The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

koľko si mal približne čistý herný čas?
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2524
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa isildur »

neviem ci sa to da niekde presne zistit ,ale hral som od utorka v noci do dnes do obeda asi 5 hodin denne
cize okolo 20 - 25 hodin odhad
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

:OO= tak to je fakt málo.. veď prvý diel som prešiel za cca 55 hodín čistého času a to som nerobil všetky vedľajšie questy
Používateľov profilový obrázok
Peterka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Pi 05. Dec, 2008, 18:49
Bydlisko: Trencin

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Peterka »

Hej je to tak okolo 30 hodin . Ak zoberiem ze jednotku som daval za 50 hodin , zda sa to dost kratke.
Aspon ze autorom doslo na um posunut moznosti zbrani . Viac pouzitelnych a lepsia moznost upravovania bez nutnosti kovaca.A hlavne ma potesilo to mnozstvo zbroje ,jednoznacne plus oproti jednotke.
CPU:core i5 2500 - AC xtreme rev.2/ MB:MSI P67S-C43 /RAM:Kingston hyper x 4gb ddr3 /
HDD:500gb WD 5000AVDS / VGA: gtx 570 gigabyte /PSU:seasonic X-660 gold /CASE: termaltake M9/
Asus XONAR DX- Roccat KAVE :Mixrosoft X4-Roccat KONE+
LCD: samsung P 2250 / OS: Win home premium 7 64-bit / Battlelog: PETERKA1920
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

50 hodin ? witcher bola pre mna standardne dlha hra
Používateľov profilový obrázok
Peterka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Pi 05. Dec, 2008, 18:49
Bydlisko: Trencin

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Peterka »

Tak ja rpg hram tak ze na ziadnej mape nesmie ostat ani kuska neprebadaneho . Ked sa snazis dosiahnut kazdu ulohu a dat rozhovor u koho je to len mozne ,tak je ta hracia doba taka .
CPU:core i5 2500 - AC xtreme rev.2/ MB:MSI P67S-C43 /RAM:Kingston hyper x 4gb ddr3 /
HDD:500gb WD 5000AVDS / VGA: gtx 570 gigabyte /PSU:seasonic X-660 gold /CASE: termaltake M9/
Asus XONAR DX- Roccat KAVE :Mixrosoft X4-Roccat KONE+
LCD: samsung P 2250 / OS: Win home premium 7 64-bit / Battlelog: PETERKA1920
Používateľov profilový obrázok
regain
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 124
Dátum registrácie: Po 06. Sep, 2010, 17:43
Bydlisko: Podolínec

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa regain »

chlapy ako mam splnit ulohu kde mam pomoct detoltovy ozivit toho utocnika, vravy mi ze mam vypit neaku koprivku ale vobec neviem co to je za elixir ani kde ho hladat :((
AMD Phenom II X4 840 3,2 Ghz
Kingston DDR2 800Mhz 2x2 GB
MSi Radeon HD 6850 OC/Power Edition
Forton 350W/Bronze +
Philips 22´´ FullHD
Razer Naga eXpert MMO Gaming Mouse + Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
Peterka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Pi 05. Dec, 2008, 18:49
Bydlisko: Trencin

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Peterka »

Hned okolo toho stanu je manik co predava napoje , staci obchodovat. :bye:
CPU:core i5 2500 - AC xtreme rev.2/ MB:MSI P67S-C43 /RAM:Kingston hyper x 4gb ddr3 /
HDD:500gb WD 5000AVDS / VGA: gtx 570 gigabyte /PSU:seasonic X-660 gold /CASE: termaltake M9/
Asus XONAR DX- Roccat KAVE :Mixrosoft X4-Roccat KONE+
LCD: samsung P 2250 / OS: Win home premium 7 64-bit / Battlelog: PETERKA1920
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Assassin »

ako ja osobne RPG styl moc nemusim ale ked som videl videa ohladom tejto hry povedal som si ze skusim, a ostal som velmi milo prekvapeny. prvy diel som nehral ale zato toto pokracovanie mi vyraza dych, grafika ohromujuca a zvuk detto, hra bezi krasne plynulo okolo 50fps pri 1680x1050 na high nastaveni.
som len v 1 kapitole v tom mestecku cize prakticky zaciatok, ucim sa a zdokonalujem veci nakolko rpg prvky nemam vobec zvladnute, ale nejake receptiky a elixiry som uz namiesal aj co to pomenil :) pre mna jednoznacne je tato hra prekvapenim a zatial u mna number 1 tento rok co sa tyka pc a to podotykam nie som nejaky fanusik rpg ale Witcher 2 ma zabil uplne. 10/10
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa jackhammer »

jednoznacne ti odporucam zahrat aj jednotku,jedna z najlepsich hier co som hral,neskutocna atmosfera
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Peterka napísal:Tak ja rpg hram tak ze na ziadnej mape nesmie ostat ani kuska neprebadaneho . Ked sa snazis dosiahnut kazdu ulohu a dat rozhovor u koho je to len mozne ,tak je ta hracia doba taka .
ale ved tam si nemal ani free vybeh..vsade hranice..to potom oblivion si musle hrat 500 hodin :D
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

jackhammer napísal:jednoznacne ti odporucam zahrat aj jednotku,jedna z najlepsich hier co som hral,neskutocna atmosfera
absolútny súhlas, dvojku som ešte nezačal poriadne hrať, nakoľko len dnes som objednal nový Phenom II X4 955, ale prvý diel, bol rozhodne najlepšou hrou akú som hral, a to som hral každú lepšiu hru posledný rokov, čiže jednoznačne odporúčam zahrať :good:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

inak ak by niekoho zaujimala prakticka narocnost hry,tak ak hral gothic 4 tak to ide velmi podobne na najvyssie detaily (bez ubersampl..)
mam to vycucane z roznych benchmarkov
ANONYM_a2

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

rečka na sectore 9/10 ma teda riadne na*ralo, hlavne že toľko dostala aj Mafia 2, Crysis 2 atď. no však svoj názor som už vyjadril aj v diskusií pod recenziou a myslím si, že mám pravdu, toť moja reakcia: (fakt som riadne nahnevaný na recenzenta, do mínusov dal ešte aj neprehľadný terén :facepalm: )
Geralt napísal:10/10 sa ako už napísal je2ry nerovná dokonalej hre, ale tak naozaj, ja recenzie na Sectore čítam dlhé roky a preto mi nedá neprotestoval proti 9/10, lebo toľko dostala napríklad aj Mafia 2 s mierne nadpriemernou grafikou na tú dobu, ale zato bez poriadaného príbehu a herné mechanizmy v nej tiež za veľa nestály, nehovoriac o hernej dobe a celkovo otrasnému marketingu s divne pojatým DLC systémom... ja by som dal Zaklínačovy 2 10/10 už len pre prístup autorov ku hráčom t.j. DLC zdarma, bleskurýchla podpora, reakcie hráčov ich skutočne zaujímajú, konečne normálna nahota v hre, scenár, hráčove možnosti skutočne mohutne vplývajú na vývoj hry a celkovo 16 koncov a možnosť importovať rozhodnutia z prvej hry...a to toho pozitívneho môžem menovať ešte riadne dlho, avšak aby som tu nedával príspevok na pol strany, tak to skrátim a napíšem už len, že ak má niektorá hra právo na 10/10 za posledných 7 rokov, tak je to určite táto...nevravím, že nemá muchy, ale väčšinu odstráni už prvých pár patchov, takže také niečo dať do mínusov hry mi príde zbytočné... čo ma však najviac nahnevalo bol mínus, že "neprehľadný terén"... ako čo sa mňa týka radšej sa občas stratiť ako hrať tunel ala COD a pod. z takých hier sa každému hráčovi musí chcieť vracať... toľko odo mňa, proste ma žerie, že kvalita je ocenená známkou akú dostávajú aj priemerné hry ako Mafia 2, Crysis 2 atď. pri ktorých autori pozerajú len na zárobok a čím viac platform a aby si to zahral aj dedko s babičkou, pes s mačičkou atď. takže ešte aj dvere zvýraznia blikajúcim efektom aby "hlupáčik hráč" nedajbože nešiel búrať do steny
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: The Witcher 2/Zaklínač 2: Assassins of Kings

Príspevok od používateľa Assassin »

jednoznacne suhlas, uz dlhsie sledujem tieto hodnotenia, ci na sectore alebo aj inde, ale system hodnotenia hier je prinajmensom zaujimavy a casto velmi divny, nejdem tu nikoho zhadzovat ani kritizovat ale jedno je jasne, hodnotenie hier za poslednu dobu rapidne upadlo, zabuda sa na kvalitu, herny prinos, inovacie, samozrejme hraci cas a podobne, nepametam kedy vysla tak kvalitna hra ako
witcher 2 s dobou cca 30hodin hracieho casu v tak kvalitnej grafike, perfektne spracovanimi cut-scenami, zvukovej stranke, pribehom a alt. koncami... mozno mass effect 2 ale ten som nehral takzie neviem posudit
xyz hier za poslednu dobu dostava v priemere 8-9/10 a su oproti hre ako zaklinac 2 dobre 2-3 roky pozadu tot moj nazor :)
myslim ze ked ta hra zaujme cloveka ako napriklad mna ktory absolutne nepreferoval rpg styl a podobne tak to je co povedat, hra ma tak pohltila ako naposledy asi metal gear solid este na psx :D
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"