Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10039
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

To urcite nebude nahoda. Este by som pridal aj merc a bmw. Cize najviac krizoviek je na vsetkom, co za nieco stoji. :-D
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6875
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

borci, kamosovmu otcovi volali na neaku zvolavacku an seat(maju asi 4r leon) do vranova, a ze za robotu bude cvakat. ze len amterial zadara. to take sa uz deje? neviem blizsie info a mozno dedko zle pocul
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

ta nech si ju ide urobit tam kde je zadarmo
material myslia co? ze siahnu dajaky update? :D treba viac info o co ide
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5508
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

no neviem, pride mi ze v poslednej dobe toho najazdim celkom dost, a tento rok som mal zatial krizovku len jednu ked popleteny dedo siel 110-0 bez varovania na prazdnej okreske

Inak nic co by nevyriesilo zlozenie nohy z plynu/jemne pribrzdenie/kapanek predvidania


takze bud neviete jazdit, alebo ste citlivky, pripadne kombinacia oboch
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Papek »

stefan222 napísal: St 30. Jún, 2021, 17:39 borci, kamosovmu otcovi volali na neaku zvolavacku an seat(maju asi 4r leon) do vranova, a ze za robotu bude cvakat. ze len amterial zadara. to take sa uz deje? neviem blizsie info a mozno dedko zle pocul
:-D dobra konina ze zvolavacka a mas este platit. Ked si lepia nieco co zbabrali, tak nech si to platia sami. Kamos mal nedavno zvolavacku na Mazdu CX7, nejake problemy so spodnymi ramenami. Tak dostal nove ramena aj s novymi capmi, ktore sa mu medzicasom zacali ozyvat.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

stefan222 napísal: St 30. Jún, 2021, 17:39 borci, kamosovmu otcovi volali na neaku zvolavacku an seat(maju asi 4r leon) do vranova, a ze za robotu bude cvakat. ze len amterial zadara. to take sa uz deje? neviem blizsie info a mozno dedko zle pocul
To znie ako scam nerozumiem preco by si mal cokolvek platit.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8597
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa shiro »

servis chce zarobit
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4563
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

SKiLEX napísal: St 30. Jún, 2021, 18:52 no neviem, pride mi ze v poslednej dobe toho najazdim celkom dost, a tento rok som mal zatial krizovku len jednu ked popleteny dedo siel 110-0 bez varovania na prazdnej okreske

Inak nic co by nevyriesilo zlozenie nohy z plynu/jemne pribrzdenie/kapanek predvidania


takze bud neviete jazdit, alebo ste citlivky, pripadne kombinacia oboch
Asi tak logicky zaver ako to, ze najskor sposobujes tie krizovky ostatnym ty, kedze sa ti ziadne nestavaju :D

Za zvolavacky som nikdy neplatil ani minuly rok. Chcel by som to pisomne a poslal by som to na importera nech sa vyjadri.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Sugyi »

Hm u mna zvolavacka na 12 rocnom aute. Material aj robota ovsem zadara.

Dnes po 10tich rokoch chodenia so stvorkolkami na STK mi prvykrat spravili skusku jazdou. Stale chodim na to iste miesto.

Konecne odstranili nalepky ale tie karticky stale musim nosit so sebou? To sme sa moc nepohli dopredu...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ja som vol na zvolavacke s 17 rocnym avensisom na airbagy. Vymenili aj nejake capy a podobne. Vsetko zadarmo
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

Sugyi napísal: Št 01. Júl, 2021, 17:37 Hm u mna zvolavacka na 12 rocnom aute. Material aj robota ovsem zadara.

Dnes po 10tich rokoch chodenia so stvorkolkami na STK mi prvykrat spravili skusku jazdou. Stale chodim na to iste miesto.

Konecne odstranili nalepky ale tie karticky stale musim nosit so sebou? To sme sa moc nepohli dopredu...
ako sa chces preukazat ze to realne mas urobene? zahranicie? poisťovne to tiez pytaju vzdy ked nieco riesis
nalepky sa tusim dali odlepit uz po 30 dnoch? ako KO
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Sugyi »

KO sa dalo odlepit hned. Aspon podla stanice sa mohli...
Ako sa chcem preukazat? Tak ako ti poslu pokutu ked ju nemas spravenu. Jedno funguje druhe nie?
Plus mali vypisane, ze im vznikla povinnost to niekam hlasit ci co. Takze nejaka databaza musi byt.

Zahranicia je dobra otazka. To vobec nemam sajn ako je to riesene. Mame EU aj mimo EU...
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa werwest »

No tak ze mas karticku :D
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa d3Xter »

ok klude im tie karticky nedaj a cakaj 20min kym si ta preveria na kompletku :D
nalepky nikdy nikoho nezaujimali, pri vymene skla aj tak isli do prec, ceny to aj tak neznizilo
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Papek »

Ja som mal zase opačnú skúsenosť, že ich trápili práve nálepky na okne. Tk a ek som mal ešte na staré ecv a samozrejme ma ani v päte nenapadlo že by som mal meniť nálepky po prepise. Veď je tam uvedené vin, ktoré sa viaže k danému autu. Samozrejme to bol pri kontrole najväčší problém na svete a počúval som okolo toho prednášky ako keby som kvôli tomu zrážal mamičky na prechode... Pravdaže som ich tam nechal až do ďalšej stk. :D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"