Kto pocuva co ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

v poslednej dobe schranztechno alebo v skratke "schranz"
priklad :) http://www.youtube.com/watch?v=CJZDXcokff8
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
c0cCyX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Príspevok od používateľa c0cCyX »

Poslednu dobu
http://video.google.com/videoplay?docid ... 5993786668
Uz som tym par ludi aj nakazil, tomu sa hovori gitara :8O:
A o songu fury of the storm ani nehovorim. 8)
<CPU> P4 2000@2410 Mhz (box) L2 512 FSB 533 . <MB> Abit SA7 (645DX)+ PSU Fortron 350W-350PNF . <SOUND> SB Audigy
<RAM> DDR 1 GB Apacer 2,5-3-3-7 . <GPU> MSI G4 Ti 4200 250/513@290/580 (Primecooler - VGAHG2 AL)
<HDD> 80 GB WD + 40 GB Maxtor 7200 r.p.m, DVD-RW LG 4160B (A306) + TEAC CD-532E-B (1.0A) . <CRT> 19" Dell P990 Trinitron (1280x960)
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Hej veru DF maju nehorazne gitary. Obe :)
V poslednom case ma mrte chyta Sarah McLachlan, hlavne I will remember you a Fear :)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

,,o.O,, Ako to, ze nieco take dobre som nepoznal?? :? To je paradicka, idem si to asi zohnat :)
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Takze ja som trosku dost presedlal...

Metal je pre moje uska najlepsie... slipknot, system of a down , sepultura , Killswitchengage.....

So slovenskej hudby ... Horkize slize

NENAVIDIM HIP-HOP..... :beee:
Používateľov profilový obrázok
SonnySk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: Št 19. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Sabinov@Prešov

Príspevok od používateľa SonnySk »

S tym "hip-hopom" som rovnako
a pocuvam Metallica, Nirvana, Linkin Park, Sum 41 , Plus 44 atd
PC:CPU:AMD Althon X2 4400+ (2600Mhz)RAM:2Gb DDR2 800mhzGPU: ATI Radeon HD3850 256Mb HDD: Maxtor 200Gb 7200ot PSU 400W KME LCD19" LG
Používateľov profilový obrázok
socket
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Ne 04. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Hlohovec.

Príspevok od používateľa socket »

nenavidim HIP HOP lebo to nieje hudobny styl.
Punk ROCK(er) :) / zeleny den
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Ja najnovsie Apollo 440 :twisted:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

akoze pani s tym vasim "nenavidim hip hop" sa spravate strasne zadebnene.....sam pocuvam rap asi 8 rokov...dost sa vyznam.....za ten cas som presiel vela stadiami ako nenavidim toto nenavidim hneto....ted som v stadiu ze uznavam kazdu hudbu ktora mi ma co povedat.....
hudba je totizto prostriedkom ako chcel autor vyjadrit svoj nazor. ..preto kazda hudba ma co povedat....

btw slovnesky "shit hop " typu h16 rytmus moja rec a podobne nepovazujem za hudbu.......
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- nenavidim hip hop
- teras ma chitil Tento klip

T. :D
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

koco11 napísal:akoze pani s tym vasim "nenavidim hip hop" sa spravate strasne zadebnene.....sam pocuvam rap asi 8 rokov...dost sa vyznam.....za ten cas som presiel vela stadiami ako nenavidim toto nenavidim hneto....ted som v stadiu ze uznavam kazdu hudbu ktora mi ma co povedat.....
hudba je totizto prostriedkom ako chcel autor vyjadrit svoj nazor. ..preto kazda hudba ma co povedat....

btw slovnesky "shit hop " typu h16 rytmus moja rec a podobne nepovazujem za hudbu.......
sam si odpovedal na otazku preco ludia nemaju radi hip-hop...uprimne, ani ja ho nemam rad...ale "pravy" hip hop ako napriklad 2PAC a podobne mi vobec nevadi...osobne mi vadi, ze "ludia" ako padesat haliernik a fykus robia z hudobneho stylu nenormalne komercnu vec, priam az smeti a z cernoskeho stylu vytlkli ohromne peniaze...a vela ludi im na to naleti...pubertaci ktori poznaju akurat tak HaJednaTresku a Kontraftak tvrdia ze hip hop a rap je ich zivotom...pche...podla tvojich slov medzi nich nepatris...dufam ze som sa nikoho nedotkol, ale to je take kratke vysvetlenie...
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

MBG napísal: sam si odpovedal na otazku preco ludia nemaju radi hip-hop...uprimne, ani ja ho nemam rad...ale "pravy" hip hop ako napriklad 2PAC a podobne mi vobec nevadi...osobne mi vadi, ze "ludia" ako padesat haliernik a fykus robia z hudobneho stylu nenormalne komercnu vec, priam az smeti a z cernoskeho stylu vytlkli ohromne peniaze...a vela ludi im na to naleti...pubertaci ktori poznaju akurat tak HaJednaTresku a Kontraftak tvrdia ze hip hop a rap je ich zivotom...pche...podla tvojich slov medzi nich nepatris...dufam ze som sa nikoho nedotkol, ale to je take kratke vysvetlenie...


presne...50 centik a podobne "gangsta" typy robia hudbu pre deti a pre peniaze.....a samy tyto "skutocny" neuznaju kvality vecii ako run dmc, house of pain, krs one, nwa, ice cube, publoc enemy, cypress hill,2pac ......a myslim ze kazdy z vas aj ty co "nenavidite" hip hop urcite ficia na dakej veci od tu spominanych osbonosti rapu ktory robili a niektori aj robia tuto hudbu hlavne pre to aby dali nieco tou hudbou tomuto svetu a jeho obyvatelom ... ...

tot vse....ak budete mat dakto problem s mojim nazorom som ochotny vam vysvletlit slusne preco mam taketo nazory...dakujem za pozornost...
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
socket
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Ne 04. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Hlohovec.

Príspevok od používateľa socket »

hiphop nieje hudba ani hudobny styl.
Je to recitovanie do nejakych tonov z PC. hiphop/rap je skor styl obliekania alias kybel na hlave, tricko po zem a gate od pol ryte.
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

socket napísal:hiphop nieje hudba ani hudobny styl.
Je to recitovanie do nejakych tonov z PC. hiphop/rap je skor styl obliekania alias kybel na hlave, tricko po zem a gate od pol ryte.
socekt prave si dokazal svoju obmedzenost...hip hop je styl zivota nielen obliekania.....tie ttvoje tony z pc sa tvoria stryhanim klasickych jazovych nahravok typu aneta franklin. alee ty vidis len to co je v TV..si obmedzeny na nieco co nepoznas a odsudzujes to....takych ludi ao ty milujem..si fakt super ..asi ta zacnem uznavat zato ze odsudzujes daco aj ked o tom nevie nic .... :bravo:
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1

Návrat na "Debata o všetkom"