BIKUJETE?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Dajake prachy... Ide oto, ze potrebujem dajaky bajk, kedze bez neho som neni v kozi :wink:

Tak ci onak som mal v plane skladat XC bajk a uz mam doma full Xtckovu sadu, hydri Hayes 9 HD atd.. Cize ja ho kupim, a polku veci zmenim..

A budem mat ten a pocas toho skladat FR bajk, kostra aspon Big hit FSR,Kona Stinky,Cannondale gemini, vidla FOX 36 VANILLA R a tak..

Proste tak..

A mam rad aj skoky a jazdu po horach, a na DH by sa to moc dobre nedalo..

:wink:
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

-TAMY- napísal:Dajake prachy... Ide oto, ze potrebujem dajaky bajk, kedze bez neho som neni v kozi :wink:

Tak ci onak som mal v plane skladat XC bajk a uz mam doma full Xtckovu sadu, hydri Hayes 9 HD atd.. Cize ja ho kupim, a polku veci zmenim..

A budem mat ten a pocas toho skladat FR bajk, kostra aspon Big hit FSR,Kona Stinky,Cannondale gemini, vidla FOX 36 VANILLA R a tak..

Proste tak..

A mam rad aj skoky a jazdu po horach, a na DH by sa to moc dobre nedalo..

:wink:
Pcouj nic proti tebe -TAMY- ale podla mna niesi daky zavodny biker aby si musel vrazit take love do biku... akoze ta FOXka vidla je sice spica ale je nechutne draha, bude ti uplne stacit aj daka marzzochi drop offka 15cm zdvih alebo tak ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Ja viem wizo, ale zavody ma ukrutne lakaju, cize casom :wink: A si myslis, ze kupujem za plnu cenu :? Vies, ake mam moznosti lacno mat..
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

-TAMY- napísal:Ja viem wizo, ale zavody ma ukrutne lakaju, cize casom :wink: A si myslis, ze kupujem za plnu cenu :? Vies, ake mam moznosti lacno mat..
Tak mi nieco zozen..Budem len rad..
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|

Návrat na "Debata o všetkom"