Najstrasidelnejsia HRA

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja som sa najviac bal Facehagerov v AVP a potom tych pavukov v SYTEM SHOCK 2..inak SS bol strasne haluskovy..tam tie zvuky..zvukove halucinacie atd...najlepsia hra
jedna prihoda z hrania avp:hral to kamos u mna a este kamoska tam bola...ked mu vyskocil fACEHUGER NA OBRAZOVKU tak sa prevrhol aj so stlolickou a kamoska usla z izby :D
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa xcubus »

co sa tyka fear: perseus mandate...malo to par dobrych napadov, ale bolo to zle spracovane..proste mi to pripadalo ako trapna kopia dobreho filmu...tak boli to tak slabsie stravene 2 vecery :)
takze jednoznacne HL2, mesto zombikov, nightmare obtiaznost.. ;) najstrasidelnejsie pocity: pocujes ako behaju po streche, vies ze nemas ammo a musis ich neako povrazdit :D. a nie take trapne veci ako ze vidis obraz ako sfetovany... to je strasidelne mozno tak pre vas (12-15 rokov)
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa fLex »

xcubus, uznavam na tu kapitolu si spominam velmi dobre akoby som to hral vcera.. hovoril som si, ze sa nemam coho bat, ale ked som zistil, ze som bez municie a netusim kade ist.. potom som zistil, ze su tam dokonca iny zombiekovia, ktori uz boli trosicka dost rychli a skackali po strechach.. spominam si ako ma raz jeden taky stiahol zo strechy naspat dole skoro som sa posral, som nechapal co to je.. myslim, ze to bola aj najtachsia kapitola hry :-D v tej kapitole pri stretnuti tych hajzlikov na streche som mal chvilku fakt dost :-)))
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
AMD__
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 217
Dátum registrácie: Ne 03. Aug, 2008, 15:55
Bydlisko: Kosice

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa AMD__ »

ja odporucam painkiller :cool:
Som hral avp a vobec som nemal strach.
Tak isto aj v DOOM1 DOOM2
a este nejaku horor hru u kamosa ale neviem jej meno.
A zapnem PAINKILLER este predtym som zjedol slaninove chipsy a o 5-10 minut idem 3 krat na zachod kvoli hnacke
a vten den som v noci aj vracal aj buduci den som zvracal ale ajtak doteraz hram PAINKILLER
lebo v roku 2004 to bola najlepsia hororova fps hra ;) :good:
Zvalcoval vsetko yahooo yahooo
CPU-Sempron 28OO GPU-ASUS 7600 256 DDR3
PSU-NOname 300W MB -MSI K8N NEO3
CASE-ELITE 330 RAM-nepoznam vyrobcu:1GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

lebo bola najlepsia hra tak sa aj tebe pacila :cool:
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa Memnon »

AMD__ napísal:...painkiller...avp a vobec som nemal strach.....DOOM1 DOOM2....doteraz hram PAINKILLER
lebo v roku 2004 to bola najlepsia hororova fps hra.....
tyyy brdo vazne fasa hry
DOOM ok ale mozno tak s prizmurenymi ocami 3 ale 1 a 2 :?
Painkiller :? odvtedy ubehlo vela rokov (dnes je 2008) a to este stale hras ten brak?

to ze daka hra je moja srdcovka a je na nej napisane 15+ este neznamena ze je to najstrasidelnejsia hra
a neverim ze sa teraz bojist painkillera domma 1 a podobne... to je ako by si sa bal kukat Gremlinou
alebo ti vazne nahana hrozu PONG ci Pacman a podobne hry kde je strasidelne zla grafika?
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
k0rben
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa k0rben »

Co takto BLOOD alebo BLOOD 2 :hysterical: old school rulez :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

fuj tam boli tiez prisavky a velke klieste co skakali na hlavu
Používateľov profilový obrázok
fLex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 318
Dátum registrácie: Po 22. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa fLex »

mam otazocku, portal je pribaleny ku ktorej verzii HL ?
budem ho mat aj ked si zakupim obycajny Half-Life 2 ?
CPU: C2D E7200@3.6GHz 1.24V ~Scythe Ninja Plus~ | MB: ASUS P5Q PRO | RAM: APACER DDR2 2x1GB 800MHz GOLDEN KIT | VGA: ASUS HD4850 512MB ~Accelero S1~ | HDD: WD 160GB, Hitachi 500GB + PATA suflik(Hitachi 80GB) | PSU: ASUS A-45GA 450W | LCD: LG L204WT 20.1'' | AUDIO: Creative SB Live 5.1 Digital + KENWOOD KR-A3050 + Radiotechnika S-90 | Logitech MX500 | Logitech MOMO Racing | ASUS MyCinema-P7131
iPhone 3GS 16GB
Používateľov profilový obrázok
k0rben
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa k0rben »

trtko napísal:mam otazocku, portal je pribaleny ku ktorej verzii HL ?
budem ho mat aj ked si zakupim obycajny Half-Life 2 ?
Je to v ORANGE BOX-e od Valve pozri toto http://www.progamingshop.sk/halflife-2- ... tAodMXPEZA" onclick="window.open(this.href);return false; ale myslim ze sa to da kupit aj osobitne asi
Používateľov profilový obrázok
schyzoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa schyzoy »

Chlapi u mna jednoznacne AvP I., som odskakoval od pocitaca ako psychopat, keby ma videli rodicia ma poslu do ustavu :)
Mne sa ta hra tak paci, este aj teraz, skusal som hrat za Marinaka - tusim som nepresiel ani prvy level, potom za Predatora - s nim som sa dostal dalej, tusim do 3. levelu ale pud sebazachovy ma nepustil dalej...

BTW: F.E.A.R. som hral zatial iba demo, a to som vypol asi po 20 minutach, mi to pripadalo strasne nudne (teda okrem toho dievcatka co mi prebehlo pred ocami cez steny) - nudny enemies, to ze maju na ksichte plynove masky ma nevyplasi.... Ale skusim full, ked tu viaceri hovoria ze je to dost dobre. Uvidime.

A skusim aj AvP II., mozno zvladnem aspon po 2. level ;)

P.S. Half-Life I. bola prelomova hra, konecne nieco ine ako len lekarnicky a prst v kuse na spusti. Odporucam dohrat do konca. Ale HL2 ma nejako nechyta, ako grafika OK ale dej, nepriatelia, atd podla mna o nicom. Este skusim, ale neverim ze ma to strhne aby som to dohral...
...the most important is justice...
Spoiler: ukázať
PC
MB: Asus TUF Gaming B550M-PLUS CPU: AMD Ryzen 3 3100 RAM: Patriot Viper 4 Steel Series DDR4-3000 16 GB GPU: Sapphire AMD Radeon RX580 4GB PSU: SilverStone Strider Essential 80Plus ST50F-ES230 500W

NB
Acer Aspire S3
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa faugusztin »

No praveze HL2 spolu s Ep1 a Ep2 ma taky dej, ze az.... Na komplexnost a detailnost pribehu HL1&2 sa nechyta ziadna ina hra
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

system shock 2 sa podla mna chyta
Používateľov profilový obrázok
eFatal2ty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1426
Dátum registrácie: So 03. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa eFatal2ty »

Blood 2: The Chosen, sice neni az tak strasidelna ale pribeh ma perfektny a ani neni kratka.
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Najstrasidelnejsia HRA

Príspevok od používateľa stanomx »

ano ano.,, mne sa tiez hrali vsetky HL2 perfektne ... velmi fajne efekty zvukove..... a celkem dobra grafika pacilo sa mi a aj som sa lakol :P
RAMMSTEIN

Návrat na "Hry a problémy s nimi"