Ipad k novemu uctu z banky....

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa killswitch »

ok, mas to zadarmo :good:
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa srebalat »

uzatvorme to tak, ze obe "strany" maju pravdu..
z pohladu zakaznika (zarabajuci clovek, beztak vyuzivajuci sluzby banky, velakrat inde ovela, OVELA nevyhodnejsie) to je naozaj zadarmo..
z pohladu banky (ktora nakupi tie tablety/telefony za nizsie ceny a vie ze velke percento ludi(ma to samozrejme statisticky prepocitane, preskumane atd..), myslim ze kludne vecsina ludi nebude plnit pocas tych dvoch rokoch vsetky ich podmienky) tak to nie je zadarmo(nemyslim pre banku, ale vsebocne, pripadne ak niekto tomu nechape tak dajme tomu ze pre tu ostatnu komunitu zakaznikov) a banka by to neposkytovala keby vedela ze na tom aspon neprerobi(najskor sa jej to ani nevrati "v zaklade", ale vrati sa jej to v podobe urciteho poctu zakaznikov, z coho par z nich tam ostane a naozaj si tam niekedy nieco od banky zobere, z coho bude banka pekne profitovat).. a CSOB co pocujem okolie tak nie je zevraj zla banka a ako pozeram na tie produkty tak patri skor k tym, neviem presne aky vyraz pouzit, ale dajme tomu "lepsim", "produktovo vyhodnejsim".. - > http://www.financnahitparada.sk/bezne-ucty/
... kazda minca ma dve strany ...
Desktop: Intel Core i5 11400F - CoolerMaster Hyper 212+ GIGABYTE B560M AORUS PRO AX Asus ROG Strix RX6650XT 8GB ADATA XPG 512GB + 2TB WD Green 16GB ADATA XPG GAMMIX D30 3200MHz CL16 SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W V2 SilentiumPC Regnum RG4TF Frosty White TG LENOVO G32QC-10 Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Razer Deathadder V2 Mini + SteelPad QCK mini
LAN NB: Asus XDAB AMD Athlon X2 Dual-Core QL-65 2,1GHz ATI Radeon HD 4570 512MB 32gb SSD 4GB DDR2 Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 12 mini 128gb + Iphone 8 64gb + iPad 2021 64gb + Apple Watch 7 45mm
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

No ale banka dopredu nemoze vychadzat abslolutne z nicoho, ze kolko ludi to nebude plnit. Mozu len odhadovat, kedze taku akciu este nemali. Je si myslim ze cislo neplniacih bude okolo 5%. Prakticky im vezmu 300€ a ide sa dalej, nic horsie sa nestane a ludia maju tablet v mozno vacsej cene na zaciatku. Cize ani banka nezarobi ani neprerobi. Prerobi na klientoch prave po dvoch rokoch, ked tie peniaze bude musiet vraciat, ale asi to beru tak ze AA ziskali sme novych klientov.
Ved aj O2 Orange a Telekom davali akcie za prenos cisla k nim, tak toto co dava CSOB mi pride ako podobna akcia. Prejdi k nam a dame Ti tablet :) :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

tu su vsetci bohati,ja sa nehram :D

v kazdom pripade je to akcia "dobra" a zaujimava,hlavne si osobne myslim,e kopec ludi aj po skonceni akcie u nich zostane,ci uz len nejake zlavy na poplatkoch a pod,alebo len pre dobry pocit,ze skutocne im banka nieco dala ...
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

No, nemyslim si ze som bohaty, to vobec nie. To by podmienky na kreditny obrat museli byt v 2-3tisicoch eur mesacne :)) :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
SAJBAMA
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: So 25. Apr, 2009, 11:52
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa SAJBAMA »

K tomu len tolko, ze taka Tatrabanka v pripade Studentskeho uctu ma v porovnani s CSOB totalne vysmesny sposob ZLAVY z poplatku za vedenie uctu. Poznam par ludi, co sa idu pototo len aby zaplatili 10x kartou v mesiaci, a fakt su schopni si kupit nanuk v Tescu kartou, LEN ABY DOSTALI bohovsku zlavu z povodneho poplatku 5€ a zaplatia len 2,5€ :D No nekup to.
http://www.tatrabanka.sk/sk/personal/uc ... ena-balika
Ono to dosť záleží aj od toho koľko tam si, a koľko tam toho máš. Mal by som platiť dohromady mesačne 35,5 eur (ak som to dobre spočítal..) v Tatrabanke, a už roky neplatím nič. Ešte aj keď som bral navyše zlatú visu, tak bola automaticky bez poplatku. Uznám že mi netlačia do rúk iPad, ale každý rok mám cez mercedescard vstupenky na autosalón, a občas pozvánku na golf, ktorý nehrám... Preferujem keď mi nikto nič nedáva, je pre mňa smiešne keď za ten objem ktorý im pretečie dostanem na Vianoce veľkú igelitku v ktorej sú dve reklamné perá... Ale zase keď prídem tak som ešte nikdy nečakal, vždy som vybavený promptne, teda aspoň na domácej pobočke. Niečo čo sa nedá porovnať s inou bankou kde ma ide roztrhnúť z toho, že čakám 15 min na posraný vklad, za ktorý ešte platím aj poplatok...
Workstation: HP Z230- i7 4770, 16gb DDR3, GTX 960, SSD RAID 2x256GB, 3x HP 24" LCD
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

V CSOB napr. za vklad neplatis (v ramci Pohody), a tu sa neda porovnavat biznis klientela :)) To je tak pre taku cca strednu vrstvu, ten tablet. Ak mas v inej banke lepsie podmienky, tak beriem. Ale je x ludi, ci vo svojich bankach platia 5-6€ mesacne za vsetky poplatky a transakcie na ucte.. Takze, ta akcia je skor prenich.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Leon »

5-6€ ? To čo všetko v tom má? :D Ja platím v SLSP 30 centov, a nie som študent.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Toman »

Teras od nového mesiaca by vo vubke mali zrušiť poplatok za vedenie uveroveho účtu. Teda aj hypotéky! (Tusim 8e) Boja sa českého precsedensu kde banky zazalovalo 300 000 ľudí kvoli poplatkom a vyhrali a chcu ich doplatiť spätne....
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ehm, nie, nema to nic s obavami ci s ceskym precedensom (okrem UK v EU precedensove pravo neexistuje) :
http://ekonomika.sme.sk/c/6709021/vlada ... -ucty.html
http://ekonomika.sme.sk/c/6722534/povin ... oncia.html
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

Leon, to sa mi nechce verit, ze 30centov...

Vypisy postou mesacne papierove - clovek potrebuje mat prehlad.
Trvale prikazy, inkasa, platby kartami - za toto vsetko napr. VUB uctuje uctovne polozky sice par centov ale nazbiera sa.
Vyber z bankomatu tiez 0,20€. A zakladne vobec vedenie ucti stoji 2,10€ + secko co pisem.


http://www.slsp.sk/downloads/sadzobnik_ ... y_ucet.pdf

Asi som slepy, vidim tam 4,90€.
Aktiva 10 000€ a viac tu vobec neratajme. A SLSP mi ani nespominaj, ked iju mali rodicia, a videl som zaco vsetko uctovala SLSP poplatky som skoro spadol zo stolicky. Sice 5-6rokov dozadu, ale mesacne to bolo cez 7€. A to rodicia nemali ani kartu. Vyberat chodili na pobocku - ano dnes je to chyba, ale kolko desattisic starich klientov to ma takto? Sak staci ze idu rusit postu a uz x dochodcov sa ozyva ze kde si oni budu vyberat peniaze. Neda sa vinit starsich, ze niesu IT zdatny a podobnych veci sa boja !/hlavne ked vidia, podvody, kradeze z uctov a pod./
V CSOB to mozu mat zdarma, jasne, aj v Zune napr, mBank, no nikto im neda tablet. Fakt sa nieje o com bavit.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Toman »

faugusztin napísal:Ehm, nie, nema to nic s obavami...
- praveze ma....
- nejaky bezzuby zakon ktory sa da rozne obist (a banka ho vie obist ak chce) je s zanedbatelny s tym ak by sa tu ties kludia zbudili a ziadali poplatky niekolko rokou dozadu aj s urokami....
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

Ziadaju :D V CR ziadaju :)http://www.hypoindex.cz/klienti-chteji- ... patrnosti/

Sa mi zda ze aj mSlovaci sa "zgrupuju".
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Toman »

jo, tu sa zgrupuju: http://www.poplatkyzpet.cz/

Nejake prve rozhodnutie:
http://www.poplatkyzpet.cz/images/aktua ... 4.2013.pdf

T. :-)

PS: tento mu je nejaky povedomy: http://www.poplatkyzpet.cz/judr-petr-toman
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Leon »

felipe25 napísal:Leon, to sa mi nechce verit, ze 30centov...
prisaham nič iné mi nesťahuje :) mam trvalý prikaz, peniaze vyberám z bankomatu každý druhý deň. platím po internete.

Obrázok

Návrat na "Debata o všetkom"