NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

inak,keby mne skumali mozog,mozno by aj prisli ako si poradit s prestavanim...mna totiz vobec cigareta nelaka po 13 rokoch..neviem co som si vsugeroval ale funguje to dokonale,najskor som takto sekol s chlastom(vyse 2 roky ani pivo a teraz totok)
(trochu samochvaly) :D
/Broslowski..ty si kolko fajcil..6 rokov? skus toto "proste nefajci" poradit fajciarom co fajcia 40 rokov dve krabicky denne :D
ANONYM_a7

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

takym mozem poradit tak truhlu akurat uz....

5. rokov :-)
killswitch napísal:
Broslowski napísal:je kravina hovorit o tom ze !prestanem!

Proste prestan.
:D prave si vynasiel revolucnu techniku ako prestat. my fajciari skusame prestat uz dlhe desatrocia a pri tom je to take jednoduche, staci prestat :-D

No a nefunguje to? :-) samozrejme ze ano, sugescia je neskutocne silna vec.človek sa dokaze namotat na cokolvek aj na to ze uz nefajci.vsugerovat si dokozes cokolvek,ci to vydrzis zalezi od toho ci to vydrzat chces ;)
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Som superman, som superman..... ;)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Dofajčite poslednú cigaretu, povedzte STOP pre fajčenie a už po 20 minútach sa budete cítiť lepšie:
Po 20 minútach : Krvný tlak, pulz sa vráti k normálu, teplota rúk a nôh sa vráti k normálu.
Po 8 hodinách : Hladina CO v krvi klesne k normálu, vráti sa normálna hladina kyslíka.
Po 24 hodinách : Znižuje sa pravdepodobnosť infarktu.
Po 48 hodinách : Nervové zakončenia opäť začínajú rásť, zlepšuje sa chuť a čuch, lepšie chodí.
Po 2 týždňoch: zlepšuje sa krvný obeh, funkcie pľúc sa zlepšia o 30%
Po 1-9 mesiacoh: ustúpi kašeľ, únava, dýchavičnosť, uvoľnia sa dutiny, v pľúcach opäť začnú rasť riasy, ktoré znižia riziko infekcie a vyčistia pľúca.
Po 10 rokoch po ukončení fajčenia je riziko rakoviny u fajčiarov a nefajčiarov približne rovnaké
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1923
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa zodiaq »

r.b.class napísal:Po 48 hodinách : Nervové zakončenia opäť začínajú rásť, zlepšuje sa chuť a čuch, lepšie chodí.
Mam 4 den bez.
Zlepsenie čuchu a chuti potvrdzujem. :-) Zatial to odniesli iba moje nechty na rukach...s tym spojena bolest moze potvrdzovat aj znovu rastuce nevove zakoncenia :wallbash:
Ked mam tazku chvilku a myslim na to ako rad by som si zapalil (aj teraz) snazim sa vsugerovat si ze uz nefajcim, ze to nepotrebujem, že to nic neprinaša. Sestra je o rok mladsia, fajcila mozno viac cigariet denne ako ja, jedneho dna si povedala ze koniec a uz 4 mesiace "je čista". Snad to dokazem aj ja.
Uvidime ako dopadne víkend...
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C

Návrat na "Debata o všetkom"