Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Nie warrior bohuzial nemam :) to az po sestdesiatke :D momentalne starsiu vfr 800 :) tak ale mi staci :) fotky nemam ziadne kedze mam rodinu zvyknem si vyrazit len tak niekde sam a fotim ked sme z rodinkou volakde ale to autom :) aj ked maly sa strasne rad vozi na motorke :)
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

nevadi... ukaž aspoň motorku ;) nech to tu žije :D inak otec má warriora... brutalna motorka jeden z mala japoncov na ktore sa nechyta ani harley... vzhľad,zvuk,vykon, jazdne vlastnosti no balada
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ako warrior je riadna motorka ale predsa len harley je uz legenda :) Ono celkovo tento styl motoriek sa mi vzdy pacil. Potom som sadol na kamosovho firebladea a zistil ze predsa len trosku adrenalinu nezaskodi :) Tak som zobral vfr od dalsieho kamosa co predaval :) Zatial mi to staci a uvidime ci niekedy bude ina motorka. Predsa len je to o financiach a pre mna je prvorada rodina. Motorka je az potom. Samostatnu motorku velmi nefotim jedine ked mi na nu vylezie moj dvojrocny synator :D ale maminka uz mu to zakazala pretoze ma svoju motorku :D ale sem tam sa s nim povozim okolo domu.
Obrázok
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

je legenda :D ale aj v tom že tie motorky nefunguju, kazia sa a jazdne vlastnosti to ma asi ako kaufland vozik :D a kolko si zaplatiš za takeho noveho HD ani nehovorim... ekvivalent ako napr warrior kupiš o polovicu lacnejšie ale s tym rozdielom že warrior aj super jazdi a nekazi sa ;)
Inak VFR super motorka ;) ten motor a rám čo má tvoja moto použiva honda doteraz takmer nezmenený....vozil som sa na tom a super motorečka...
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

No vozil som sa na HD a nie je to az tak zle ako opisujes :) ale aj tak je to jedno :) skalny priaznivci si ich kupia a mne sa aj tak vzdy pacil viac intruder :)

Tak z VFR spokojnost.. Maximalne spolahliva takze ani nemyslim zeby tam honda mala nieco menit :) zbytocne stuchat do niecoho co funguje :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa stiv »

Pocitaju sa iba dvojkolesovky? :red: :D
.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Mozme zaratat aj trojkolku :D tak ale aj stvorkolka ma svoje caro akurat sa na tom jazdi uplne inak ako na motorke :) na to by asi bola lepsia samostatna tema :D
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Toman »

Jeeej, vy tu mate MOTO temu :-) konecne nieco premna :D :D :D

momentalne mam Kawu ZR-7, a za plnu garaz jaw...
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

warrior606 napísal:No vozil som sa na HD a nie je to az tak zle ako opisujes ale aj tak je to jedno skalny priaznivci si ich kupia a mne sa aj tak vzdy pacil viac intruder
Tak na japoncov sa to nechyta..... je to proste citiť..hlavne ked presadneš z HD na japonca napr na warrior tak to je uplne neporovnatelne......
Tak z VFR spokojnost.. Maximalne spolahliva takze ani nemyslim zeby tam honda mala nieco menit :) zbytocne stuchat do niecoho co funguje
... presne tak..
stiv napísal:Pocitaju sa iba dvojkolesovky? :red: :D
tak je to téma o motorkách :)
Toman napísal:Jeeej, vy tu mate MOTO temu :-) konecne nieco premna :D

momentalne mam Kawu ZR-7, a za plnu garaz jaw...
no blik tomane :D a už dosť davno... šup šup daj tu fotku... inak som si všimol že funguješ na motorajde :D ako už niesom členom ale poznam to forum až velmi dobre..... pisal som tam članky a atd atd... aktivita veľka... zo skusenosti ti poviem :D netreba sa do nejakych veci tam zbytočne zapajať lebo fakt su tam individua čo ti vedia skaziť deň a hlavne taky tí polobohovia ktorym nemožeš protirečiť.... ja som sa zmazal a radšej to už len čítam a nereagujem lebo fakt ušetriš si vela nervovych buniek...
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Toman napísal:Jeeej, vy tu mate MOTO temu :-) konecne nieco premna :D :D :D

momentalne mam Kawu ZR-7, a za plnu garaz jaw...
Myslim si ze na sk/cz drviva vacsina presla jawami :D moja prva motorka ak sa to tak da zazvat bol pekac a potom postupne hore :D som sa minule v robote rozpraval z jednym Litvancom tak ten mal tiez jawu :D je vidno ze jawa bola riadne rozsirena po byvalych komunistickych krajinach :) a sice keby honda nebola ukradla jawe motor tak by sme sa ani na hondach nevozili :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Nejako je to klud a to sezona uz pomaly zacina :) Ako ste na tom vy ?

Ja som uz nachystany :) retaz vycistena a namazana :) tuto sezonu este vydrzi :)
Obrázok

Olej a filter tiez vymenene :)
Obrázok

A dnes som ju uz vyumyval a nalestil trosku :)
Obrázok

Takze sezona moze zacat ja som uz pripraveny yahooo yahooo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

servuus :) no u mňa je to už druhý rok čo už som presedlal z horneta na SP1.. technicky na tom je ok, len minulý rok šlo do nej dosť vela peňazí, teda do úprav motora a komplet GO.. ale chcem dať z nej dole lamináty a dať na ňu normal plasty lebo na okruh sa tak skoro nevráti :-D je taká ošumelá, tak ju chcem ešte porobiť..
nejaké fotky z minulej sezony :mrcool:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

dúfam že tu niesú žiadny moralisti :D
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Na motorke sa nemoralizuje na motorke sa jazdi ;) Na prednom alebo na zadnom :) sem tam z jednou rukou a sem tam bez ruk :D Vyhoda toho je ze na motorke debil zabije seba a nie druhych :cool: Niezeby som patril medzi debilov ale na rychlu jazdu a bezohladnu jazdu je okruh a na ceste si treba davat pozor aby nejaky debil nezabil mna :good:
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

presne tak ;) inak... má byť čoraz teplejšie už takže sa priprav ;)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa warrior606 »

Ja sa nemusim pripravovat ja uz od pondelka jazdim kazdy den yahooo Nezijem na Sk a my tu mame od pondelka 20 stupnov cez den takze uz do roboty jazdim na motorke :) Ma sa to sice cez vikend pokazit ale tak hadam to uz neklesne nejak extra nizko aby sa motorka nedala pouzivat :)

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"