Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
mbc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:23
Bydlisko: Kosice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa mbc »

Používateľov profilový obrázok
Xaltotun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1179
Dátum registrácie: Ut 15. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Xaltotun »

Geralt napísal:... kedze mam tie xenony a tie vybojky su dost drahe, nehovoriac o tom, ze vymena vyjde aj na 200€ s pracou, co je megavela
origo xenony by ti mali vydrzat 100 tisic km minimalne takze 200€/100k si myslim ze nie je taka investicia
MB: Gigabyte 880GA-UD3H, CPU: PhenomII-X4 955@975 BE + CM Hyper 212+Noctua NF-P12 HDD: 40GB SSD Intel X25-V + 5TB storage, RAM: 12GB A-DATA OC Gaming 1600mhz ddr3 CL9, PSU: Corsair CX600, GPU: Gigabyte gtx760OC rev.2, CASE: CM Elite 430 Black, MOUSE: A4Tech XL750BF + roccat taito, MONAS: HP-LP2275W S-PVA, SOUND: Behringer UCA222 + Audio Technika ATH-T 500, Koss UR29, MT: HTC One V, CAR: Mitsubishi Lancer X 2010 1,8MIVEC@143ps@full, TABLET: Prestigio PMP 5597D duo + ipad mini
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Endy »

mbc napísal:http://sti.mrt.sk
fiha to je krasavica :good:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Blackhawk »

mbc napísal:take mensie nevadi, ani domontovane podla mna
ale ja mam trosku vacsie ako vacsina aut :) preto sa iba spytal
ale hned som mu vysvetlil co je to STI
sa mi aj zdalo divne ze ten technik nevyuzil prilezitost skusobnej jazdy na STI ked nepoznal co je to za auto, ja by som ho hned prevetral :rep:

btw, interier je 3m carbon folia? Mam nieco podobne. :cool:

Obrázok
Naposledy upravil/-a Blackhawk v St 18. Jan, 2012, 18:44, upravené celkom 2 krát.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
mbc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:23
Bydlisko: Kosice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa mbc »

bol to starsi pan, ale pri 206kW v technicaku spozornel trochu
ANONYM_a2

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

Papek napísal:
Geralt napísal:...
accord CL7 ma stretavacky xenon a dialkove h7? V tom pripade by sa dali pouzit stlmene dialkove svetla napr. pomocou tohoto http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=14

Inak co vy furt vystrajate s tymi baterkami? Ja mam vo svojej Honde neviemakostaru baterku, ale je na nej napis Honda Genuine, takze je mozne, ze ma 15 rokov. Na byvalom Renault Safrane sme tiez nemenili za cely cas baterku a u nas sa dozil 11 rokov.
jj je to tak, stretavacky su xenony a dialkace h7.. dakujem pekne za typ, dost elegantne riesenie a nebudem muset riesit ledky yahooo ..inak baterka je v pohode, to nie kvôli nej riesim, skôr kvôli tomu, aby sa mi tym nevypalilo milion inych ziaroviek v aute + aby som mohol vyuzivat to optitronicke podsvietenie budikov tak, aby som nemusel stale tym cudlikom menit intezitu podsvietenia
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa mirjak »

Xaltotun napísal: origo xenony by ti mali vydrzat 100 tisic km minimalne takze 200€/100k si myslim ze nie je taka investicia
ako (ak vobec) sa prejavuje zdochynajuci xenon? Pozorujem, ze obcas mi prebliknu, je to zlomok sekundy ale v noci si to jasne vsimnem, orientacne tak 3-4x za hodinu. Nasvietene maju cca 2500hodin.
glider
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Pi 01. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: NR/BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa glider »

zacne svietit do ruzova az fialova po tom co sa zahreje...neskor zhasne uplne

prebliknutie moze byt nejaka chyba v elektrike xenonu aj
ANONYM_a2

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

mirjak napísal:
Xaltotun napísal: origo xenony by ti mali vydrzat 100 tisic km minimalne takze 200€/100k si myslim ze nie je taka investicia
ako (ak vobec) sa prejavuje zdochynajuci xenon? Pozorujem, ze obcas mi prebliknu, je to zlomok sekundy ale v noci si to jasne vsimnem, orientacne tak 3-4x za hodinu. Nasvietene maju cca 2500hodin.
to bude asi ten senzor, ono tie xenony maju dve polohy, podla toho ako je zatazeny zadok auta, tam je taky senzor, ktory uz jeden chlapik tiez riesil, ze sa mu dosral a xenony stale svietili do zeme.. ten senzor je tam na to, aby ked je zadok zatazeny tak xenony nesvietia oproti iducim do oci... to prebliknutie pozorujem aj ja, ked ti bude zdochynat, tak bude svietit do fialova, resp. uz som videl aj tak, ako keby svietil menej, to je poslednych par hodin pred zdochnutim (u mna)
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

tak tu je moje mitsu, sice neumyte, nenavoskovane ale predsa
http://i41.tinypic.com/fuustz.jpg

a taketo kolesa tam chcem dat,akurat sa nebudu tak lesknut...mato byt black mate
http://i43.tinypic.com/2vdlh5v.jpg
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Cierne kolesa na tmavom aute si dobre rozmysli, pokial to nebudu minimalne 18-ky tak budu vyzerat na aute nijako.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa quicky »

200e za xenony?? to kto ta chce tak uzasne okradnut?
ja mam na S4 xenony D1S original philips a tie ma vysli cca 95e-a to su jedny z najdrahsich .

p.s. to subaru je nadherne :))
p.s.2. skoda toho interieru ala fabia :( to je jedina vec preco neskoncim asi nikdy pri subaru a pod :X chyba mi tam ta elegancia a "luxus"
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

hawkeye napísal: a taketo kolesa tam chcem dat,akurat sa nebudu tak lesknut...mato byt black mate
http://i43.tinypic.com/2vdlh5v.jpg
Nerozmyslal si skor nad japan style kolesami? Nieco ako Rota Grid, pripadne ich lacnejsie kopie? Hentie mi pridu take ... bezne, obycajne. Mne sa hodia skor na tie europske pokrutene srandy ako Citroen, Peugeot pripadne Kia.

http://www.wheeldude.com/wdg/ul/index.p ... 7441_3.jpg
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Blackhawk »

quicky napísal:...
p.s.2. skoda toho interieru ala fabia :( to je jedina vec preco neskoncim asi nikdy pri subaru a pod :X chyba mi tam ta elegancia a "luxus"
Mozno preto, ze Impreza sa nezameriava na luxus ale na nieco ine. Take Legacy alebo Outback by mohli mat lepsi interier, nie?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

quicky napísal:
p.s.2. skoda toho interieru ala fabia :( to je jedina vec preco neskoncim asi nikdy pri subaru a pod :X chyba mi tam ta elegancia a "luxus"
Pozri si nove subaru impreza v plnej vybave, tam uz je to celkom fajn, ale interier ala audi alebo bmw z toho nikdy nebude, lebo to auto to nepotrebuje, resp. nezameriava sa na zakaznikov ktory pozaduju moc velky luxus. :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"