The Last of Us
-
fobos
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3950
- Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: The Last of Us
Jj Last of Us je bomba. 2ka podla mna lepsia ako 1. Skoda ze 3 diel je v nedohladne. Tusim som cital, ze ani neni vo vyvoji
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, AMD XFX Swift RX 9070 OC 16GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024, AMFLOW PR CARBON 2026 soon
