Kupa mestskeho presuvadla.

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1715
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa satanicek666 »

stefan.vsetko chapem som rad za nazory.i tvoje.vobec nejdem hejtovat a hadat sa.povedali ste mi svoje nazory.take ci hentake.ale uznaj aj ty...ze tsi neni do mesta.a taky nazor jak ty si dal ze naco ti take auto za 30litrov do mesta? sak mas mazdu co do nej nic si nedal.sak mas nove do 30litrov.teraz mi povec.je toyota lepsie spolahlivejsie auto ako vw???ja som nic nove s hybridom ako ma toyota nenasiel do 30litrov,okrem forda linkovaneho.je ford dobre a spolahlive auto??? a vobec som nepovedal ze tiguan a tsi je zle auto.hovorim ze do mesta ja turbo nechcem.to je tak jak dakto povie ze za rtx4090 dva litre neda
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa stefan222 »

no tebe do secovies bohate staci napr
https://auto.bazos.sk/inzerat/162426629 ... d-2017.php

alebo

https://auto.bazos.sk/inzerat/162395223 ... rid-sd.php

ci? nerozumiem stale tej cenovke na tie km co si popisoval. mne to stale pride ze si sa zlakal a znamy ta odrbal. ale ak chces pohladkat ego jak pise dexi, tak to nech ta tvoja sefka/polovicka doma pochvali a daj si pivecko, dve tri a dobre bude.

jeden dokonca trebisov a rovnake KM maju obaja :D sa zladili, ci to je magicka hranica od tojoty? :D
hry- ps5
doma-HP probook
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

co ma to ake je to auto s najazdom? :D

sak chcel fajne auto nech sa moze vozit tak sa vozi a je jedno ci 500m alebo 10km
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Boa hlavne ze mu tu "investiciu" vycita stefan co meni auta kazdu chvilu a stavia dom ktory sa neda predat
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa HellAngel »

kupil fajn. mozno by sa dalo lesie, mozno horsie
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> turbo.7-8 r do zadu som kupil mazdu za 9litrov a pozri po kolko sa predavaju teraz 6gh 2010 hatchback 2,5 full vybava

a mas volakde zarucene, ze tato situacia sa zopakuje aj teraz ? Ja nemam 20 roki ale to co sa stalo "terazki" {povedzme tri-styri roky, narast ceny aut} si nepamatam cely zivot.

Vsetci nam vravia ze elektro pojde dopredu. Moze sa stat ze o styri roky kupis nove elektricke nieco RAV4 za 22999,- a potom tvoja spalovacia Tojota (v tom case uz ~6rocna) bude mat hodnotu 9999,- namiesto dvacky co som len tak trepol. Moj spalovaci Vojadzer 2015 nebudu chciet ani zobrat na srotovisko a budem musiet zaplatit za jeho vyvoz do Afriky.

A podobne.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa stefan222 »

hej s autami je to tazka doba. volal som dnes do predajne v Ba kde som kupil holu fobiu 5r dozadu a panko ma vysmial ze mal dve fabie na predajni nedavno za 20 a sa predali za 3dni. bo zhanam neake presuvadlo pre dochodcu, a kupa auta je teraz asi lepsie jak bitcoin mi pride. a dom mam drahy ta preto :D a auto som nemeli 6r uz :( co mi pripomina ze stk mam v aprily, ta tojota pred koncom zaruky asi tiez musi na stk , tam musi ten pohan z secoviec ist ,aby nezabudol..ja zabudol ked mi prva stk hrozila s karoqom.
hry- ps5
doma-HP probook
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1715
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa satanicek666 »

Na stk s tojotu idem 2025. Štefan. Ego mi hladkať netreba. Prišiel som tu lebo som chcel vediet vaše názory. Dozvedel som sa. Som rad. Ano možno som dal veľa za rachotinu možno sa dalo lepšie? Neviem ale ravky po toľko i viac idu. A lepšie neviem čo by som kúpil? Keby ze kúpim tuarega 3,0tdi do mesta abo q7. Tak vtedy mi môžeš povedat že idem si hladkať ego
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak.

.

>> panko ma vysmial ze mal dve fabie na predajni nedavno za 20 a sa predali za 3dni

ze su ludia sibnuti vidis na vysledkoch volieb (snad by som povedal poslednych 15 rokov). To nie je ziadna novinka. Ja osobne by som v zivote nepolozil dvacinu za fabiu trojhrncek, aj ked je to najlepsi motor na svete co sa nikdy nepokazi. Za dvacinu si veselo zoberem non-zárukový Škoda Phaeton a budem opravovat kolko si bude pytat a budem tankovat kolko si bude pytat. Ano viem ze ked sa kupuje nove auto tak sa nekupuje ojazdene auto ale dvacinu za Fabiu ja osobne nepolozim ani s tromi promile.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa HellAngel »

dat dvacku za fobku, to uz musis byt riadny fanda znacky. Akoze 31000 dat za 3 rocny voz, co sa neda kvalitou a nicim porovnat s fobiou je fuj, ale fobka za dvacinu je ok. Okej
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak ked octavia ide k 40k :D
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa stiv »

A superb k 60. Proste tak to je. Netreba zit v minulosti kedy bola fabia za 7. Uz sme inde.

Taktiez ked niekto kupuje nove auto(a) tak poradit trojrocne je tiez divne. Proste niekto na to ma a niekto nie. Pre niekoho to je normalna cena, iny sa klepe po cele. Predavaju sa aj tak fajn.

Zase fabia za 20 bola celkom nizko nalozena, myslim ze ceny su vyssie. :)
.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1967
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa Miso122 »

Fabiu vies naklikat aj za 30 ked chces
ITX >>> ATX
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa lopo1 »

Pfuu normalne popcorn k tomuto citani ... Tatko si na dochodoku kopil jazdene Mercedesa Včko ....stal o nieco viac ako stefanov hajbrid... pritom rocnik 2016..... kupil lebo proste to auto chcel a 120 na nove nie je a ano mohol mat nove SUV ale to tiez nechcel lebo do toho sa zle nastupuje on chcel proste dodavku do ktorej sa nastupuje cez schodik a sedis jak v autobude hawk kazdeho voľba
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa stefan222 »

jj , tie cenniky aspon mne vyrazaju dych, teraz kupovat nove je o drzku. teda ak niekto nevedel po com sli kedysi tak to neriesi,bo nema s cim porovnat. ale ten tiguan za 27je ozaj seriozna ponuka na zvazenie. ja som praveze 20 za fabiu hned zavrhol. proste nie som ochotny. teda mamin sracko neni ochotny tiez :D ale prosil ma nech neake predajne obvolam. este skusim hnojdaj pozriet zajtra aj ked radsje pri vagu by som ostal osobne.

neboj hell isto mi nepride 20 za fabiu super cena. ale pozerma ze hell radi luciferovi :D
o tom to je, ze si ludia rozumeju a ze mame vela roznych modelov, len mi pride, ze tie svine sa neako ako kartel dohodli a proste urcite triedy drzia urcite ceny. ze to nie je ako kedysi, kde si proste skodofku kupil za menej, alebo taky citron stal inu sumu jak pezot. ale teraz uz napr corsa p208,fobia, a tie hrkadla stoja dost podobne a ziadna nekrici s cenovkou. este mozno spacestar v mitsu trosku no.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"