Stolicka k pc

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Andre »

http://www.zidle-eshop.cz/index.php?con ... ta=1021779
17kg
kvalitna membranova tkanina stoji dost
kvalitna vypln sedaku stoji dost, vsak len blbe vankuse z pamatovej peny stoja 40+

vela stoliciek je teraz s tenkym sedakom alebo operadlom, nemam s tym skusenosti, chcelo by to vyskusat, ak je vypln kvalitna, nemusel by to byt problem

z lacnych http://kancelarske-kresla.heureka.sk/an ... idle-iowa/
slusny sedak, super operadlo
Naposledy upravil/-a Andre v Pi 30. Okt, 2015, 19:31, upravené celkom 1 krát.
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Andrej,

Dik ;)

Sedoo mio som nieco podobne skusal bohuzial to bol fake a ako si sam pisal, lacna sietka miesto operadla to je cele zle, proste musi to nieco drzat (aj pruzit samozrejme I guess). a ta nastavitelna hlava je super (kedze mam "dlhy" krk a vzdy mi opierka viac vadi ako pomaha).

do 100 EUR asi jedine ta IOWA. popripade, co by si/ste povedali na http://kancelarske-kresla.heureka.sk/ka ... e/#section ?

Ja radsej kupim nieco mensie, nech sa to netvari ako ufon ale splni funkciu.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa felipe25 »

Jendoduska. To mas tak, dnes stoji matrac na spanie 4000€ bez postele. Cisto matrac. 4 litre! A ten kto na nom spal, alebo ho ma, Ti uprimne povie: ked si na tom nespal, nevies co je kvalita.
To mas jak hateri applu: co stoji na ajfone 600eur v case, ked sa da kupit mobil aj za 10eur. Je x veci, co maju nenormalne nastavenu cenu, a predaju sa. Detto su chore ceny stoliciek nad 150€, ktore vyzeraju este jednoduchsie ako tie za 80€.
No nakoniec je realita taka, ze vacsina ludi ked si tu megadrahu vec vyskusa, povie, ze to naozaj tu cenu ma, alebo proste, ze je to nieco luxusne /zasa, su aj veci, kde si clovek zaplati a nedostane nic navyse../.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Andre »

Felipe chod si dristat na Pokec. Nahlasene OT.

Jednoduska - http://kancelarske-kresla.heureka.sk/lo ... icka-andy/
skus sa spytat predajcu, ktora ma kvalitnejsiu vypln sedaku, ci tato alebo IOWA
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Andrej dik ale to je nad 100 rad by som sa toho drzal (z principu) takze asi jedine na ta IOWA.

skoro som ju aj objednaj ty kokso vcera len mi to nedalo ze hergot plastove operadlo to ako na zahrade :D ale veri mze je to fajn.

Len mi prosim potvrdte ze ta g21 co som linkoval nestoji za zvazenie podla vas (vyzera ze ma dobru oporu na bedra) a objednam iowu kaslem to.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

andrej ? nevieš náhodou, ak je na zidle-shop alebo kancelarskezidle uvádzaná maximálna výška sedáku, tak to sa ráta už aj keď na nej človek sedí ? lebo zvykne vtedy akože o nejakých pár cm nižšie
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Caute panstvo, stale som zvedavy na odpoved iba davam update ze sa ku mne (chvalapanubohu) uplne nahodou dostalo toto:
http://www.zidle-eshop.cz/index.php?con ... ta=1027794

Nie je to ani zdaleka co som chcel ale za flasu borovicky od znameho co toho mal v kancli naviac je to dobra kupa (bral som spissku, 8.90 stala cca).

tolko k mojej dileme, btw tych 55 by som za to asi nedal ale dobry pomer cena vykon oproti konkurencii asi aj tak.
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1276
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Pronto »

Ja mam presne tu co si postol a po pravde, flasa borovicky je fakt adekvatna cena.
Material nic moc, ta "hlavova opierka" je vo vyske pliec (mam 185cm) ak nie este nizsie a celkoho posobi dost lacno. Sedak sa ti po polroku dost zdeformuje ale to uvidis sam.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Andrej: Vedel by si mi poradiť nejakú stoličku? Cenu zatiaľ nemám danú, len sa informujem.
Ideál, aby sa na tom neparila riť v lete a nebolo to z nekvalitného materialu - rozumej, stolička po roku vŕzga, vypadávajú z nej šrúby a už sa mi na nej dobre nesedí, je vysedená, bola to nejaká akciovka akože koža za menej ako 100e
Skúšal som DX Racer v Kike, tá sa mi páčila veľmi. Je niečo lacnejšie alebo nie?

Ďakujem vopred.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Pronto napísal:Ja mam presne tu co si postol a po pravde, flasa borovicky je fakt adekvatna cena.
Material nic moc, ta "hlavova opierka" je vo vyske pliec (mam 185cm) ak nie este nizsie a celkoho posobi dost lacno. Sedak sa ti po polroku dost zdeformuje ale to uvidis sam.
ja mam 190 a presne preto ako mozes vyssie citat som zacal hladat bez hlavovej opierky, teda radsej nech to nezavadzia ako keby to vobe cnemalo plnit ucel.

Ten polrok znie dobre, aspon budem mat cas najst neico adekvatne :laugh:

Krutibrko to si dal strasne vseobecnu otazku na ktoru uz odpovedali v predoslych temach, nechcem kybicovat len aby si sa necudoval ked nebude odpoved. Andrej neuznava DXracer iba ak s tym bedrovym podusnikom ktory uz tiez rozobrali ze nei je kvalitny.

No ved daj hladat, uvidis.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Akurát som si to čítal ešte raz a prišlo mi, že som to napísal blbo.

Teda spýtam sa takto: Aká je ideálna stolička za cca 100-200eur?

V práci mám Medapro Vitra, má to veľa fičuriek, ktoré nevyužijem, nesedí sa na tom zle, ale chcel by som niečo, kde sa poholdne opriem.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Andre »

total odpad, neda sa na tom sediet, akurat si do.... chrbticu


Krutibrko -
180 http://kancelarske-kresla.heureka.sk/ka ... sedoo-mio/
a neporovnavaj to s tym co mas v praci

lacnejsie potom len
120 http://kancelarske-kresla.heureka.sk/lo ... icka-andy/

Jednoduska - kasli na princip, zacinam pochybovat o kvalite sedaku Iowy, a ta G21 fakt nie
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ohladom toho na com prave sedim verim, ze je to smejd. No stale lepsie ako to co som mal predtym (rozpadla sa podomnou pomaly) takze hovorim, za flasu borovicky som mega spokojny.

Tak ako mi povedala chyroprakticka, zaklad je ako sedis az potom na com sedis. Toto sa vysedi a budem v tom lezat ako predtym no teraz viem pekne drzat jemne skloneny chrbat citim oporu zatial ok.

Vidim to tak ze na stolicku uz asi vazne kupim nieco lepsie ako napriklad to sedo mio, lebo do 100 to nebude ziaden rozdiel, asi ani do 150. zatial som spoko.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Andre »

hlavny problem je, ze to ma bedrovu opierku priliz vysoko, cele operadlo by som skusil uchytit nizsie
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
martin0134
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: Pi 17. Apr, 2009, 15:13

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa martin0134 »

Ja mozem za seba odporucit DXRacer , mam ju uz nejaku dobu a som maximalne spokojny . Radil som sa tiez tu na fore , mal som aj dost problemov jedna prisla z ciech , reklamoval som ju prisli si ju zobrat , potom mi prisla druha tu som reklamoval tiez a ten isty proces , ale ta tretia uz konecne bola v poriadku . Vsetko aj fotky som pridaval v teme tu na fore v nakupnej poradni .

Návrat na "Nákupná poradňa"