Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

:)))

Príspevok od používateľa Snake »

+
Obrázok
+
Obrázok
+
Obrázok
+
Obrázok
+
Obrázok
=
Obrázok





.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Krása :) Dnes by som šiel sa previezť, bohužial tak vlakom môžem ísť...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Nj, dnes ho chalana prehodím na letné a sranda začína odznova :-)





.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa galen »

pedal to the metal, a frciime ...

siel bych sa povozit ... o tom potom ...
ale Yaris aninieliter je v servise :D
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

toto presne! :D akurát sem nechcem dávať fotky rýchlometrov (miesto toho smajla) lebo pár ľudí je tu trošku nekolegiálnych :D





.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Inak asi som prepasol zopar stranok, ale kedy si had kupil superba ? :D
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

To tu nechcem rozoberať, dôvody každý pozná :-) (krádež to neni keby to niekomu napadlo :rolleyes: )





.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa galen »

nekupil ...
on bude urcite ako janko S., on nic nema, to mu kamarati pozicali...
aj to lietadlo ma iba pozicane ... vlastne ... obidve
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

:hysterical: :cool:

mam ta rad galen :rofl:





.
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Teraz bude rovit cest svojmu nicku, len tak presici okolo nas s usmevom na tvari, ktory my ale uz neuvidime ;)
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Tak má 150kW, s tým sa "sičať" dá :-)





.
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

SAJBAMA napísal:
quicky napísal:namerali ma v meste 97kmh na 50Ke,udajne 800e ... nezobrali mi ani vodicak ani pokuta ,ukazal mi fotku a nebolo nic vidiet len 4 bodky od svetla,ani znacku,ani auto ani znak na kapote nic :X teraz sa modlim aby to na pocitaci u nich vyzeralo tak isto.p olicajt mi povedal,ze je moznost ,ze sa to zamietne a nic z toho nebude,tak sa modlim :(
Neviem kde ťa namerali, mňa takto namerali o 2hej ráno na klokočine dole hviezdoslavkou 167km/h. Ten istý prípad, na fotke žiadne evč, iba svetlá a strieborná farba auta. Riešilo sa to na DI, zavolal som DAS, a nič z toho nebolo keďže auto nebolo identifikovateľné. Odvtedy ma však zastavovali PMJ pomaly hocikedy keď ma videli, a hladajú všade kde len môžu, osobná prehliadka, prehliadka vozidla, skrátka buzerácia, a strata času. Tak som nakoniec zmenil pobyt, a auto dal na NZ ŠPZ.
Napríklad tú hviezdoslavku keď sme sa bavili s chalanmi, vedia merať až od vrchu po spodok po zákrutu, ale málokedy niekoho naozaj aj chytia pri vyššom prekročení lebo odbočí skôr ako dojde dostatočne k nim nato aby mali obstojnú fotku, tak chytajú malé prekročenia... A tá pokuta 800 je pomerne nezvyčajná suma, akokeby zo starého sadzobníka, minule som dostal 650e za 226km/h na D1, čo je maximum čo sa dá na mieste za rýchlosť ak ti k tomu nenaráta aj iné priestupky, aspoň mne viac nikdy nepovedali. 800 za jazdu v obci jedine v správnom konaní.

Treba si dávať pozor, na dopravnom v Nitre sa pomenili ľudia po poslednej "afére" a je tam teraz veľmi ťažko niečo vybaviť, neoplatí sa chodiť viac ako 80 momentálne po nitre ale radšej ani to nie, nad tú rýchlosť už veľmi radi posielajú pozvánky.
167 v meste...are you serious? že máš ešte vôbec vodičský
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Na jednej strane wtf? na druhej strane o druhej ráno, takže žiadny serious problem. Ale nepoznám to tam, tak neviem.





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

tiez som si daval 200 v "meste" na obchvate ;)
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
SAJBAMA
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: So 25. Apr, 2009, 11:52
Bydlisko: Nitra

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa SAJBAMA »

Ak počitam aj autobusový pruh tak je to 3 prúdová cesta, taxikári na tdi to tam vytiahnu na 180, preto sa to mne nezdá vôbec také strašné. Je to dostatočne rozľahlý úsek, známi tým ako sa tam jazdí. Na tú ulicu je to moje pomerne bežné číslo, zažil som tam už iné autá napr. R8,458,Gallardo,911T,SL65,M5,S6,GTR a tí tam dávali úplne iné cifry ako môj traktor.
Bolo to myslené quicky-mu kedže viem z videnia kade asi jazdí, a v Nitre sa v noci meria zbežne len na dvoch miestach, on jazdí obidvoma týmito úsekmi pravidelne, a obidve tieto cesty lákajú pritlačiť trocha pedál.
Vodičák mám, je to normálne som pre nich niečo ako platiaci zákazník, mám bezškodový priebeh, nikoho som nezabil, nič nepoškodil, a oni zas dobre vedia o koho sa jedná, niečo možno pomôžu aj šťastné evč ale to ani nie. Kvoli práci jazdím 10k+ mesačne čiže bez neho by som bol v... Na seriózne blbnutie mám vybrakovanú t5ku na ktorej chodím na ring keď je občas čas. A policajti sú celkom normálny v NR ak je človek slušný, a ústretový.
Raz som sa ponáhlal, natankoval a boli 3 ráno tak som prehliadol stopku pri výjazde s čs, o 3km ma zastavili. Vystúpil som v lakýrnickom overale, celý špinavý, zo sedmy, boli trochu zaskočený a opýtali sa že či viem čo som spravil. Zamyslel som sa a úprimne povedal že som išiel asi tak 3 krát rýchlejšie ako ostatný ale že radar nemajú a preto to nebude rýchlosťou. Po pár minutách som povedal že tam bola asi stopka, že? Áno pán vodíč, a kam sa tak ponáhľate? Povedal som do roboty, bol som si po farbu kedže mám expresnú zákazku, tak aj takto v noci. Pozreli na bloček s faktúrov, čas sedel, pokrútili hlavami, vypítali si vizitku. Na aké je to auto, tá farba spýtali sa? na porsche... Za tri dni došiel na kompletné preleštenie laku, pokecali sme o tom aký je ten trojliter fajn dali kávičku a občas keď sa vidíme tak sa pozdravíme.

Ale po pravde horšie ako pokuty sú tie siahodlhé prednášky, ktoré dostávam od budúcej svokry, ktorá robí na polícií, a zakaždým keď sa jej to dostane na stôl nezabudne spomenúť aká je to hamba pre celú rodinu, tak si to v kľude vypočujem a sklopím uši...
Workstation: HP Z230- i7 4770, 16gb DDR3, GTX 960, SSD RAID 2x256GB, 3x HP 24" LCD

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"