Vsetky vtipy,srandicky sem

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa Snake »

Dám to sem do vtipov :D lebo toto sa už nijak inak nedá nazvať:
http://www.pcpro.co.uk/news/224892/asus ... y-dvd.html" onclick="window.open(this.href);return false;





.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa jararak »

Sa pozna ze chalan je "iny" frajer

Obrázok
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa alle »

http://www.aktuality.sk/pikosky/pikosky ... -aj-vlakom" onclick="window.open(this.href);return false;
hmm zeby Chuck Norris :D
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa Ondro1 »

all23 napísal:http://www.aktuality.sk/pikosky/pikosky ... -aj-vlakom
hmm zeby Chuck Norris :D
Chuck Norris? Nie, to by titulky vyzerali ináč: Chuck Norris zrazil auto aj vlak :D


Jede sanitka. V ní řidič, lékař, sestřička a student na praxi. Jedou a najednou z ničeho nic řidič pouští volant a chytá se za krk. Dusí se, chroptí, oči má až na navrch hlavy. Sestřička bezlítostně popadne lékárničku a praští řidiče vší silou do hlavy. Tomu hned přestane záchvat, chytá volant a jedou dál. Najednou padá na podlahu lékař, chytá se za krk a válí se tam a přitom se dusí, chrčí a slintá. Sestřička zase popadne lékárničku a praští co může
lékaře do hlavy. Ten se hned zvedne, posadí a jedou dál, jako kdyby se vůbec nic nestalo. Student na praxi, celý v šoku, se obrací na lékaře:
"Jsem ve 3.ročníku a znám jen teorii, žádná praxe, ale v ŽIVOTĚ jsem neslyšel o
takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit?"
Lékař flegmaticky odpovídá: "To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel .... "
__________________________________________________________________________________________
Fero přijde k doktorovi a vykládá mu, že manželka s ním už sedm mesíců odmítá souložit. Doktor si teda pozve Maru.
"Můžete mi vysvětlit, proč už sedm mesíců odmítáte sex svému manželovi?
"Víte, pane doktore" - vysvetluje Mara - "před sedmy mesíci mi ukradli
auto, Fero na nové nemá a tak musím ráno jet do práce taxíkem. Jenže já nemám peníze a tak se mě taxikář vždy zeptá "Tak zaplatíte dnes, nebo co?" a já musím to "nebo co". Kvůli tomu příjdu do práce pozdě, šéf si mě zavolá a povídá "Tak co, zapíšeme to do výkazu, nebo co?" a já zase musím to "nebo co". Z práce musím jet zase taxíkem a taxikář se zase zeptá "Tak teď už zaplatíte, nebo co?" a já opět musím "nebo co". Domů přijdu teda velmi utahaná a na další sex už skutečně nemám náladu."
"No, teda," - povídá po krátkém zamyšlení doktor - "povíme to manželovi, nebo co?"
__________________________________________________________________________________________

Když to vyhodíš do vzduchu není to nic, ale když to spadne je to tisícovka, co je to?
Nevím, ale kdybych to věděl dělám to od rána do večera.
__________________________________________________________________________________________
Víš proč má datel zobák??
Aby si nerozmlátil ksicht o strom.
__________________________________________________________________________________________
Tři výsadkáři (Američan, Brit a Rus) utíkají uprostřed Německa před Wehrmachtem. Běží po cestě, Wehrmacht je jim v patách, tak se zastaví na rozcestí a přemýšlí, kam se schovat. Američan: "Poběžíme doprava, tam je les, tam se schováme." Brit: "Jsi normální, oni to tady určitě znaj, hned nás najdou! Poběžíme doleva, tam je město, tam se zašijem líp." Rus: "Ani jeden nejste normální, jsme v Německu, všude Němci, ve městě nás prásknou Wehrmachtu. Poběžíme rovně, tam je studna, zalezem do ní a budem dělat ozvěnu..."
Po deseti minutách dorazí Wehrmacht ke studni, vojáci si sednou, kouří a přemýšlí:
"Třeba jsou v lese."
Ze studny se ozve: "Třeba jsou v lese..."
"Hmmm, třeba jsou ve městě."
Ze studny: " Třeba jsou ve městě..."
"No, třeba jsou ve studni."
Ze studny: "Třeba jsou ve studni..."
"Tak já tam zkusim hodit granát..."
Ze studny: "Třeba jsou v lese....."
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
slawo206
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 26. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa slawo206 »

http://www.youtube.com/watch?v=o3hhCh9t ... -byte.html" onclick="window.open(this.href);return false;

130 maciek v byte
Gigabyte GA-M52L-S3 II AMD Athlon X2 4200+ Windsor (2,2ghz @ 2,9ghz) II ATI/AMD Sapphire HD3850 512Mb II KME 400W II 2x1Gb Kingston 800mhz CL5 II Arctic Cooling Freezer 64 pro PWM II LG H55L LS II Projekt WoodCase in progress
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa jaffar »

These quotes were taken from actual Federal (US) employee performance evaluations...

"Since my last report, this employee has reached rock bottom and has started to dig."

"His men would follow him anywhere, but only out of morbid curiosity"

"I would not allow this employee to breed"

"This employee is really not so much of a has-been, but more of a definite won't be"

"Works well when under constant supervision and cornered like a rat in a trap"

"When she opens her mouth, it seems that it is only to change feet"

"He would be out of his depth in a parking lot puddle"

"This young lady has delusions of adequacy"

"He sets low personal standards and then consistently fails to achieve them"

"This employee is depriving a village somewhere of an idiot"

"This employee should go far, and the sooner the better"

"Got a full 6-pack, but lacks the plastic thing to hold it all together"

"A gross ignoramus - 144 times worse than an ordinary ignoramus"

"He certainly takes a long time to make his pointless"

"He doesn't have ulcers, but he's a carrier"

"I would like to go hunting with him sometime"

"He's been working with glue too much"

"He would argue with a signpost"

"He has knack for making strangers immediately"

"He brings a lot of joy whenever he leaves the room"

"When his IQ reaches 50, he should sell"

"If you see 2 people talking and one looks bored, he's the other one"

"A photographic memory but with the cap over the lens"

"A prime candidate for natural deselection"

"Donated his brain to science before he was done using it"

"Gates are down, the lights are flashing, but the train isn't coming"

"Has 2 brains, one is lost, the other is out looking for it"

"If he were any more stupid, he'd have to be watered twice a week"

"If you give him a penny for his thoughts, you'd get change"

"If you stand close enough to him, you can hear the ocean"

"It's hard to believe that he beat out 1,000 other sperm"

"One neuron short of a synapse"

"Some drink from the fountain of knowledge, he only gargled"

"Takes him 12 hours to watch 60 Minutes"

"The wheel is turning, but the hamster is dead"
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa faugusztin »

Mne sa najviac pacil tento pokus o parkur :-)
http://www.mojevideo.sk/video/1895/pokus_o_parkur.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa jararak »

Turista jede vzadu v taxiku a chce se zeptat taxikare na nejake tipy, kam ve meste zajit. Nakloni se a poklepe taxikare na rameno.
Ten hrozive vykrikne, strhne volant, odrazi se od autobusu na chodnik a zastavi tesne pred obrovskou prosklenou vylohou.
Turista se zacne okamzte omlouvat: "Pardon, pardon, netusil jsem, ze vas takhle vydesim..."
Taxikar se na nej otoci a zarve: "NIKDY! UZ nikdy mi to nedelejte!!"
Pak se rozdycha a povida: "Není to uplne vase vina. Vite, jsem dnes prvni den v nove praci a pred tim jsem roky jezdil s pohrebakem."

V obchode je pri pokladni strašne dlhý rad, ľudia sú nervózni.
V rade stojí aj nenápadný intelektuál v saku s okuliarmi s hrubými sklami a poctivo čaká.
Zrazu sa zozadu začne niekto tlačiť ku pokladni:
"Pustite ma dopredu, ja som invalid, pustite ma, ja som nedonosený invalid, mňa mala moja mama v siedmom mesiaci!"
Nenápadný intelektuál sa k nemu otočí a pokojne povie:
"Prepáčte pane, myslím, že vyjadrím aj názor ostatných prítomných, keď Vás pošlem späť do pi*e na zvyšné dva mesiace!"

A este jedno zo zivota co chalan na inom fore napisal

V jednej nemenovanej dedinke na vychode slovenska maju taku tradiciu.Resp.su to dva tradicne dni.Jeden sa vola "Psychiatria" a druhy "Konec šveta".

Psychiatria: vsetci v bielich plastoch sa zamknu do krcmy spolu s krcmarkou a piju az do posledneho muza.
Konec šveta: rozne druhy palenky pritomnej v krcme sa zleju do vedra a vedro putuje dokola
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa Gudas »

Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2066
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa materik »

Zo zivota:
Nasa profka nevedela zapojit na prednaske projektor do notasu. Nechcelo je to ist, tak nam to vysvetlila takto:
"No musime pockat, technika sa potrebuje zahriat"
A zo zadu poslucharne sa ozvalo:
"To co tam mate, naftak?"
Používateľov profilový obrázok
slawo206
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 26. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa slawo206 »

http://dsl.sk/article.php?article=6428" onclick="window.open(this.href);return false;

kto zhresil? :D
Gigabyte GA-M52L-S3 II AMD Athlon X2 4200+ Windsor (2,2ghz @ 2,9ghz) II ATI/AMD Sapphire HD3850 512Mb II KME 400W II 2x1Gb Kingston 800mhz CL5 II Arctic Cooling Freezer 64 pro PWM II LG H55L LS II Projekt WoodCase in progress
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Sedí kovboj vo vlaku, fajčí cigaru a von z okna vyfukuje krúžky dymu. Zrazu k nemu pribehne indián a kričí naňho: "Ešte jedno slovo a dám ti po papuli!"
Ptá se pan Kalianko: "Proč soused nechává svítit světlo?" - "Kvůli zlodějům." - "To je výborné, alespoň si nemusím brát baterku!"
Příjde Honzík domů ze školy a ptá se tatínka: "Tati, dnes jsme se učili o prezidentovi, vládě, policii a lidu. Můžeš mi to lépe vysvětlit?"
"Víš, Honzo, to je jako v rodině. V naší rodině jsem já prezidentem, máma je vláda, babička policie a lid jysi ty."
Za týden Honzík doběhne do hospody za tatínkem a křičí:
"Tati, tati, pojď rychle domů! Je tam nový prezident, šoustá vládu, policie spí a lid neví, co má dělat!"
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa Matusak »

http://www.youtube.com/watch?v=vpcZLmIk ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Vsetky vtipy,srandicky sem - III

Príspevok od používateľa jaffar »

Akú vetu zo slovenčiny tažko preložíte do angličtiny?

- Ľaľa ho, papľuha, ogrcal mi krpce!

Možný preklad: - Oh shit, look at the fucker, he puked all over my folk costume shoes!

Následný preklad do slovenčiny: Ku.va, pozri na vyjebanca, vytyčkoval sa mi na folklórne papuče.

Z čoho vyplýva, aký sme my boli národ slušný a čo z nás spravila angličtina.

,,, d(^^,)b ,,,

Návrat na "Debata o všetkom"