Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6831
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ale aj ten tank by suchli a srala by ta farba ze sla dole. ja som velmi zhickany uz asi a kukam len po vyzsom posede. dole uz ritulku k ceste asi nedam. inac vie mi niekto vysvetlit anomaliu, ak je vonku 18stup a ja dam klimu auto 24,5 supa fuka mi na nohy studeny vzduch?? akonahle stkacim ze chcem naj fuka hore alebo na celne tak sa auto vypne ale fuka teply a na nohy nic . stkacim zas auto a na nohy zas studeny fuka. isiel som tak po burke a mokry jak maria a cez croxy mi bola zima na palceky a sralo ma to mega
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1632
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

pravdepodobne klapky KO, bud bude stacit zakladne nastavenie alebo ich vymena, chutovka na vymenu ti poviem :D mala by byt aj chyba na diag, kde ktora umrela alebo sa sekla...idealne autorizak kym mas zaruku
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4531
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

HellAngel napísal: Po 28. Jún, 2021, 17:31 Scream, poznam ten pocit, ked po niektory si myslia ze im patri cesta. Osobne mam tiez obcas pohnutky, hlavne ked veziem rodinu, si kupit tank, aby som podobnych zmrdov mohol veselo ignorovat
Ja zas nie som zrovna ukazkovy vodic ale povedzme, ze mam isty pud sebazachovy a istu porciu ohladuplnosti. Toto co ale stretavam obcas je lobotomia. Ked kua neviem poriadne soferovat, tak sa aspon drzim vo svojom pruhu a sucham nohami.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12298
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

Lenze tych par pacientov soferovat nevie, iba si to myslia. O niecom takom, ako poznaj vykon svojho auta a co to auto dokaze mozes u nich len snivat. Podstane je vytocit otacky po obmedzovac alebo kym sa za autom nedymi ako z nalozenej Tatrovky. Predbeho anie na "doraz" povazuju za frajerinu storocia, len potom obcas vidno v spravach placucich rodicov sofera, ktoremu to nevyslo. Pripadne este horsie, vidis tam aj pribuznych, ktori boli v tom druhom aute
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5469
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Myslim ze osobne poznam/poznal som(uz z toho vyrastli) dost soferov ako popisujes, ale ani jeden z nich nebral obehovanie na doraz ako frajerinu, problem nebol ani v tom zeby nepoznali vykon auta


Ja to volam ze "jazdili nad svoje moznosti", jazdili tempom ktore uz nestihali spracuvavat, a z toho vznikali typicke chyby ako prilis skore zatacanie do zakrut, priliz blizky apex a nasledne problemy na vyjazde zo zakruty

Vpodstate hore popisovanym sposobom na vlhkej/namrznutej/zastrkovanej ceste bural snad kazdy takyto "pretekar" ktoreho som poznal

Najvacsi experti to dali aj par krat cez strechu...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10024
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

kto nebura jazdi pod svoje limity ci ako to je? :D
.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4531
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Vacsinou je ale v spravach "vodic z nezistenych pricin presiel (nepochopitelne) do protismeru". Zaklad je poznat cestu a kazdu zakrutu, lebo inak vas bude tlacit aj lokalne tdicko a niektore povahy to s lepsim autom neustoja. Ja som par krat na dargove a jahodnej ubral v prospech snazivca aby sa nezabil, resp. niekoho ineho.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Pietro sk »

staci si trochu vsimat, tie ciary striekaju na logicke miesta kde to ma zmysel, a priemerny inteligent by situaciu odhadol aj sam.
ale keby ludia neboli drbnuti... nebolo by treba jednej, ci dvojitej plnej...a celkovo mnohych znaciek.
najde sa kvantum fesakov, co na to seru. vo vyhlaske je vsetko napisane.

vrchol kktnosti majstrov sveta dokazuje existencia tejto znacky:
dokonca premium edition, pretoze ma este aj reflexny okraj...kam sme to dospeli.. :facepalm: to uz co za nevyhoncovanych idiotov beha po svete.
recidivistov by som trestal cipnutim na vykon š105/trabant. potom by "mozno" nenarobili skody.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12298
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

vykon 105tky by asi nepomohol, toto je mentalna zalezitost. Niektori jedinci idu aj na elektrokolobezke predbehovat kamion.
Ja som bol tiez mlady a tiez som porobil par hluposti, nastastie sa nikomu nic nestalo, ale pred takmer 20 rokmi bolo aut menej a za najvykonejsie pre bezneho cloveka sa povazovala felicia 1.6. Dnes nie je problem mlademu kupit auto, co ma stovku za par sekund. A potom maju pocit nesmrtelnosti za volantom.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa werwest »

to je dost blba teoria kedze vykon je to posledne co niekomu da pocit nesrmtelnosti za volantom. najviac chujovin som videl mladych robit prave v slabych sprostostiach :)
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10024
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Cim menej vykonu, tym viac kolizii pri obehovani
.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5859
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa wingo »

Hej lebo tí čo majú viac výkonu sa pre zmenu často vykotia v zákrutách a skončia na poli či v strome...
Súhlasím že to je mentálnym nastavením. A samozrejme mladosť - pochabosť. Tiež som si tým prešiel, ale odkedy mám dieťa jazdím bezpečne.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4531
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Neuveritelne ....bocim z vypadovky ( od vss), k mercury marketu, hadajte kto ide oboma kolesami v mojom pruhu oproti v apexe zakruty. Nejaky k0k0tino na starej oktavii, co je lenivy krutiti volant alebo ja ňevjem uš...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5469
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

k obmedzovacovi pietrovi sa vyjadrovat nemienim, to je snad horsie ako shiro, snad len nech sa nam dlho dozije nech na tych neinteligentov, majstrov svetla, frajerov ma kto davat pozor


a to s tym vykonom to je hlupost, ked si raz mentolkos tak dvěstě v městě(doslova) budes jazdit aj so 100hp... ved s blbou 20r 50kw fabiou som zazil 170+ na okreske, tak aky problem s tym skoncit v poli či strome

proste vykon na to nema vplyv
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12298
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

Chlapci rozdiel medzi starsimi a mladsimi autami je. Hlavne vo vykone. Mentol ak isiel na felde, tak na okreskach toho moc nedokazal. Akceleracia toho auta bola nula cela nic a stacilo par zakrut a to auto si nerozpumpoval na 100vku.

Skilex mohol si ist v tej fabke 170, ja som rozbehol 105tku s weberom na takmer 150/h. Ale za aky cas? Aky teren?

Kreteni za volantom boli, su a budu. Akurat dnes ten mantinel ma tak silne auto, ze na kratkom useku dosiahne relativne vysoku rychlost a dokaze spravit fatalnu nehodu. Nie nie je to o vykone ani o znacke auta, viacej kretenov jazdi na sumkach s pochybnym vykonom aj na furik, je to o hlave. Kazdy sme boli mladi a obcas sa robili blbosti (ma az mrazi ked si spomeniem ako sme na jawe 175 lietali bez heliem cez les), ale dnesne decka dostavaju do ruk stroje,na ktore nie su pripravene.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"