Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Borec »

každé auto má svoje vady. To že ochcávka skape jednému a vrazí do nej xy tisíc, nemusí byť tvoj prípad... To isté iné značky. Japonec sa ti tiež môže dodrbať hocikedy... Je to všetko o "šťastí" :)

//adad1, prečo si zmazal tvoje odporúčanie na japoncov? :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Lenže japonec nemá vo zvyku vydrbať si klukovku po 150tkm ;)

// zmazal som to ja, adadovi som odmazal dalsie prispevky, ked zo seba nevie dostat jednu suvislu vetu, tak nech nepise (priklad: "Matovic je ***** dreveny", to je cisty posthunting u mna). Adad ked sa neuvedomi, dostane navrh na ban, ked si nevie kludnit hormony, tak prosim, su tu ine stranky kde sa moze uvolnovat, nie tu.





.
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Borec »

to o kvalite je debata na strašne dlho... V podstate mi šlo len o to, že tak nemusia skončiť všetky modely ktoré do toho spdajú. Ale to je fuk.

BTW, čo je pravdy na tom, že ak požičiam niekomu auto a dotyčný spraví priestupok, že ten priestupok ide na mňa? Dnes mi niečo také spomínala mama. :rolleyes: No to už je ale čo za somarina?
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa 1adad1 »

to bol moj nazor, za ktorym si stojim, no neviem preco si ho vymazal... mne absolut nezali kolko mam prispevkov, mne je to uplne jedno.
takze volvo mi je velmi sympaticke, pretoze velmi dba na bezpecnost a ak nahodou nejake volvo havaruje oni tam poslu svojich ludi a su aj dost spolahlive...
japonske auta su tiez velmi dobre, kvalitou a tak, az na tu toyota aferu s brzdami...

//borec: niekto tu spominal nieco take ze spz je ako ip...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Toyota nemala aferu s brzdami, to mala KIA, FYI ;)
Borec napísal:to o kvalite je debata na strašne dlho... V podstate mi šlo len o to, že tak nemusia skončiť všetky modely ktoré do toho spdajú. Ale to je fuk.
V úvode sa dočítaš, že to nebolo testované na jednom modeli, ale na X tisíc kusov áut, a keď každému odíde kľuka, či WG na turbe, tak to už so štýlom jazdenia a staraním sa o vozidlo nemá nič spoločné
Borec napísal:BTW, čo je pravdy na tom, že ak požičiam niekomu auto a dotyčný spraví priestupok, že ten priestupok ide na mňa? Dnes mi niečo také spomínala mama. :rolleyes: No to už je ale čo za somarina?
Ak sa ten dotyčný prizná, tak on platí, ak sa neprizná, tak platíš ty (resp. na koho je auto písané). V CZ bežne to zvalujú na osobu blízku (môžeš odmietnuť svedčiť ak by si osobe blízkej alebo sebe privodil trestné stíhanie či nejaký postih), u nás ti rovno **bnú pokutu. Represia tohto prašivého štátu FTW!





.
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa 1adad1 »

tak strykovi na slozobnej kii odisli brzdy ale dako zastavil...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Zastaviť sa samozrejme dá:
5°/6°
Ručná (ak funguje)
Ak sa dá tak robiť esíčka

no a potom štandardné veci ako lampy, zvodidlá, múry a podobne :D





.
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8170
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ericc64 »

Snake napísal:Ak sa ten dotyčný prizná, tak on platí, ak sa neprizná, tak platíš ty
Preto sa auto ani zenska nepoziciava :) Pozical som auto iba raz a a na druhy den som si ho prisiel odtiahnut, co mi ho kamarat nabural :wallbash:
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa 1adad1 »

plne parkoviska, rieka, les, pole :D
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Borec »

ericc64 napísal:Preto sa auto ani zenska nepoziciava :)
ako súhlas, lenže potom sa príslušníci rodiny na mňa naserú a je po paráde :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

ericc64 napísal:
Snake napísal:Ak sa ten dotyčný prizná, tak on platí, ak sa neprizná, tak platíš ty
Preto sa auto ani zenska nepoziciava :) Pozical som auto iba raz a a na druhy den som si ho prisiel odtiahnut, co mi ho kamarat nabural :wallbash:
Tak si idiot. Nič proti, ale sám si to musíš priznať. Foto nemáš? Škoda auta :(





.
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8170
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ericc64 »

borec: tak v rodine je to o niecom inom ;)

snake : ako sa to vezme ... ked dobry kamarat potrebuje surne auto, tak by si mu ho nepozical ? nevram mi ze nie ;)
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

tu ti odprisahám že nie. Pár krát sa to skúšalo, povedal som mu, že nech mi dá na PHM, ja ho tam odveziem, keď tam potrebuje ísť súrne, tak mi tie peniaze dá, ja ho odveziem (a viem čo je s autom, viem ako sa k nemu chovám JA, a mám istotu že vozidlo ovládam ja, čo ho poznám), keď si ťa zmýli len s požičovňou tak sa otočí vo dverách s hundraním pod nosom.

Takže ešte raz, nie, nepožičal by som. Ani za svet.





.
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8170
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ericc64 »

Tak ty mozno nie ... ja som ale dobry clovek, co rad pomoze :) sice som na to doplatil ale co uz ... nastastie opravu zaplatil ( cca 30 000 sk )
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Dobrý človek som aj ja, ponúkol som sa že ho odveziem. TO je pre mňa dostatočný prejav dobrej vôle. Čo by si robil keby mal vážnu nehodu, ujde z miesta činu a teba budú trestne stíhať? Takto si to odniesli len plechy, jeho a tvoja hrdosť. Ale čo by si robil potom?

Auto sa nepožičiava, bodka. Keď budú autá stáť toľko čo bicykle, a len posratý nárazník nebude stáť 250€, tak potom sa môžeme baviť o nejakom požičiavaní.





.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"