Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

Tak ked sme pri tych nazoroch a styloch je mi divne ze chlapik co ma odohraty taky isty herny cas ako ja s polovicnym skore ide rozpravat o kempeni a hrat sa na profika zo silnymi recami. Pochvalu som nechcel ale tvoje duchaplne A si si radsej mohol nehat pre seba. Btw ked si pozries tuto diskusiu odzaciatku je tu kopec screenov kde na to ludia reaguju normalne.

Co sa tyka heliny atd, nikdy som nechapal ludi ako ty co sa snazia dotvarat pravidla do hry ked hra ako taka svoje pravidla uz ma.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

1, si glupy?

2, ano dobre si bomba spica skiller roztrhal by si ma na ho.. a aj vsetkych naokolo mas nahrate to co ja z dvojnasobnym skore .. teda si najlepsi ,najlepsi (nechapem co ma nazor spolocne z odohratym casom a skore) snad len to ze si opet potreboval poukazat na fakt aky si skiller (a je jasne ze nase skore za rovnaky cas nemoze byt rovnake kedze nas syl hry je uplne odlisny )

3, jake dotvaranie pravidiel .. znova si Glupy? ci nevies prijat aj iny nazor ako svoj ? ked ty vidis hru ako X neznamena ze <> ja ju vidim tiez x, ale vidim ju ako Y ja nechodim hravat na servre de je to presrane technikov a ludmi tvojho druhu .. pretoze moja predstava o hre je ina a najdem ju na inych servroch ,.. ak toto nedokazes pochopit tak si proste debil ..

4 ano potreboval si pochvalu ... lebo ked si to tu precitas tak sa ti len nepaci jedno .. ze som ja a este niekto odsudil ten screen .. a co ? hovno ? ako si uz pisal ..

ja som napisal len "a? " neboli v tom ziadne nadavky , dvojzmysli nic ... sam si tu stoho spravil humbuk ...

5, ja sa uz stebou natahovat nebudem ... mas vecsieho .. :)
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

Tak znova. Tvoja reakcia bola len ukazkou arogantneho cloveka tak sa necuduj preco reagujem tak ako reagujem.

K tej tvojej dvojke, moja pointa nebola ukazat na to ze som strasny skiller to su zase len tvoje predsudky, pointa bola v tom ze clovek co ma nakempene 2 razy tolko ide niekomu nieco vycitat ze aky trapny styl hra.

K tej trojke sa vyjadrovat nebudem lebo vidim ze si v koncoch. A ano konstruktivny nazor som schopny akceptovat ale tieto omacky si nehaj pre nekeho ineho.

4 - znova opakujem, o tvoju pochvalu som nestal ale iba o nazor sktorym si sa zacal ohanat az v dalsom prispevku

Vidim ze tvoj nazor by mali prekusnut asi vsetci ale za ten moj som dostal pomenovanie debil a adolescentne glupy.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

:peace:
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

Na odlahcenie co vietnam ? Planujete kupit alebo ste uz kupili ? Som zvedavy na ten plamenomet, myslim ze to dost hru pokazi ale nehajme sa prekvapit ...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

kupujem ... aj ked to nejako na Progamingshop-e nevidim ...ani v predobjednavkach .. tak neviem kedy to tam chcu dat .. alebo to neviem najst. ...
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

Kupil som cez steam, zda sa mi to pohodlnejsie aj ked cena na bc2 bola dost vysoka. Kazdopadne 12 eur za vietnam neni vela + uz sobotu mozes hrat. Otazka k teme, kamos ma krabicovu verziu a bude dokupovat vietnam, v pripade zeby to slo cez steam neviete ci sa to sparuje ?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

ja vravim nie ..
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa icefire »

Nie je to steamworks, cize nie.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

ja vietnam nekupim dovtedy, dokedy nevyriesim moj problem s hrou, pretoze kupim to a bude mi aj to mrznut, to nepotrebujem...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

oho hooo paanstvo .. tak som dnes opet vyskusal M16 a :-D abakan povesim miesto M16 na stenu ...skvelee .. jedna radost
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

tak co Vietnam by mal uz frcat ma ho uz niekto ?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

No ja hjo nemam .. pisal som z Hlasnym z progamingshopu .. ze ako to vyzera lebo to u nich na webe nevidim ... tak ze pracuju na tom... po odpisani ze ci mi to mozu upresnit co to znamena som sa uz odpovede nedockal .. tos neviem .. ci mam pozerat na inom shope alebo co .. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Endy »

Tiez som sledoval pgs ci ho tam nemaju uz davnejsie, no nemaju a nechapem preco, mozno ho tam zaradia neskor, ale to ho uz bude mat mnoho ludi kupene z ineho shopu a oni budu mat prd a nie zakaznika
JozkoMrkvicka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Ut 21. Apr, 2009, 16:21
Bydlisko: Trnava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa JozkoMrkvicka »

No mam 2 hodinky hry za sebou a mozem povedat ze je to celkom fajn, pocity mam trocha zmiesane co sa tyka map nakolko ich este moc nepoznam ale hlavne je tam vseobecne horsia viditelnost vzhladom na dzunglu atd. Zbrane su v pohode aj ked este nemam vsetko odskusane zatial ma oslovil najviac ak47 :) , flamethrower je celkom balancnuty az na to ze si budete musiet zvyknut nato ze aj ked oponentna zabijete dost casto uhorite. Co sa tyka strojov su dost podobne ako v bc2 myslim lode tanky, helina je uz vec ina. Je sica papierova ale strasne agilna. Dalsia vec je rozshialost map, 2 mapy su tam dost obrovske a aj sniperi maju problem hladat target ;) Daktore casti map na rush mode su dost male napr 100m ale je to aspon maso. Vseobecne kupu odporucam, neni to az taka strasna palka za celkom dobry expansion. Jedine co mi vadi je ta dostupnost vzhladom na to ze 2-ja kamosi nemozu zohnat skatulovu verziu.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"