Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » So 19. Jún, 2010, 16:36
sory malo tam byt 30FPS:
a sustredis iba nahru tak 3FPS
Xenon presne tak
tiez som pisal ze ludke oko nepostrehne viacej ako 25FPS. Just Case mi osobne pipada ze to spomalovanie je v hre narocky. Mozno je to len nedorieseny engine.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Xenon
Používateľ
Príspevky: 2295 Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa Xenon » Ut 29. Jún, 2010, 16:18
Tak dnes som si kúpil knihu, podľa ktorej bola táto hra urobená. Po dovolenke - na konci júla - napíšem dojmy. Ale vyzerá veľmi dobre.
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Endy
Používateľ
Príspevky: 1279 Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin
Príspevok
od používateľa Endy » Ut 29. Jún, 2010, 19:14
aj ja som sa rozhodoval ci si nekupit knihu, hru sice uz mam, ale som niekde v strede a vtedy som sa dopocul o knihe, tak som stopol hranie a ked budu peniaze tak o nej zacnem uvazovat.
btw odkial si kupoval ?
M1ch4l
VIP
Príspevky: 6762 Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha
Príspevok
od používateľa M1ch4l » Ut 29. Jún, 2010, 20:55
ta kniha stoji zhruba 10 euro...
Music:
AKG K712 Pro / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @
Topping DX7 Pro
Bike:
2022 Canyon Neuron CF 8 ; Coffee:
Chemex 6-cup
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 4TB, SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Razer Huntsman V2 (red linear), Razer Basilisk V3 Pro + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Xenon
Používateľ
Príspevky: 2295 Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa Xenon » Ut 29. Jún, 2010, 21:08
Ja z Panta Rhei. Stojí do 14 €. Za viac som nenašiel.
A je veľmi pekne urobená. Mapa metra je dosť haluz.
BTW na čo máte v hre tie kopije? Ja ich mám už asi 25 a neviem na čo to použiť. Ďakujem.
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
crux2005
VIP
Príspevky: 10051 Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok
od používateľa crux2005 » Ut 31. Aug, 2010, 22:04
Tak dnes som konečne prešiel celé Metro 2033. Celkovo naozaj vydarený single player. Bugy som im odpustil. Lepšiu hru som v poslednom čase asi ani nehral...
s pozdravom, crux.
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13804 Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Príspevok
od používateľa Zoltan Balaton » Št 20. Jan, 2011, 18:23
HellAngel napísal: sory malo tam byt 30FPS:
a sustredis iba nahru tak 3FPS
Xenon presne tak
tiez som pisal ze
ludke oko nepostrehne viacej ako 25FPS . Just Case mi osobne pipada ze to spomalovanie je v hre narocky. Mozno je to len nedorieseny engine.
nechcem vam tu spamovat,ale fakt neviem odkial beriete taketo bludy ?
kramer
Používateľ
Príspevky: 1447 Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava
Príspevok
od používateľa kramer » Pi 21. Jan, 2011, 22:39
Uz stalker mal kvalitny SP a metro je tiez pecka bracho to ma a ja si to tiez mienim zakupit ale najsamprv si pozicam knihu a tak hru lebo dej je troska odlisny a tak si nechcem skazit pozitok z knihy
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
razor1966
Nový používateľ
Príspevky: 87 Dátum registrácie: Ne 30. Aug, 2009, 18:12
Príspevok
od používateľa razor1966 » Po 23. Máj, 2011, 21:46
ahojte neviete niekto poradiť,keď som začal hrať hru tak v hornom ľavom rohu počas hry ukazovalo či ide PhysX na GPU alebo CPU teraz my to už neukazuje,kde sa to dá zapnúť alebo v čom je problém?????? ďakujem za odpoveď.
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13804 Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Príspevok
od používateľa Zoltan Balaton » Po 23. Máj, 2011, 22:06
to musis zapnut v ovladacoch
razor1966
Nový používateľ
Príspevky: 87 Dátum registrácie: Ne 30. Aug, 2009, 18:12
Príspevok
od používateľa razor1966 » Ut 24. Máj, 2011, 21:24
dík už to ide
STENLY
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908 Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)
Príspevok
od používateľa STENLY » So 04. Jún, 2011, 21:36
mám menší problém... mám kúpené "špinavé" náboje a samozrejme aj zopár "čistých"... no ked dám R-dobiť, tak mi nedobije špinavé aj napriek tomu, že ich mám kúpené, ale dobije mi samopal čistými... prečo?
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
MaceKx
Používateľ
Príspevky: 2847 Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica
Príspevok
od používateľa MaceKx » So 04. Jún, 2011, 21:44
čo tak to R podržať ?
STENLY
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908 Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)
Príspevok
od používateľa STENLY » So 04. Jún, 2011, 22:27
to je ono.. vymenilo to zásobník s "čistými" za zásobník so "špinavými" nábojmi
vďaka
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
MaceKx
Používateľ
Príspevky: 2847 Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica
Príspevok
od používateľa MaceKx » So 04. Jún, 2011, 22:27
nieje za čo