazat vyskereny ze hura hura mam dvaapolliter.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"