Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

to neni o politikoch, to je o ľuďoch, čo v živote nevyliezli za hranice svojej dediny a ich kontakt s východným svetom je šeherezáda na markíze, resp. CIS NY/Miami/Las Vegas/LA na Joj pre západný svet a kontakt s ním

povedal by som dokonca, že problémy prvého prípadu siahajú po Maďarsko, kým v druhom prípade už user má skill a vie o FED a židoch, že tam niekde vo svete existujú a robia zle
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa panasonic650 »

PETERPANs napísal:Bugar nam ide staviat most medzi madarskom a slovenskom, preco ale nie su na internete podobne antimadarske kampane ......
Ty si kludne stavaj 3m betonovy mur okolo seba. Ja chcem co najviac mostov a ciest do Polska, Ceska, Rakuska a Madarska (Ukrajina sa musi najprv poriesit sama). Ploty a mury sme uz mali.... Je cas na mosty a otvorene cesty.
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

panasonic650 napísal:
PETERPANs napísal:Bugar nam ide staviat most medzi madarskom a slovenskom, preco ale nie su na internete podobne antimadarske kampane ......
Ty si kludne stavaj 3m betonovy mur okolo seba. Ja chcem co najviac mostov a ciest do Polska, Ceska, Rakuska a Madarska (Ukrajina sa musi najprv poriesit sama). Ploty a mury sme uz mali.... Je cas na mosty a otvorene cesty.
ale ja ziaden mur nestaviam ;) len som sem hodil par informacii. Aj chcem co najviac mostov a ciest do Polska, Ceska, Rakuska a Madarska.

Podme si zavtipkovat, Viktor Orban pri medzistatnej navsteve slovenska utrusil - "správy, že raňajkujem nevinné slovenské deti, nie sú pravdivé". Smiesne co? Toto keby povedala Radicova v madarsku tak ju tam prekolu Hortyho sablou.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Podme sa rozpravat o Berlusconiho dievcatach...
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa crux2005 »

Už nemá imunitu či na takéto priestupky v Taliansku neplatí?
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

PETERPANs napísal: ale ja ziaden mur nestaviam ;)
ty už máš postavený, po oblaky a ešte ďalej

panasonic650 napísal:Podme sa rozpravat o Berlusconiho dievcatach...
talianky sú špatné
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Gudas »

...tak ale tá z Maroka celkom kus

Obrázok
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

sak ked ma 17 ci kolko, tak musi byt datelna
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa galen »

no, budme realisti ...
tieto "cestoviny" co z toho maju vzniknut dostanu urcite osady, a teda im ostane viacej $ na chlast (alebo prepiju vsetko - tak ako vzdy, plus este dostanu jedlo zdarma)

mozem osrat ...

kde sa da zapisat na poradovnik, aby som aj ja dostal muku for free?
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3761
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

zdar
neviem ci TA3 este paktuje s Jakabovicom a Tkacom cize JAT
ale
vynimocne som mal dnes zapnutu live, vysielali nejaky turisticky magazin
samozrejme o tatrach
to je ok
ale...
Dvihal sa este niekomu zaludok z tej nechutnej ody na sponzora resp exsponzora televizie?
ci sa dvihal iba mne?
do coho su schopni zamontovat reklamu a politiku,,,
same ody ale uroven ani pol slova
jdu blejt

osobne mi je to jedno kedze vsetci za niekoho kopu ale takyto falosny humus sa len tak casto nepocuje
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

o zlom slovensku a dobrom madarsku,

ZDROJ: http://www.aktuality.sk/forum/prispevky ... f762728f61

uzivatel klondike napisal:
Som potomok vysťahovalcov z Maďarska z roku 1947, z okolia Békeščaby, - polovica rodiny tam zostala. Donedávna sme sa pravidelne navštevovali. Generácia dnešných 50tnikov a mladších už nevie po slovensky. Starší uiž pomaly vymreli. -- Po ukončení vysťahovávania nastúpili asi takéto pomery: - Každý kto pracoval v štátnej správe, musel prijať maďarskú národnosť, pomaďarčiť si meno alebo odísť. Prehovoriť slovensky alebo sa k Slovákom hlásiť znamenalo zaostalosť, nízke IQ, primitivitu, - teda hanbu, - preto rodičia po slovensky deti ani neučili. Nikde na úrade žiadne meno nenapísali a ani dnes nenapíšu inak ako maďarským pravopisom. Neexistovalo ani neexistuje iná možná komunikácia na úradoch ako po maďarsky. Slovenská škola alebo gymnázium znamenalo a znamená : všetko sa vyučuje po maďarsky, + 1 - 2x do týždňa je navyše hodina slovenčiny, - nič viac. Nikde v stánku nekúpite slovenský časopis ani noviny. Okrem pár názvov dedín - maďarský názov napísaný slov. pravopisom neexistujú žiadne dvojjazyčné tabule. (Szarvas - Sarvaš) - žiaden pôvodný názov, ani nič podobné....................................Tragédiou presídlencov bolo, že ich presťahovali zo slovenkého prostredia v Maďarsku - do maďarského prostredia na Slovensku. Keďže čosi maďarsky vedeli - prispôsobovali sa oni. Moja babka, i jej sestry s rodinami sa maďarsky naučili na Slovensku. Síce už čosi vedeli, ale málo, - v prostredí kde žili rozprával maďarsky len málokto. Dnes sa tam už po slovensky nedohovoríte nikde.

.....

zo 760000 po vojne, je dnes 20000 - už prvá povojnová generácia bola tvrdo asimilovaná, rodičia ju úmysalne neučili a nenaučili slovensky. O ďaľších generáciách už škoda reči. Slováci čo ostali boli úplne izolovaní. Rusáci Maďarom zavreli hranice po vojne, turizmus nebol, nik nevedel čo sa tam deje. Toto obdobie Maďari využili na tvrdú asimiláciu nemaďarského obyvateľstva, nemaďar bol automaticky perzekuovaný, ponižovaný, vo všetkom znevýhodňovaný do tej miery, že tajil svoju národnosť a hlásil sa k maďarom. Neexistovali žiadne cudzojazyčné aktivity, spolky. Na úradoch sa všetky mená písali výlučne po maďarsky a ak sa niekto aj tak nepomaďarčil, písali sa slovenské mená maďarským pravopisom. Na svadbách sa na úvod povinne hrala maďarská hymna a hrá sa dodnes.......................................Dnes už v Maďarsku niet koho učiť slovenčinu..........&Tomu akcentu sa nečuduj, - aj slovenský maďar keď príde do Maďarska a prehovorí, - domácim sa otvárajú nože vo vreckách.

=========================================================================================================

NEZABUDNITE KRICTE AJ VY, NEBUDTE TICHO! STALE NAS OKRIKUJU! STALE NAS OBVINUJU! ALE AJ MY MAME USTA A NEBUDEME TICHO, BUDEME ROBIT TO CO ROBIA ONI NAM! STAZUJTE SA! SIRTE INFORMACIE! NEDOVOLTE IM ABY MALI LEN ONI MONOPOL NA PRAVDU! PISTE NA FORA, NA STRANKY!

NECHCEME TU MOST ANI SMK ANI NIKOHO PODOBNEHO, NIKOHO TU NEUTLACAME, NEMAME SA ZA CO HANBIT, NEMAME SA ZA CO OSPRAVEDLNOVAT! STAVAJU NASICH SPOLUOBCANOV PROTI SEBE!!!!!!!
Naposledy upravil/-a PETERPANs v So 09. Apr, 2011, 13:58, upravené celkom 1 krát.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

PETERPANs napísal:Tragédiou presídlencov bolo, že ich presťahovali zo slovenkého prostredia v Maďarsku - do maďarského prostredia na Slovensku. Keďže čosi maďarsky vedeli - prispôsobovali sa oni. Moja babka, i jej sestry s rodinami sa maďarsky naučili na Slovensku. Síce už čosi vedeli, ale málo, - v prostredí kde žili rozprával maďarsky len málokto. Dnes sa tam už po slovensky nedohovoríte nikde.
Nuz vies preco sa dostali prave tam ? Pretoze iba tam boli volne miesta, nakolko tych madarov zase presidlili na cesko-nemecke hranice (do domov po nemcoch) alebo presidlili do Madarska. Ci nedajboze aj za to mozu madari, ze pri vymene obyvatelstva medzi CSSR a MR sa Slovensko rozhodlo poslat jednu slovensku rodinu do dediny plnej madarov ? :-)

PS: A ja zas nechcem ani SNS, ani HZDS, ani Smer. A teraz co ? :D
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa PETERPANs »

faugusztin napísal: Nuz vies preco sa dostali prave tam ? Pretoze iba tam boli volne miesta, nakolko tych madarov zase presidlili na cesko-nemecke hranice (do domov po nemcoch) alebo presidlili do Madarska. Ci nedajboze aj za to mozu madari, ze pri vymene obyvatelstva medzi CSSR a MR sa Slovensko rozhodlo poslat jednu slovensku rodinu do dediny plnej madarov ? :-)
Ja hovorim o chovani madarskej vlady k mensinam nie o vymene obyvatelstva :facepalm:

Pokladali sme snad v CSR madara za cloveka s nizkym IQ alebo sme im poslovencovali mena?????????

Foter bol sofer z povolania jazdil na juh slovenska na druzstva, do podnikov kde boli na riadiacich funkcia madari s cisto madarskym menom, sa tam rozpravali po madarsky aj po slovensky, uradnici okresneho vyboru takisto ... vsecko v pohode ... Co tu robi MOST vlastne?????????????????????????
Naposledy upravil/-a PETERPANs v So 09. Apr, 2011, 14:05, upravené celkom 4 krát.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

PETERPANs napísal:Ja hovorim o chovani madarskej vlady k mensinam nie o vymene obyvatelstva :facepalm:
:?
PETERPANs napísal:Tragédiou presídlencov bolo, že ich presťahovali zo slovenkého prostredia v Maďarsku - do maďarského prostredia na Slovensku.

Návrat na "Debata o všetkom"