Windows Seven

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ak nie su ovladace, tak nie su. Uvedomte si, ze ide o betu novej verzie OS. Ziaden vyrobca HW nema povinnost mat pripravene ovladace pre betu, dokonca ani pre finalnu verziu. Samozrejme je vhodne, ak aspon v momente zaciatku predaja noveho OS nejaky ten ovladac uz maju, no neexistencia ovladacov pri prvej verejnej bete je normalna vec. Ak nie su ovladace, mate smolu a tym to hasne.
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa eSPer »

..no, mám iný názor, na W7 vie vziať dosť ovládačov pre 64bit XP, alebo 64bit Vista k hw, ktoré nemá v systéme samotnom..
..treba hľadať a skúšať, pokiaľ ste našli čo sa dalo, vyskúšali a nejde, až potom platí to, čo píše vyššie F.A.
Progress... ... 59%
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa faugusztin »

Iste, lenze aj velke mnozstvo nezoberie. Velmi dobry priklad je sietovka mojho notebooku, ktora pod W7 "umrie" do 2 minut.
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa eSPer »

..iste, je aj kopa hw, ktorý drajvre pod W7 ani mať nebude, pretože je to hw, ktorý výrobca prestal podporovať napr. pred 2-3 a viac rokmi, takže aj ked dotyčný hw pracuje pod W95, 98, XP atď. spoľahlivo a vyhovuje požiadavkám užívateľa, jednoducho ho pod sedmičkou nikto nerozbehá..
..treba teda zistiť či to, čo nejde, nemá viac verzií/variánt ovládačov, čo by sa dali vyskúšať, alebo nie..

..ja som napríklad na svoju Audigy4 ovládače funkčné pod W7 našiel TU
Progress... ... 59%
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ibike napísal:No ja som si nainštaloval seven na čistý disk a chýbaju my tam ovladače ako LAN,,Zvuk ide kde by sa dali stiahnuť ovladače?
pouzi :google: . Uz su niejake BETA ovladace na Win. 7. Napr. ATI Catalyst, IntelliPoint, IntelliType Pro ... a tie co nenajdes das ovladace pre Vistu
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa upir102 »

faugusztin napísal:Definuj "zere ramky". Dufam ze je ti jasne, ze cislo v Task Manageri nazvane volna pamat, ci ten graf nad nim nema s tym, ze kolko Windows "zere RAM" vobec nic spolocne.

:red: hej task manager som myslel ,bude stacit 2gb?viem ze bude ale ci napr pri crysis(podobnych hrach) bude to hratelne
Ibike
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 23. Nov, 2008, 15:20

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa Ibike »

emPORiO napísal:
Ibike napísal:No ja som si nainštaloval seven na čistý disk a chýbaju my tam ovladače ako LAN,,Zvuk ide kde by sa dali stiahnuť ovladače?
pouzi :google: . Uz su niejake BETA ovladace na Win. 7. Napr. ATI Catalyst, IntelliPoint, IntelliType Pro ... a tie co nenajdes das ovladace pre Vistu
Ved som pouzil ovladace Visty.Aj pisali ze seven bude plne kompatibilne s Vista.
Používateľov profilový obrázok
upir102
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 557
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Vinohrady nad Váhom

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa upir102 »

pls pomozte mi
chcem vyskusat seven 64 ale ked ho cchem napalit ako boot dvd(robim to cez nera) tak mi vyhodi ze to mam spravit cez udf system prretoze je tam subor vacsi ako 2gb (install.wim) ked dom to dal cez udf tak mi to nenabootovalo

diki za rady
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa faugusztin »

To bude tym, ze ty to vypalujes ako subor na DVD, ale mas to vypalit ako obraz ! Recorder > Burn Image.
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa matopd »

Mugwai napísal:..no toho som sa nebál, predsa len už nejaké to desaťročie pc mám.. ;)
W7 je naozaj fascinujúci, veľmi intuitívne rozhranie, manželka si k tomu sadla a za pár minút už klepotala okienkami, že som sa čudovať nestíhal..dostal som sa k tomu až teraz, no chýbajú mi nejaké ovládače, aby som to mohol rozbehať úplne..
..niečo poskúšam a prepokladám, že na všetko niečo nájdem, až na jednu výnimku a tou je môj modem Vigor318. Ten asi na 64bit nerozbehám, ani výrobca Draytek ani zastúpenie ATTtel v podpore 64bit ovládače pre tento typ modemu nemajú..
..takže asi budem experimentovať len offline, čo je dosť mrzuté.. ..má niekto riešenie /mimo nákup nového modemu/?
Tak na 318 zabudni, ten nefici ani vo vistach....
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa Brandoo »

matopd napísal:
Mugwai napísal:..no toho som sa nebál, predsa len už nejaké to desaťročie pc mám.. ;)
W7 je naozaj fascinujúci, veľmi intuitívne rozhranie, manželka si k tomu sadla a za pár minút už klepotala okienkami, že som sa čudovať nestíhal..dostal som sa k tomu až teraz, no chýbajú mi nejaké ovládače, aby som to mohol rozbehať úplne..
..niečo poskúšam a prepokladám, že na všetko niečo nájdem, až na jednu výnimku a tou je môj modem Vigor318. Ten asi na 64bit nerozbehám, ani výrobca Draytek ani zastúpenie ATTtel v podpore 64bit ovládače pre tento typ modemu nemajú..
..takže asi budem experimentovať len offline, čo je dosť mrzuté.. ..má niekto riešenie /mimo nákup nového modemu/?
Tak na 318 zabudni, ten nefici ani vo vistach....
Ako ze nie? funguje aj na Viste mozno aj na Windows 7 (neskusal som) ale nefunguje pod 64-bit OS
Ovladace pre Vistu sa daju stiahnut
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa matopd »

Hod sem linky na drivers...

M
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa matopd »

matopd napísal:Hod sem linky na drivers...

M
UPS, berem spat, asi som sa kukol nejak naprd ...:(
attel.sk

M
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa Brandoo »

Takze Mugwai ak potrebujes ovladace na ten Vigor318 najdes ich tu

Kód: Vybrať všetko

http://www.attel.sk/podpora/produkty-draytek/vigor318/?search_vyraz[0]=|n|vigor318&search_zvyrazni=true
Mal som aj ja ten modom tak som ich nasiel na tej stranke. Na stranke DrayTek nenajdes ovladace pre Vistu
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Windows Seven

Príspevok od používateľa eSPer »

..Ďakujem za ochotu, ale:
Mugwai napísal:..môj modem Vigor318. Ten asi na 64bit nerozbehám, ani výrobca Draytek ani zastúpenie ATTtel v podpore 64bit ovládače pre tento typ modemu nemajú..
..na 32-bit to samozrejme frčí, aj na Viste.
Progress... ... 59%

Návrat na "Operačné Systémy"