Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

:facepalm: na auto nove aj teraz mozes cakat 6 mesiacov, ak si vyberes vybavu ktora neni na sklade okamzite.
aj na poondiatu fabku sa cakalo cca pol roka ked si brali vybavy ktore zrovna neboli... (a to su interne informacie ziadne dohady tak sa neohanaj na to)

//a este jedna vec: ty stale ratas s tym ze za 3 roky co budes splacat sa tvoja financna situacia nezmeni. o rok ta prepustia nahodou a co spravis? budes v <> zrazu lebo po tebe budu chcet 5000 ktore nebudes mat ako zohnat. a TU prave vznikla ta kriza.
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

landrower napísal::facepalm: na auto nove aj teraz mozes cakat 6 mesiacov, ak si vyberes vybavu ktora neni na sklade okamzite.
aj na poondiatu fabku sa cakalo cca pol roka ked si brali vybavy ktore zrovna neboli... (a to su interne informacie ziadne dohady tak sa neohanaj na to)

//a este jedna vec: ty stale ratas s tym ze za 3 roky co budes splacat sa tvoja financna situacia nezmeni. o rok ta prepustia nahodou a co spravis? budes v <> zrazu lebo po tebe budu chcet 5000 ktore nebudes mat ako zohnat. a TU prave vznikla ta kriza.

Ja som v case tej akcie co bola jar 2008 siel do vsetkych VW na Vychodnom Slovensku. Podotykam, bol februar !! Vsade mi bolo povedane, ze akekolvek volne Polo im pride az na novy rok 2009 najskor, aj to len ak vezmem tu farbu ktora bude. Vybava bola iba bez Plus a Plus. Bolo to tesne predtym ako zacali predavat Nove Polo, cize stare chceli vypredat, no dali donho vsetko. Elektrony, Kozena volant, rucnu, palubny pc, hmlovky, central + DO. Proste, vybava aka sa v roku predavala za 17 000€, Zhodou okolnosti kolega kupil to iste auto ako ja v roku 2007 za 17 000€, mna stalo 13 000€ a to on este nemal Kozeny packet a podobne. CIze neslo o vybavu, ludia ktori chceli nove auto VW presvedcil nez uz chceli cokolvek, lebo mat nove za tretinu je dobry dovod ist do VW. Samozrejme, toto nefinancuje nejaky cetelem ako je to v NAYi pri telke Samsung, ale financuje to samotny VW... Jemu je jedno, ci dostane love hned, alebo az o rok.

A teraz k druhej casti clanku... Pises, ze ak clovek nebude mat tych druhych 5000€, ze spolocnost co to poskytuje bude stratova. Ty si cital co som pisal??? AUto mas kryte havarijnou poistkou, zakonnoua aj GAPKOM !! PO 1 roku splacania mas tri moznosti: 1. AUto vratis, 2. Zaplatis 5000€, 3. zostavajuci sumu zmenit na financovanie cez leasing. KLient ktory je normalny ak nebude mat 5000€ zmeni financovanie na leasing. Samozrejme auto sa mu predrazi ale ostane mu. Ak klient odmietne 2 aj 3, ostane mu 1va moznost. A ak auto neodovzda, tak auto je kryte proti kradezi, takze ked k nemu pride exekutor, a on auto nebude mat, spolocnost ktora TI dala uver je stale kryta snad nie? Azda si nemyslis, ze VW rozdava ludom auta a ti ked nezaplatia dalsiu tretinu ze on pride o 10 000€ a nic s tym neurobi. To niesu domy v amerike, ktora ich davala kazdemu kto mal mensi plat nez splatku. Na Slovensku Ti VW uver len tak neda, aj mne to vyslo LTT, ale vyslo... Takze opakujem, vdaka autam kriza urcite nevznikla.... Pretoze auto nieje problem predat a taky rocny GOLF ktory stal 15 000€ bude urcite mat hodnotu viac ako 10 000€ o rok..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa felipe25 »

icefire napísal:felipe25 nic v zlom, ale precitaj si to po sebe este raz. Ak by som sa mal rozhodnut medzi Peugeot, Opel alebo nedajboze Chevrolet alebo Dacia, urcite si vyberiem radsej KIA. Myslim, ze by som nebol jediny.
No clovek ma na vyber ovela viac znaciek, ale z tych ktore si napisal by som si ja vybral Opel, ak by boli v ponuke len tie... Ale to je kazdeho subjektivny nazor. Ako sa pisalo hore, kazde auto ma muchy. Jeden mi radil Opel, napisal som zlu skusenost znameho s nim, a na to napisal ze to moze byt nahoda central. ALe uz dalej napisal, ze VW maju problemy s turbmo motormi. Proste, presadzuje Opel a na argumentovanie pouzije cokolvek. Tak ako som ja obhajil VW pred Opelom prihodou s centralom. Kazdy obhajuje svoje, aj ked o tom pr* vie :D Je to cisto len o skusenosti, jedna zla skusenost a clovek uz Opel nekupi.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

a vela zlych skusenosti vsade a ludia aj tak kupuju VW :)
robil som kontrolu spokojnosti zakaznikov servisov VAG, a aj ked teda nemozem nic konkretne povedat, tak tych problemov bolo veeela, casto sa opakovali, servisy casto netusili co s tym, a tiez nekompentnost servisov autorizovanych je uz zase dalsia kategoria. nehovorim ze inde to je lepsie o inych moc neviem, resp viem len tolko co viem z druhej ruky.
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

Bamma_boy napísal:Mitsu som pozeral, no je ich veľmi málo a to ani nevravím o Colt-e.. Lancer ešte ako tak.. Ale tiež si myslím, že je tam väčšia pravdepodobnosť, že s tým jazdil d€bil.
Obzeral som aj nejaký Renault, môže byť? Buď Mégane alebo Clio, toto vyzerá až podozrivo dobre, nemyslíte?
nj, coltov na slovensku je pramalo, vacsinou su z CZ, ale zato je to sranda kara.
ale ja by som volil lancrika, akurat mi vadi u neho ta kubatura 1,3. 1,6 ako som mal ja sa zhana velmi tazko.
Co sa tyka dielov tak nie je ziadny problem, od origo az po cinana

inac toto je pekny lancrik:
http://mitsubishi-lancer.autobazar.eu/1 ... 40690.html

akurat ta 1,3 to auto trochu zabija, ale keby niekto mal zaujem este stale mam doma motor z 1,6 :D :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3771
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa lezgy »

felipe25 napísal:
HellAngel napísal: tiez som asi pred cca rok a pol dozadu pozeral na noveho lancra a taktisto som zabrusil na polskich predajcov a tie ceny oproti nam boli neskutocne nizsie. Potom som aj cital ze sa chodilo hodne do polska kupovat nove auta.

felipe: a bol si sa aj inde pitat na mozne financovanie? pokial viem tak honda ma rozne moznosti financovania a verim ze aj ostatne automobilky. Ja ti neberiem ze nekup si toho Golfa, ale mysli trochu dopredu a to co sa tu pisalo. Ten golf ma doteraz nie moc otestovany motor, ak si myslis ze ked sa ti v nom nieco pokazi a budes to mat vramci zaruky tak sa z toho uz prebud. Trocha pobehaj po nete a pozistuj si ako to je s tou reklamackou, lebo poviem ti ze nakoniec sa budes celkom slusne placat po vrecku.
Ja byt tebou tak zoberiem auto ktore je uz overene a nebudem do neho sypat tazke €, ako teraz sa ulakomit za co najlacnejsie kupit a potom budes nariekat ze sa ti to kazi a vo VW si ta budu prehadzovat ako horuci zemiak.
Ja by som uz v tomto viacej veril KIA-i ktora dava na auto 7 rocnu zaruku.
ale ak si nedas povedat a radsej na rychlo nieco zbuchas ako by si mal dat trochu na nazor inych, pripadne si co to precitat o skusenostaich tak nech sa paci. Ja ti tiez len zaprajem to co Snake, nech ti sluzi aspon niekolko rokov bez vacsich investicii.
Zhodou okolnosti moj znamy robil dost dlhu dobu inziniera kvality v KIA v Ziline. Povedal ze nikdy v zivote by si ziadnu KIU nekupil :D Ze na testovacej drahe kde sa kazde auto testuje s nimi robia take veci zeby ste plakali keby ste to vedeli. A Vy auto zabehavate a prvych par tisic km ho nechcete vytacat.. A ono bolo vytacane viac ako je unosne este pri odpojenom pocitadle km. + nevravim o tom, ze mi vravel ako sa zmenila kvalita vyroby po zacati 7rocnej zaruky. Vsetky suciastky maju vydrzat 7rokov a dost. Ako to testuju nevie ani on sam, ale vsetky sucasti auta si KIA od dodavatelov ziada aby mali trvanlivost 7 rokov. No verim tomu ze sa to da, ked dnes takmer vsetka elektronika odide po zaruke :D



ten kvalitak je asi taky mudry ako radio
lebo vsade je to rovnake, takze by si si nekupil nic
osobne by som rad videl co s tymi autami na tesovacej ceste robia okrem normalnych testov lebo tam je pocitadlo zapojene...cize blbost jak traky
to co sa s nimi robi je v skusobni motorov, a tam su testovane normalne akurat maju odpojeny vyfuk a to je asi tak vsetko
samozrejme ked tma zoberu nadrzaneho vidlaka co ma vodicak 4 dni a daju mu auto na testtovacku tak netreba cakat nejake
fundovane zavery
a potom z jednej dvoch buraciek sa robi halo

7 rocnu zaruku ma kia tusim na prehrdavenie karoserie a nie na karoseriu
cize musi ti prehnit skrz plech aby si dostal nahradny, cize ak si myslis, ze dnes mas auto co ti po 7 rokoch prehnije kasna tak ze tam prejdes prstom ako noz do masla je dost naivita...nemyslis?

myslism ze ten kvalitak nevie este dost veci... a to tam zrejme robil...tak neviem co tam robil
kvalita ma riesit reklamacky od zakaznika
cize ak niekto reklamuje brzdy tak pretestujeme brzdy
v ramci zachovania pozicie byt dobrym pre nemecky trh....nech to stoji co to stoji

o zbytku sa tu nebudem rozpisovat....kazda automobilka ma svoje muchy, vsade je to rovnake
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

felipe25 napísal:Ja som v case tej akcie co bola jar 2008 siel do vsetkych VW na Vychodnom Slovensku. Podotykam, bol februar !! Vsade mi bolo povedane, ze akekolvek volne Polo im pride az na novy rok 2009 najskor, aj to len ak vezmem tu farbu ktora bude. Vybava bola iba bez Plus a Plus. Bolo to tesne predtym ako zacali predavat Nove Polo, cize stare chceli vypredat, no dali donho vsetko. Elektrony, Kozena volant, rucnu, palubny pc, hmlovky, central + DO. Proste, vybava aka sa v roku predavala za 17 000€, Zhodou okolnosti kolega kupil to iste auto ako ja v roku 2007 za 17 000€, mna stalo 13 000€ a to on este nemal Kozeny packet a podobne. CIze neslo o vybavu, ludia ktori chceli nove auto VW presvedcil nez uz chceli cokolvek, lebo mat nove za tretinu je dobry dovod ist do VW. Samozrejme, toto nefinancuje nejaky cetelem ako je to v NAYi pri telke Samsung, ale financuje to samotny VW... Jemu je jedno, ci dostane love hned, alebo az o rok.

A teraz k druhej casti clanku... Pises, ze ak clovek nebude mat tych druhych 5000€, ze spolocnost co to poskytuje bude stratova. Ty si cital co som pisal??? AUto mas kryte havarijnou poistkou, zakonnoua aj GAPKOM !! PO 1 roku splacania mas tri moznosti: 1. AUto vratis, 2. Zaplatis 5000€, 3. zostavajuci sumu zmenit na financovanie cez leasing. KLient ktory je normalny ak nebude mat 5000€ zmeni financovanie na leasing. Samozrejme auto sa mu predrazi ale ostane mu. Ak klient odmietne 2 aj 3, ostane mu 1va moznost. A ak auto neodovzda, tak auto je kryte proti kradezi, takze ked k nemu pride exekutor, a on auto nebude mat, spolocnost ktora TI dala uver je stale kryta snad nie? Azda si nemyslis, ze VW rozdava ludom auta a ti ked nezaplatia dalsiu tretinu ze on pride o 10 000€ a nic s tym neurobi. To niesu domy v amerike, ktora ich davala kazdemu kto mal mensi plat nez splatku. Na Slovensku Ti VW uver len tak neda, aj mne to vyslo LTT, ale vyslo... Takze opakujem, vdaka autam kriza urcite nevznikla.... Pretoze auto nieje problem predat a taky rocny GOLF ktory stal 15 000€ bude urcite mat hodnotu viac ako 10 000€ o rok..
az teraz som si uvedomil v plnej miere co za hovadiny si napisal, resp. ako to vobec nejsu protiargumenty k tym moji, len ich obchadzanie.

k prvemu bodu: no pri dopredajovych modeloch sa vzdy caka... pretoze oni v tej fullke niesu a musia ich do nej vsetky nahodit ;)
tiez ja osobne by som dobehove dopredajove kusy nekupoval, lebo casto (nie vzdy, ale stava sa) sa tam vyskytnu kusy ktore nesli do prvopredaja, resp. sa vratili od predajcu povodne kvoli nejakej poruche :) (napr. ked prisla faceliftova felicia, tak z 20tich starych co mal jeden predajca este na sklade, asi pod 5 bola kaluz oleja, 5 malo opticke vady karoserie.... ale otca vtedy vysla o dost menej jak ta novsia a vybral si dobry kus ktoremu nic nebolo nastastie :) a praktiky sa od tych cias len zhorsuju.. teraz ti zmopnu tu kaluz a uz ani toto nezistis :D )

ad druhy bod: a ty si myslis ze tie peniaze pridu odnikial ked dojde k najhorsiemu? spolocnost co ti ten uver da je kryta inou spolocnostou ale ta to krytie nefunguje donekonecna, niekto skratka bude stratovy... a problem je na svete...
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

K tvojmu prvemu bodu len tolko, ze dobehove (faceliftovane) kusy by som kludne kupoval, pretoze vo facelifte vychytaju muchy, ktore mal povodny model. To, ze pod nejakym autom je mlaka je dane chybou pri zostavovani, ktora sa ti moze vyskytnut pri hocijakom inom kuse. Na to je prave zaruka.

Co sa tyka financovania, tak tam uz tahate moc hypoteticke otazky. Vzdy je to postavene na "co ak", vzdy sa moze nieco posrat a vzdy si clovek musi rozmysliet, do coho ide a ako to ma kryte ci poistene a v tomto sa musim zastat felipeho. Ja som chcel brat hypoteku, ale v sucasnej situacii som si to rozmyslel a pockam, co bude o pol roka, kedze banky maju teraz dost svojich problemov (vid. nahananie ludi, aby vkladali peniaze za super urok).
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

HellAngel napísal:wizo: pocuvaj ma, kasli ti na CR-V ak to ides pouzivat na 3,5km trasu. V diesli ako si pisal je to akurat tak na zlikvidovanie motora a benzin to sa zas nedoplatis na benzine. Ver mi.
Ta akcia na cicika je super, a 17 000e by som asi nerozmyslal + je to nove.
Civic ma písanú spotrebu 8,8, to CR-V má 10,5. Dva litre rozdiel nie je málo, ale už nehľadám za každú cenu auto s malou spotrebou, lebo už mám stály príjem, takže aj na benzín bude. Civic bol veľmi dlho moje TOP auto, ale keď sa zamyslím, že ja idem kupovať auto na cca 10 rokov, tak mi príde Civic trošku malý.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa yNo »

Kup si Fabiu 1.4 - nejde to najhorsie, nezere to, a servis mas za par korun. Pre noveho vodica idealna vec ;-)
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ZoranICS »

Suhlasim s Fabiou... mal som jednu a za 8 rokov som na nu minul dokopy 1400sk (3x vymena stabilizacnej tyce na pravej strane - znama vada u fabii + vymenene sviecky pri 80k) ak neratam pravidelne vymeny oleja a filtra. najazdenych mala 90+k ked sme ju predavali, vyzerala a jazdila ako nova. Spotreba pri lahkej nohe 6-6.5 v meste. pri santeni aj 19l :hysterical:.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6226
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa icefire »

A nebojite sa pri Fabii o to, ze vam ju ukradnu?
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ZoranICS »

ukradnut ti mozu cokolvek. Kamosovi ukradli Ladu :hysterical: teda len chceli lebo nevedeli zlomit zamok na volante...
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa yNo »

Co ja viem. Treba si dat mechan.zabezpecenie aspon pre lepsi pocit na srdci. Ale ukradnu ti hocico. Peugeoty, BMW,Audiny, Volkswageny, škody,.. to je uplne jedno , co mas... snad len keby si mal chrysler a ine specific..auta,ktorych je pomerne malo
A btw, tiez som si kupil fabiu 1.2HTP 47KW na zaciatok, a trosku lutujem len jednej veci. ze to nie je 1.4 :)
Keby som mal 1.4 vo fullke ako teraz, tak nemam dovod menit to auto. Naozaj,spolahlive, a hrozne lacne na udrzbu :) Jedine co som za pol roka do toho daval boli loziska zadne, brzdy a teraz inducku do 3tieho valca.. a to ma najazdenych 160 tis. ;) ale zase pravidelne servisovana v škode bola.
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
ANONYM_a7

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

dedo ma uz asi 2 roky jazdenku 1.2jku fabcu ... je spoko, je to fasa auticko za tie prachy. ale ked tomu zadelis, spotreba je obrovska....

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"