Need for Speed 11 - DEMO OUT !!!

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
PeRi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 495
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa PeRi »

Presne ten isty problem s patchom :( Vyriesene reinstalaciou hry :roll:
CPU: AMD RYZEN 5 3600@ 4400Mhz| Cooler: Silverstone PF240W PermaFrost | MoBo: ASUS TUF Gaming B-550 Plus | RAM: Patriot Viper Steel Series 16 GB KIT DDR4 3733 Mhz CL17 | GPU: GIGABYTE RTX 3060Ti EAGLE OC | PSU: Seasonic Focus GX 650 W Gold | SSD1: ADATA XPG SX8200 Pro 1TB | SSD2: Kingston A400 240 GB | HDD: Samsung 1TB | Mouse: Logitech G3 | Case: Phanteks Eclipse P400A
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Príspevok od používateľa Cvacho »

problem vyrieseny, chyba bola v tom ze som stiahol nespravny patch, ked som potom stiahol ten spravny (pre US verziu) vsetko slape tak ako ma
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
matiz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: SNV

co mam s tym robit...

Príspevok od používateľa matiz »

Prosim neviete mi poradit ako vyriesit tento problem: spustim nfs nastavim si options setko v pohode.. no pri loadingu naskoci okno:

Instrukce na adrese 0x004ad9ae odkazovala na adresu pameti 0x00000000. S pameti nelze provest operaci: read.
Klepnutim na ok ukoncete program.. atd...

sem tam sa mi to stava aj pri COD4 ale pri NFS to robilo aj v deme a ani raz sa mi nepodarilo dostat do hry..

pomozte lebo ja sa vzdavam heh.. Surrender
m_Design
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Re: co mam s tym robit...

Príspevok od používateľa Cvacho »

matiz napísal:Prosim neviete mi poradit ako vyriesit tento problem: spustim nfs nastavim si options setko v pohode.. no pri loadingu naskoci okno:

Instrukce na adrese 0x004ad9ae odkazovala na adresu pameti 0x00000000. S pameti nelze provest operaci: read.
Klepnutim na ok ukoncete program.. atd...

sem tam sa mi to stava aj pri COD4 ale pri NFS to robilo aj v deme a ani raz sa mi nepodarilo dostat do hry..

pomozte lebo ja sa vzdavam heh.. Surrender
1. skus reinstall hry
2. skus nahodit patch 1.1 (boosterpack)
3. skus reinstall ovladacov grafiky pripadne aj DirectX
4. skus reinstall Windows XP a nahodit to na cistu instalaciu
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
matiz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: SNV

hehe

Príspevok od používateľa matiz »

no uz som to vyriesil reinstalaciu win :-D hehe..
m_Design
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

Sa musim pochvalit, vcera ma tato hra trosku "dojala" ...

Najprv som mal vozitko o 200 koni, a jazdil som zavody ... zvysok osadenstva auta tak 350+ koni ...
ale uz pomalicky ma dobiehali, tak ze si kupim lepsie vozitko ...

Ako spravna volba Subaru fanatika mi vysla impreza ... V zakladnom pakete nic moc, ale ked uz som utracal, tak som trosku utratil i na vozitko ...

Moja imprezka mala spokojnych 400 koni, a akotak slusne jazdne vlastnosti ...
Skocim do zavodu, a co to moje oci nevidia ...
Oponenti maju znicoho nic vozitka o 600 konoch ...

Co uz, trosku setrenia, a mal som na full vybavu pre imprezku. 680 koni. Hovorim si zihadlo, konecne im budem utekat ...
Hodim sa do zavodu, a pozeram, ze vedla mna porsche 911GT, 800 koni, predomnou nissan s 1000 konikmi ...
tak si sam pre seba vravim To je co do pi@e ?! Nemam lepsie jazdit s vozitkom o 150 konoch ?

Nicto, nevadi ... Nastastie inteligencia a jazdne schopnosti pocitaca je na urovni 5rocneho fagana z afriky, ktory v zivote klavesnicu/volant nevidel, toboz uz nedrzal v rukach ...
Dostat sa na prvu poziciu nebol problem, no ... Uplne ma odrovnala ina vec ...

Ficim si to po okruhu spokojnych 360 na mojej imprezke (ano, tiez som sa cudoval) a znicoho nic ... rychlost 240, a turbo sa rozbiehalo znova ... Hovorim si asi nejaka chyba turba ... ci kieho dasa ... a zachvilu ma predbehol skyline zapriahnuty za 1000pocetnym stadom koni...
Hovorim si, zakruta, obehnem ho ... rozkotulam, nitro, som na 360 znova ...

Ked mi vsak nahodne klesla rychlost na 240 znova ... zacal som zistovat, preco tomu je tak.

NFS ma "genialny" rozpoznavac narazov. Takze ak do vas zozadu nabura auticko, chape to system tak, ze ste naburali, a automaticky vas spomali...
Zlaty test Drive Unlimited, kde ked do vas naburalo auticko zozadu, tak vy ste zrychlili ...

Dalsia vec ma zaujala ...
Preco hra dostala do nazvu ProStreet?
ved zatial nic okrem zavodnych okruhov som tam nevidel. Nieje Street ulica? Nemal by nazov napovedat, o com bude hra?
No nic ... jemne znechuteny ... dam este tomuto kusu softveru od EA sancu ... a uvidim, ci ho rovno neodinstalujem ...
lava, prava, lava, prava ...

Návrat na "Hry a problémy s nimi"