Auto ±3000e

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Pri tom parkovani (aspon pre mna) je velky rozdiel to, aky mas dozadu vyhlad. Mne sa trebars lepsie parkuje s kombikom, lebo ma kolko zadne okno.
>> Pozeram, ze aj Vas Grand Voyager to ma tak. Trebars co mame sluzobne SuperB v praci, tak to je na cuvanie totalna katastrova


toto je uplna pravda. Sharan, Alhamba, Galaxy, Voy, vsetko taketo doradu mi okamzite padne do ruky. Prvykrat som sadol do styroch kruhov á8 a roztrepal som predny drziak na znacku o stlp - a to som bol hrubo presvedceny ze tam este minimalne tridsat centi mam :) a to som isiel dopredu, nie dozadu. Kuknem dozadu a reku hovno, dam si kolecko :) a ked som dobehol tych styridsat metrov tak reku ci nahodou nemam senzory cuvacie... ale dozadu tam nevidno ani houno a ani netusis kde si ritou pichnuty.

Je to blby pocit ked ides ritou do niecoho co nepoznas a nemas istotu ci uz budes penetrovany alebo nebudes.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Snake »

Ivko napísal:Ludkovia vy ste sa asi fakt ešte nepohybovali na forach kde sa preberajú autá, lebo by ste sa nemohli tolko čudovať
Lebo ty ano, a vsade si bol, vsade pojdes, kde si nebol tam pojdes dvakrat, vaz slova, ego mas ohromne, len aby si sa neposral co tu niektori ludia robia, kam maju pristupy a kolko uz toho stihli odkvakat na dvoch/styroch kolesach, to ze na AB.eu vy dvaja s turbom lamete rekordy v postcountoch, neznamena ze 80% toho neni bullshit, je to vas pohlad na vec (niekedy dobry, niekedy zly), ale nauc sa ze nie tvoj nazor musi byt ten spravny, a nie kazdy ho musi akceptovat.





.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Chris »

Ak by bol Like, tak Liknem Snakov post. :-)

On chce presuvadlo namiesto autobusu a vy tu hned vnutorny priestor pre 5434654745 ludi a potom ze treba kufor lb za 2-3-4-5-6 rokov budu mat dieta. Poznam mladu rodinu, co prve 2 roky s dietatom prezili s 3dverovou corsou 1.0 a ziju.... :)
Ak bude male auto po case, tak sa preda, nevidim v tom nejaky problem....
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Ivko »

Posúvadlo ako posúvadlo, nikto nikomu nekáže aby si kúpil 8 miestne Viano, ale bavíme sa o autách , ktoré navonok nie sú velké a pritom ponúkajú výborný vnútorný priestor voči iným autám podobnej dlžky
Ten kto si ale kúpi Corsu a má malé decko tak ozaj nemôže byť v poriadku, chcel by som vidieť ako vozili kočík...
Asi na streche...

Tak to dopadne vždy ked ide niekto kupovať auto a najhlavnejšia priorita je ročník (a najazdené km) a potom ked do toho sadnú tak si povedia že nám to stačí a po kúpe pri každej príležitosti vidia že to je malé, ale niet prachov na "čendžovanie" áut
A toto sa deje stále, či má niekto 3000€ , či má 5000€, alebo či má 8000€, furt každý tlačí na to aby mal čo najmladšie auto - doslova nezmyselné požiadavky vzhladom na cenu a potom to tak dopadá, náreky "ako som bol podvedený", aké má auto skryté vady, ako vrátiť auto - súdiť sa a podobne
Každý dostane tolko muziky kolko si zaplatil a môžem tu 300x napísať aby si každý kúpil také auto kde za dané peniaze už bude TOP stav, je to ako hádzať hrach na stenu. Lebo sedliak si vždy bude myslieť že novšie auto = spolahlivejšie auto
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

rok výroby možno nehrá rolu v spoľahlivosti, no v stave karosérie určite áno. Čo je aspoň pre mňa oveľa dôležitejšie ako najazdené kilometre. Je rozdiel keď za tú istu cenu mám 2001 vyššiu triedu auta alebo 2007 nižšiu. Ja som si kľudne mohol za 5000€ kúpiť 2002 A4ku napríklad, aj som po nich pozeral, ale neveril by si koľko ich bolo hrdzavých, či už na podvozku, prahy, lemy. kúpil som 2008 oplíka a ani bodka hrdze, nikde. Možno to tak za 5 rokov aj stále bude. Ale tak čo môže sedliak do toho hovoriť.
//áno ano viem že su výnimky, a denne každý stretnete milióny 15 ročných áut v "cukríkovom stave" či jak to voláte.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa SurrendeR »

stale mi to vychadza na 206sw alebo golf 4 variant

http://volkswagen-golf-variant.autobaza ... 27946.html
viem ze BN a ze to bude mat cez 400 000 ale ak bude vsetko funkcne, tak to vobec nevadi

co pozeram ponuky na 206sw, tak 90% su bazar.. divne..
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> rok výroby možno nehrá rolu v spoľahlivosti, no v stave karosérie určite áno.

pises ze urcite - tak sa dojdi pozriet na Mazdu 626 z roku 1996. Bola garazovana necele tri roky za cely ten cas, inak furt pod holym nebom, mame ju od novoty.

Musis pochopit ze Space Frame hlinikova Ojdi A8 z roku 2001 sa sprava trosku inak ako Opel Korza 1.0i z toho isteho roku vyroby 2001. Minule bola jedna tema ze "dacia duster, 25.000km, je takto hrdzavy podvozok v poriadku" a hoci to bola len povrchova vrstva hrdze - teda vtedy, dnes uz je to prezrane durchom - tak to bola tragedia proste vsade uplne vsade kde sa len dalo.

Cize nie, neplati ani to ze rok vyroby urcite hra rolu v stave karoserie. Je to cele velmi komplikovane.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

neviem čo máš furt s tými poznámkami 1.0i a podobne. Zakaždým si potrebuješ kopnúť do tých mini motorčekov ? áno je to hrozný motor, no bavíme sa o niečom úplne inom.
a ďalšia tvoja záľuba, porovnávať úplne dva extrémy. Porovnať Opel korza za 9 000 € a Audi A8 za 100 000 € to je také tvoje.
Keby ti niekto povie názor na Jack Daniels whisky, tak začneš omielať o nejakej značke kde flaška stojí 10 000€ a o pálenke z Trenčianskych liehovarov ?

gratulujem tvojej mazde. v poslednej vete som povedal že môžu byť výnimky. Alebo aj veľké percento výnimiek. No keď sa dojdeš pozrieť na susedovu mazdu 6 2002 tak nájdeš hrdzu aj na kufri, kapote, prahoch atď. No to je len tak mimo.
Čo som tým chcel povedať je že všeobecne inklinujem ku novší ročník>prémiové auto. Pokiaľ novšie auto nižšej triedy spĺňa moje podmienky tak radšej zoberiem to.
Keď som v bazáre videl vedľa seba dve A4 Avant 2002 a 2004 obe s chytenými lemami blatníkov tak som prehodnotil svoje priority, a prémiové značky stratili v mojich očiach vysoké miesto.
to je môj názor, viem podľa ivka som sedlák, dal som prednosť novšiemu sOpľu astra, a nemám grand vojažer s milionom kilometrov ani 20 ročnú mazdu bez zrnka hrdze takže nečakám že by mi dal niekto za pravdu.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Ivko »

Bird : Korozia je nepríjemná vec, ale od začiatku píšem že si treba vybrať také auto kde za dané groše bude TOP stav, tak že kludne to môže byť rv 2002 a hrdzu mať nebude akurát to určite nebude A4, lebo tam si za TOP stav treba sakra priplatiť.
K A4, už som to tu rozprával to je puberťácky sen a tam sa platí hlavne za imidž, kludne sa kúpi vydojená A4 (oni to vidia na super stav) len aby sa splnil sen. Vieš je to predsa iné ked prídeš do nejakého baru medzi svojich vrstovníkov a naschvál si položíš klúče na stôl tak aby bolo vidieť na nich logo AUDI, hned z toho tečú všetky "16-18 ročné puče", ten kto má iba Stilo je skrátka v takej spoločnosti voči majitelovi A4 akoby sockár, aj ked v tom Stile sa odvezú 4 osoby pohodlne a v tej A4 ako za trest

Stilo bude menej vydojené, lebo to nie je auto s dostatočným "MI" (macher imidž), bude mladšie, novšie a ešte k tomu aj lacnejšie a predsa je to lepšia kúpa ako A4 ktorá bude staršia o 3 roky
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Keď som v bazáre videl vedľa seba dve A4 Avant 2002 a 2004 obe s chytenými lemami blatníkov tak som prehodnotil svoje priority,
>> a prémiové značky stratili v mojich očiach vysoké miesto.


come on, na zaklade DVOCH konkretnych kusov si si upravil myslenie nadobro ? you can do better...

Ani ja nemam Grand s milionom, to je Galaxy a este jej kusok chyba, ale nevadi. Pozri, Astra vyhovuje kvantu ludi. Osobne voci tomu autu nemam nic, prave naopak - KEBY splnala cenovy/vekovy limit dany zadavatelom, bol by som prvy co by ju vykrikol. Tesne nesplna. Su tam nejake styri kusy pod 3000eur, z toho dva nemaju fotky, dalsi je diesel, dalsi je stvrt mega kilometrov, proste nie uplne zapadaju do kriterii. Potom sa uz bavime 3500eur a este diskutabilne kilometre. Ja by som vykrikol aj zaznavanu Vektru kombi, s ooooobrovskym kufrom, myslim druhym najvacsim vobec (Mercededes E Kombi ma vacsiu a potom uz tusim nic). Lenze ta nesplna cenovu poziadavku a je to neuveritelne velike auto - podla popisu co tu vidim vacsie ako Karosa LC735, takze automaticky vypadava.

Ojdi A8 moze byt zlahka pritiahnute za vlasy, islo sa len jasne ilustrovat ze ani ten rocnik nie je spolahlivy indikator. Mazda6 z roku 2002 nie je dobry priklad hrdzavenia tiez - hrdzaveju len tie kusy ktore NIKDY nechodili do autoterorizovaneho servisu, pretoze Mazda mala PRIKAZ automobilky tieto veci riesit a aj ich riesila. Bol tam objektivny problem ktory sa myslim v roku 2004/2005 vyriesil, chytene najdes len take kusy ktore boli havarovane a lepene pripadne ktore autorizak nevideli. Takisto tu boli spomenute Mondea, benzinove takmer nenajdes v inzeratoch, dieslove mali sialene problemy a padalo tam vsetko co si spomenies, vstrekovace, dvojhmoty, elektronicke turba, vysokotlakove cerpadla, proste vsetko take lacne opravy ktore si autor temy neplanuje liznut. Napriek tomu som proti Mondeju neprotestoval.

Urcite existuju nejake ine auta z roku 2001 okrem Ojdi A8, ktore typicky nehrdzaveju. Poznam zopar Sharanov 2001/2002, hrdzavy si nepamatam ani jediny. Dobre, tiez to nie je auto cenovej triedy Korza, viem. Ja tie male kotrmelce proste nesledujem, tam neviem poradit... sused trapi 1997cku Pasatt 1.8t, nema hrdzu, kupil ju asi pred 6 rokmi, netusim kolko ma kilometrov, pred kupou som mu robil diagnostiku pri tachometri 380.000...

taku Mazdu 626 z roku 2000, Tojotku Avensis 2001-2002, Macubuši Galant kupis ukrutne lacnejsie ako 3000eur, zostane kopec penazi na servis, nekradnu sa samozrejme vobec ved to auto nema hodnotu, akurat... su sialene velke pre zadavatela. Takze ani takuto uberspolahlivu techniku nemozem doporucit. Povedal by som veselo Pasatt 1.6i az 2.0i z prelomu milenia, idealne 1.8T 110kW, mozno sa do 3000 da zohnat, nechce sa mi kukat. Lenze to je tiez obrovske auto, takze ani toto neprejde. A nebyvaju hrdzave ani z rocnikov 2001/2002 (jasneze sa daju najst aj hrdzave kusy, ale typicky proste nebyvaju hrdzave).

Mensie auta ako Passat/Oktavia proste vobec nesledujem, velmi sa za to ospravedlnujem ale uz som raz taky.

Zaznelo tu od Snejkiho a inych : najmladsi rocnik, najmenej centimetrov, najvacsia vybava, najrozumnejsie auto, to cele za 3026 eur. Neni take.

PS: pri vymenovanych 1.8T nezabudnite spomenut spotrebu. Hlavne ked autor temy najazdi 005918,6 km rocne, tam je spotreba ukrutne dolezita.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

Ivko napísal:Bird : Korozia je nepríjemná vec, ale od začiatku píšem že si treba vybrať také auto kde za dané groše bude TOP stav, tak že kludne to môže byť rv 2002 a hrdzu mať nebude akurát to určite nebude A4, lebo tam si za TOP stav treba sakra priplatiť.
K A4, už som to tu rozprával to je puberťácky sen a tam sa platí hlavne za imidž, kludne sa kúpi vydojená A4 (oni to vidia na super stav) len aby sa splnil sen. Vieš je to predsa iné ked prídeš do nejakého baru medzi svojich vrstovníkov a naschvál si položíš klúče na stôl tak aby bolo vidieť na nich logo AUDI, hned z toho tečú všetky "16-18 ročné puče", ten kto má iba Stilo je skrátka v takej spoločnosti voči majitelovi A4 akoby sockár, aj ked v tom Stile sa odvezú 4 osoby pohodlne a v tej A4 ako za trest

Stilo bude menej vydojené, lebo to nie je auto s dostatočným "MI" (macher imidž), bude mladšie, novšie a ešte k tomu aj lacnejšie a predsa je to lepšia kúpa ako A4 ktorá bude staršia o 3 roky
bože aj s tými tvojimi pubertiakmi, to nemá s karosériou nič spoločné. Aj keby pubertiak točí to auto na 6000 otáčok v zábehu, tak koróziu mať skôr nebude. NEHOVORÍM O STAVE MOTORA. Pubertiak dá aspoň auto vyleštiť a navoskovať. Starý páprdo to nechá tak, že śak je*at na to, aj tak už nemôžem baliť pipky.

turbo>>áno súhlasím s väčšinou vecí čo si povedal, mna len chytila pri srdci hláška: sedliak bude vždy hľadať co najnovší ročník za tú cenu.
come on, na zaklade DVOCH konkretnych kusov si si upravil myslenie nadobro ? you can do better...
nie bolo to mierne pritiahnuté za vlasy, ako tvoja A8. Proste len som si povedal že za 5000€ nebudem pozerať takéto autá. Tak isto ako nesúhlasím s poradeným BMW E46 za tri litre bez prihlásenia. Radšej niečo novšie, čo samozrejme spĺňa aj ostatné požiadavky, no netvrdím že treba r.v. stavať na prvé miesto.

Zaznelo tu od Snejkiho a inych : najmladsi rocnik, najmenej centimetrov, najvacsia vybava, najrozumnejsie auto, to cele za 3026 eur. Neni take. samozrejme s týmto sa celkom stotožňujem, pokial nemá človek kopu prachov tak sa treba rozlúčiť s určitými vecami. Bohužial väčšina slovákov hľadá presne toto.
Najviac ma rozveselila reakcia kamaráta keď som mu ukázal čo som kúpil. On že čoo Astra, veď má veľa najazdené (161000km). A ten interiér teda vyzerá. Radšej si mal brať toto: bol to nejaký Passat 2005 1.9 TéDéÍi. Samozrejme v top výbave so 146000 kilometrov. Jednoduché zadanie VIN Čísla do SEKA mi ukázalo pôvodný stav kilometrov v 2009 370k.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

toto je ten slovensky problem... o ktorom som hovoril - vynechat ciselko pri vyhladavani sa neda, neda, neda a neda.
neviem preco 120000, neviem preco ti odvaznejsi 140000 a brutalisti 180000, ale proste vynechat sa neda :)

co povedal fesacik na 370k par desatroci dozadu ? Este stale bol presvedceny o svojej neomylnosti ? Ked som ja kupoval Galaxiu ktora v rakusku u prveho majitela (mimochodom dodavatel toho hrozneho emisneho software pre WW) natocila 380k km za tri roky pocas leasingu, a potom dalsi leasing sluzila u spedicnej firmy ktora vozila baby opatrovatelky, a ked moji kamarati videli ciselko na displejicku...

Najvacsich tvrdasov stacilo len prebrat viacnasobnym prebehnutim cez kardiostimulator...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

tak nehrá sa na neomylného, len má tú chorobu. Veľa ľudí ju má v dnešnej dobe. Totiž on považuje VW group auto, v motorizácii 1.9TDI za vrchol automobilovej techniky :) A nemá vôbec tušenie aké je v dnešnej dobe obľúbené stáčanie kilometrov. ešte si zober že v 2009 ho stočil pánko, možno aj na nulu, a v konečnom dôsledku má to auto kľudne 520 000. A čo povedal fešáčik ? No odvtedy už moc po takých nepozerá :D
Akože ja osobne s veľkým nájazdom nemám problém, len by som nechcel auto od majiteľa čo toto urobí. Naskytá sa otázka, čo všetko eŠte skrýva ?
Radšej by som bral reálnych 300k na tacháči.
Naposledy upravil/-a Bird v Po 26. Okt, 2015, 20:57, upravené celkom 1 krát.
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Ivko »

Bird napísal:...bože aj s tými tvojimi pubertiakmi, to nemá s karosériou nič spoločné. Aj keby pubertiak točí to auto na 6000 otáčok v zábehu, tak koróziu mať skôr nebude. NEHOVORÍM O STAVE MOTORA. Pubertiak dá aspoň auto vyleštiť a navoskovať. Starý páprdo to nechá tak, že śak je*at na to, aj tak už nemôžem baliť pipky.
Ty to aj tak nechápeš, škoda rečí ...
Pubertiak je ten čo od 15 onanuje nad tým ako si kúpi nejaké TDI-čko, bud A4, Golf, Octavku, Leona ... Takto uvažuje 7 z 10, ten 8 uvažuje o tom ako si kúpi jedine BMW E46 lebo zadný náhon, 9 je na japoncov, teda niečo ako Civic a iba jeden ostavá na zvyšok
A čo je na tých autách také skvelé, sám si napísal že si obzrel dve a obe načaté od hrdze. A ja k tomu ešte dodám že obidve mali natočené reálne dávno pol mega a stočené na nejakých 170-180tkm.

Ked pôjdeš obzerať tie autá tak drvivá väčšina týchto cca 12 ročných áut sú vydojené kravy a v 90% po mladých faganoch (pubertiakoch), ktorý si tie autá predávajú doslova jeden druhému. Vyjazdené do tla a cenovku to má jak auto po zábehu, ale to nevadí ide sa splniť mokrý sen. Akákolvek nájdená vada sa berie ako drobnosť čo sa opraví neskôr, trebárs sem tam "vypína" turbo, ale stačí za jazdy vypnúť motor a naštartovať a zasa to chvílu funguje
Tot tu bol odkaz na E46 podla predávajúceho v TOP stave, odcitujem z jeho inzerátu: TOP STAV, MAXIMALNE ZACHOVALE, AKO OPTICKY AJ TECHNICKY, NIC NEBUCHA NEKLEPE, VSETKO PLNE FUNKCNE, DOVEZENE NA PRIHLASENIE....
A predné sedačky nie sú origo... Takých TOP stavov pri týchto oblúbených autách som už videl mraky a všetko sú to vydojené kravy, preto sa týmto autám úplne vyhýbam, lebo nájsť obstojný kus chce veký kus námahy a treba si zan patrične priplatiť. Hladá sa nie v bežnej inzercii ale na klubových weboch
A4 či E46 môžu byť vyjazdené akokolvek, vždy si to kupca nájde, lebo sa ide plniť mokrý sen a ten mokrý sen si žiaden 50 ročný páprda čo ani neumyje auto plniť nebude

PS: neveim čo ti inak vadí na slove pubertiak, ja som bol v tom veku tiež a tiež som porobil blbosti. Ako inak má človek nazvať 18-20 ročného chalana čo sníva o tom ako si kúpi vysnívanu TDI-čkovú A4 s natočenými 500tkm, stočenú na 180tkm ?

PS2 : Ani ja nemám problém s natočenými kilometrami ak k tomu bude prispôsobená cenovka auta, takže z topho dôvodu idú všetky oblúbené ojazdené koncernovky , či BMW mimo mna, to nechávam pre tých čo si myslia že lepšieho auta niet
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Auto ±3000e

Príspevok od používateľa Bird »

ja som najprv reagoval na toto
Lebo sedliak si vždy bude myslieť že novšie auto = spolahlivejšie auto
týmto
rok výroby možno nehrá rolu v spoľahlivosti, no v stave karosérie určite áno

čisto som nadhodil tému o korózii a veku auta. A4 som uviedol ako príklad. Vtedy som neriešil, kto ako, na akom aute jazdí a jak sa o to stará.
ale samozrejme trištvrte tvojho príspevku sa venovalo tomu ako je A4 vyjazdená, kto si ju kupuje, prečo si ju kupuje a koho ňou ohuruje. Takže to tvoje škoda rečí ti poviem len, máš pravdu !
Bird : Korozia je nepríjemná vec, ale od začiatku píšem že si treba vybrať také auto kde za dané groše bude TOP stav, tak že kludne to môže byť rv 2002 a hrdzu mať nebude akurát to určite nebude A4, lebo tam si za TOP stav treba sakra priplatiť.
K A4, už som to tu rozprával to je puberťácky sen a tam sa platí hlavne za imidž, kludne sa kúpi vydojená A4 (oni to vidia na super stav) len aby sa splnil sen. Vieš je to predsa iné ked prídeš do nejakého baru medzi svojich vrstovníkov a naschvál si položíš klúče na stôl tak aby bolo vidieť na nich logo AUDI, hned z toho tečú všetky "16-18 ročné puče", ten kto má iba Stilo je skrátka v takej spoločnosti voči majitelovi A4 akoby sockár, aj ked v tom Stile sa odvezú 4 osoby pohodlne a v tej A4 ako za trest

Stilo bude menej vydojené, lebo to nie je auto s dostatočným "MI" (macher imidž), bude mladšie, novšie a ešte k tomu aj lacnejšie a predsa je to lepšia kúpa ako A4 ktorá bude staršia o 3 roky
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"