Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Počúvaj, shiro, ty si hovädo, ty patríš do rúk odborníkom...
Mám v práci jedného kolegu, ktorý mi svojimi názormi a postojmi k práci neskutočne dráždi nervovú sústavu.
Ale ty... ...ty si ho prekonal a to ťa dokonca nepoznám...

shiro napísal:
undertaker007 napísal: Ale, len tak okrajovo - čo koho do riti je do toho, aké si ja kúpim auto a kadiaľ si s ním budem jazdiť? Je to čisto moja vec a nikto mi nebude hovoriť, že s ním v meste trčím, nezaparkujem, zaberám veľa miesta a pod. Absolútne nepochopím, že má vôbec niekto potrebu toto riešiť.
Dalsi s typickym arogantnym pristupom majitela hovadskeho auta. Typicky scenar co mi napadne, ked citam daco taketo - pride obrovske SUV, zaparkuje krizom cez 3 miesta, a to este pol metra trci do cesty. Vygula sa z neho steroidove hrubokrke 150kg prasa a s vyrazom kruteho mamvpicistu si zamkne a ide na kavicku. Z tvare sa mu v pohode da vycitat "ja som velke 150kg hovado, mam drahe auto, mozete mi vsetci lizat rit".
Vobec ho netrapi ze parkuje ako idiot, obmedzuje inych a kazdy pri pohlade na to, co spravil, minimalne kruti hlavou. Keby bola nejaka moznost, ze by sa o takychto exotov dakto "postaral", tak to s radostou podporujem. Ked uz oni su tak blbi, musi im to pripomenut dakto druhy. Su len ludia, ako my vsetci, nemaju sa co vyvysovat nad ostatnych.
Kokos, to sme teda dosli do stadia vyvoja civilizacie, len co je pravda. Ako deticky na pieskovisku - ja chcem lopatku a vsetci sa mozete poondit. Lebo ja chcem.
Počúvaj, ty hovädo. Nepoznáš ma a dovolíš si napísať, že "Dalsi s typickym arogantnym pristupom"? ČO SI TO DOVOĽUJEŠ?!! Áno, zrejme každý by o sebe vedel napísať len neskutočne veľa dobrých vecí a na tie zlé nejak pozabudne. Ale napísať o mne, že som arogantný, to je trocha moc. Je ale naozaj skvelé, že to napíšeš len na základe toho, že som si dovolil kúpiť si 5m dlhé auto.
Ďaľšia vec - je to 5m dlhé auto, ale nie je to SUV. Je to obyčajný Opel Omega Caravan 2.5TD (áno, motor X25TD od BMW). Mám 190cm, 77kg, žiadne steroidy, ale áno - priznávam - auto si zamykám. Neparkujem cez 3 miesta. Naopak - vždy parkujem rovnomerne medzi čiarami - VŽDY. Aj keď niekto ako ty s maličkým autičkom zaparkuje takmer cez dve miesta. Ja sa naňho nalepím tak, aby som ja parkoval pekne medzi čiarami. Aby som potom ja vyzeral ako ch*j, keď on odíde?
Trčanie? No áno - bohužiaľ trčím. Ale takých ako ty by som zatváral do blázinca a doživotne im zobral vodičák. To čo je za dríst, že by si mi najradšej trčiacu časť auta vzal radlicou?
shiro napísal:
undertaker007 napísal:A na čom som sa pomaly až pobavil - bolo tu viacero takých názorov, že ak potrebujem hovädo auto - oukej - ale do mesta si mám kúpiť škatuľu od topánok. Takže - ja sa pýtam - keď budem hovädom autom trčať 1meter do cesty, voči ostatným, podľa niektorých, "normálnym" autám, tak to je horšie, ako keď zaberiem 2 parkovacie miesta, pretože mám dve autá, lebo jedno z nich je špeciálne do mesta?
Keby si mal rozum, tak chodis do mesta malym autom, naco dvoma? Lebo sa nevies dohodnut so zenou? Ale to je tvoje minus.
Prečítal si si a pochopil si tú časť, ktorú si si dovolil odcitovať? V rámci prvého čítania tejto témy od začiatku po zhruba 4. stranu, pričom príspevky od teba u mňa spôsobovali neskutočné záchvaty hnevu, som sa viackrát dočítal, že ak mám mať hovädo auto - oukej, ale do mesta si mám kúpiť druhé, ktoré bude podľa tvojich predstáv - malé...
Takže - podľa tejto teórie je zrazu v poriadku, že zaberiem omnoho viac miesta, pretože to druhé veľké auto, s ktorým práve teda nebudem v meste musí tiež predsa niekde parkovať. Nemyslíš si, že je lepšie jedno veľké, ako jedno veľké + jedno malé?
A ženu nemám, nezabudni za obuť ešte aj do toho...
shiro napísal:
undertaker007 napísal:A len tak BTW - mám 5 metrov dlhé auto. Nemám problém zaparkovať. Bývam na sídlisku (Žilina). Parkujem aj v Auparku, aj v Mirage. V oboch nákupných centrách trocha trčím. A ČO?
A hovno, co ti mam na to povedat. X krat mam chut takymto blaznom zobrat tu trciacu cast nejakou radlicou, potom by sa zobudili.
Ako som písal vyššie - blázinec + doživotná strata vodičáku za takéto zmýšľanie. Ale hlavné je, že TY si MŇA oznažil za AROGANTNÉHO. Z tejto tvojej vety totiž ide tvojej tolerancie neúrekom...
shiro napísal:
undertaker007 napísal:A ešte posledná vec - v určitom smere sa stotožňujem s mp3turbo- vým názorom - mám 5 metrov dlhé auto a stále to nie je ono. Mám dosť moc dlhé nohy. Vpredu som oukej, ale vzadu, napriek tomu, že je tam omnoho viac miesta ako v nejakej Octávii - stále to pre moje nohy nie je zrovna ideál.
a kolko cm mas pred kolenami? 20cm ti je malo? Co tam robis, ze ti je to malo? Pocas cesty ti kolena o 20cm narastu?
Takže teraz ideš riešiť dokonca aj to, ako v aute sedím, koľko mám pred kolenami, čo v aute robím a pod.? :hmmm: Ako som písal, mám 190cm, ale dosť krátky trup, tričká mám len L-ká, sem tam M-ko. Takže, keďže asi seba poznám viac, ako ma poznáš ty, tak viem, že mám fakt dlhé nohy. Napriek tomu, že mám 5 metrov dlhé auto s celkom použiteľným miestom aj vpredu aj vzadu, stále to vzadu nie je ono a stále musím na šoférove miesto nastupovať najskôr pravou nohou, ktorú popod volant dám rovno k radiacej páke a potom v podstate do auta skočím. Keď by som nastúpil, tak, ako to robí väčšina ľudí, na ktorých som si to všímal, tak keď už v aute budem sedieť, tak si pravú nohu popod volant doprava proste nedám...
Inak v aute nerobím nič špeciálne, len sedím a veziem sa tak, kam som sa odviesť chcel. Sedím myslím si normálne. A koľko cm pred kolenami? Myslíš na zadných sedačkách? No, moc nie, asi tak 1cm. Vpredu? Neviem, že vzhľadom načo ti to mám zmeriať... ...A TAKTIEŽ ŤA TO NEMUSÍ ZAUJÍMAŤ! Keď by som si kupoval auto len preto, aby som mal od kolena neviem kde voľných 38cm, tak si také kúpim a ty s tým nemáš nič...
shiro napísal:
undertaker007 napísal:A áno, 99.9% času v aute som sám a 75% času v aute trávim v mestskej premávke.
Super efektivnost s velkym autom a velkym motorom :-)
Myslím si, že áno - naozaj je efektívnosť celkom dobrá. Moje 5m dlhé a 1750kg vážiace 14-ročné auto s (pre teba a pár exotov tu na fóre) neskutočne neuveriteľne obrovským zbytočným 2.5 litrovým Turbo Dieslovým šesťvalcom žerie menej, ako ocov Fiat Idea 1.3MultiJet. Rozmery a váhu ocovho auta nepoznám - ak chceš, vygoogli si, mňa to nzaujma, to auto je des. Krpaté, lenivé, nepoužiteľné.
A k tej efektivite. Ak za 1 rok potrebujem 5 krát odviesť dlhý predmet, tak si pri ďaľšej kúpe auta premyslím kúpu dlhého auta. Vieš prečo som si kúpil také hovädo? Napríklad kvôli môjmu koníčku. Do tohoto môjho hoväda totiž vopchám bicykel úplne bez zásahu - žiadna demontáž kolesa/sedla/... A ešte mi v kufri zostane miesta na obrovský batoh a ešte predsa sa vedľa toho všetkého vyspím. Nebude to ako na bežnej posteli, ale v prípade núdze kľudne.

Končím. Možno sa ešte k nejakej absurdite v budúcne vyjadrím, ale na tvoje príspevky už reagovať nebudem. Nemá to cenu. Si úplne mimo. Tvoje zmýšľanie je choré. Tvoje názory sú choré. Brať niekomu radlicou časť auta - to by podľa mal byť dôvod na začatie liečby.
Chcel by som ťa spoznať... ...ako atrakciu...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale prosim ta kde by omega combi zobrala pat metrov... neblazni.

Vies co je sranda ? Suhlasim aj so shirom aj s tebou aj so vsetkymi naraz (mozno tu radlicu by sme ozeleli ale zase chlapec ma pravdu ze zoparkrat taketo vehykle zaparkuju meter vpredu miesta, meter trcim do cesty a potom ma bicyklisti a chodci musia preskakovat, to je fakt na halusku ; ku velkemu autu aj male do mesta mi nevonia). Mal som male auta napriklad octaviu combi, v tomto momente mam take mensie auto (sharan)... a aj ine.

Vidis a teraz ten problem: kazdy s mondeom combi, omegou combi, bmw e61 si mysli ze ma VELKE auto. Nema... Ani zdaleka. Ani ty nemas velke auto = Omega combi nie je velke auto. To je slusny zaklad ako by to malo vyzerat. Od toho uz len viac.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v So 05. Apr, 2014, 11:49, upravené celkom 1 krát.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

tak, omega combi je na slovenske pomery bohuzial velke auto. nezabudaj ze sme narod ktory vyrastal na 100kach, potom 120tkach, pripadne niekto este mladsi odo mna uz cisto na feliciach... kazdopadne, to su neporovnatelne mensie auta... a preto je pre slovaka aj omega velke auto ;)
aj ked ano, napriek tomu to stale nieje nejake obrovske auto...
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Ja si tiež nemyslím, že mám veľké auto. Taktiež si myslím, že je to také optimum. Veľké je vzhľadom na tie spomínané Pežoty, príp. ocove auto (Fiat Idea).
Osobne som ju nemeral, ale v TP mám 4989mm a aj napriek tomuto rozmeru, keď sa v Mirage v Žiline doslova opriem zadkom o zadnú stenu, tak z boxu trčím.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5573
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Odar »

Wizik napísal:Kamarat, ty si daj daco predpisat, lebo ty si teda riadne zakomplexovany. :facepalm:
Presne toto ma napadlo, ale uz som to nechcel rozmazavat :wallbash:
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja by som to zhrnul takto : proste si priznajme ze octavia combi zase az taky strasny a nezvladnutelny mastochondont nie je. Ani Mondeo Combi. Ci mas 4.75metra alebo 5.02 metra, to je uz v riti jedno z hladiska ovladania.

Nase vnimanie je posrate. Teda nie moje a Snakove, my vieme co je dobre a zda sa ze Snejki na rozdiel odomna ma na to aj prachy :) Narod je tu utlaceny peniazmi a preto nam na Slovači je Kija Venga rodinne empévé a Fabia rodinne turbo. Ani rodinne, ani turbo, nedajte sa vysmiat. To je len z nudze cnost lebo na ine narod nema. To je cele.

Ja som namiesto novej rodinnej turboFábje kupil spominaneho ojazdeneho GrandVojajážera ZA POLOVICNU CENU a vobec ma netrapi spotreba, pretoze len pokial dobehnem obstaravaciu cenu fabie, uz budem mat najazdenych 100.000km kdezto fabia bude mat cistu NULU, cize keby som chcel DOROVNAT prevadzkove naklady 6.5l benzinu fabie v meste versus mojich 8.5 litra nafty s nezavislym kurenim v zime, tak musim najazdit asi tak 400.000km !!!!!!!!!!!!!! Potom sa budeme bavit o tom ze nova fabia za 13.000eur padne na hodnote za 6 rokov o 8.000eur, kdezto moje auto padlo za 5 rokov co ho mam z 6000eur (bez dph ale za tolko som ho kupil) na 4990eur.

Dalsia uspora, dalsie STATISICE kilometrov co mam ja k dobru. A sused nechape s novou Fabiou... snad sestkrat som mu to vysvetloval. Nic. Neda sa, ano, volil cervenych samozrejme ale to je teraz nepodstatne.

Trapi ma ze nemam rodinnu turbofabiu pripadne rodinne empévé kija venga co ma tri metre tridsat a dpf stoji 4440eur (fakt, slovom styritisic aj drobne) ? Tuho hádajte, moc tuho.

Kludne si kupujte nove krpate auticka a odovodnujte to ako chcete, ja neuprosne pokracujem v nastolenom 5metrovom heavy-weight trende. Nastastie sa nam havarie vyhybaju, ale ked uz to raz bude musiet byt, rozhodne chcem aby moje dve krpate decka sedeli v niecom co ma dve a pol tony nez v Renauolde Thalia s ktorou sa premnazamna dobre parkuje v Póluse (kam nechodime), Euroveji (kam nechodime tiez, iba velmi velmi obcasne akoze trikrat za rok a zatial sme sa nikdy neposrali, ked tam vie tocit a parkovat moja stara BEZ CUVACICH SENZOROV na 5.19m tragači tak to každý somár z vas musi zvladnut) alebo na Medenej v centre Bratislavy. Mimochodom, nas Vojajážer dva roky na Grosslingovej parkoval a fakt sa nikomu nic z toho nestalo. Ani akne nevyskakalo.

Ako vravim, moj brat sa pri tej havarke velmi nazorne presvedcil. Chodte za nim nech si kupi Rapid. Astru. 207. 308. Thaliu. Fabiu. Focus. Colt. SX4. A4. Bmw3. Mozete to skusit. Fakt mozete. Len sa potom necudujte z reakcie...

Ako hovorim, kto takyto dostavnik nemal, netusi o com sa rozpravame. A kedze ho nema/nemalo 99.9% z vas co toto citate... tak potom vlastne o com :)
Naposledy upravil/-a mp3turbo v So 05. Apr, 2014, 13:40, upravené celkom 1 krát.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

ide niekto z osadenstva vvelkych aut na kavu? napriklad mlynska dolina cubicon o 16:00 až 16:30? Z petržky blízko, smer hore STVčka. Postavíme sa vedla seba nech si ludia myslia ze nakreslili kratke ciary na parkovacie miesta :)





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

s mojim prditkom teda radsej sa neozyvam :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

Kludne dôjdi :D, budem cca 17:00 tam, niečo mi do toho vliezlo





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Papek »

idete robit prakticke ukazky s velkymi autami? ja idem za chvilu na oslavu na hausbot, takze som mimo. Ale keby ste sa velmi nudili, mozete vecer okolo osmej pre mna prist, hodit ma domov, aby som vyvencil psov a potom zase naspat ... samozrejme jedine obrovskym autom :laugh:
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

no som zvedavy ako sa stratim za o meter dlhsim autom :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

Čiže papek slope, miso dojde, nik viac? :) Turbo?





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

papek sa drzi vikendovej tradicie no :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
bulldozer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Št 13. Feb, 2014, 07:55

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa bulldozer »

Velke auto lieci OBROVSKE komplexi s malymi rozmermi :)
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5573
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Odar »

Mam to trochu od ruky a nie som si isty, ci sa da povazovat moj Mondak za velke auto :laugh: Pri tvojej A8 je to taky stupel :cry:
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"