Diablo III

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa LordKJ »

to tie cigarety tam spatia :D
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2981
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

jasne treba docitat a hned som mudrejsi :D

takze u nas 3,30 € + 8 piv :D takze ok mas pravdu :D

sry za OT
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepeb007xx #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa quicky »

16cmfan: ved o chvilku uvidis tu realitu sam :))
tak isto goldsellery funguju aj v aione/wow a dalsich inych hrach, po vzore aionu,kde pravdepodobne sam gameforge si manazuje goldselling sa priucil aj blizz a nenecha si utiect peniaze:)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak konecne diablo na normal padol, ako vacsiu traposinu som nevidel. Proste stojim ja, stoji on a rezeme do seba. Jemu life pada, ja ani neviem ze do mna udiera. Viem ze normal je nato aby ho presiel kazdy a bez zbrane v ruke, ale podla mna je to trochu moc. V D2 som prvy krat isiel na diabla tak som neskutocne velakrat zdochol. Tu to bol fackovaci boj, kde jeden ma velmi vysokona navrch.
No hadam sa to na night pohne smerom k lepsiemu.
Inac na ktorom lvl ste skoncili normal? ja na32
NB: Asus ROG Strix G16
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa insomniac »

HellAngel napísal:tak konecne diablo na normal padol, ako vacsiu traposinu som nevidel. Proste stojim ja, stoji on a rezeme do seba. Jemu life pada, ja ani neviem ze do mna udiera. Viem ze normal je nato aby ho presiel kazdy a bez zbrane v ruke, ale podla mna je to trochu moc. V D2 som prvy krat isiel na diabla tak som neskutocne velakrat zdochol. Tu to bol fackovaci boj, kde jeden ma velmi vysokona navrch.
No hadam sa to na night pohne smerom k lepsiemu.
Inac na ktorom lvl ste skoncili normal? ja na32
musím súhlasiť. ale nie je to len záležitosť D3. v mnohých novších hrách už tí bossovia nie sú to, čo to bývalo.
ešte si pamätám, ako u mňa všetci bossovia v D1 aj D2 vzbudzovali rešpekt. 2x som sa zhlboka nadýchol, kým som
k nim vošiel. a to hovorím o normal obtiažnosti. títo bossovia boli fakt tuhí a neraz som hneď otváral town portal.
naposledy som prešiel deus ex hr a aby som si to sťažil, tak som na všetkých bossov šiel len revolverom
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

Presne tak, keď sa slo na bossa tak rešpekt. Uz vo d2 1 AKT som pri vstupe hodil town portál, nakúpil zásobu flasiek aj po chvíli som utekal cez portál sa healnut a dokúpiť fľašky. Takto som mal to zopakoval zo 2 krát aj bossak padol.
Tu proste nič. Prídem, držím ľavé tlačítko, počkám 5 minút a hotovka.
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

toto ked spravis na nm skapes aj 10 x :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

vsak hej, ale to musim hru prejist 4x. Pocit smrtelnosti som v D2 zazival hned od zaciatku, kde ked somsa precenil, nabehlo na mna stado mobov tak hold smola. Tu sa proste premavam, sekam. Upnem na dalsi lvl, tak si otvorim tabulku so skillmy a pozeram co mi nove pribudlo. Zatial hejno mobov do mna reze a stazi sa zo vsetkych sil ma umlatit nejakou palicou.
No proste podla mna tu obtiaznost normal velmi zjednodusili. To nie je ani easy. A ked uz, mohli aspon tych bossakov spravit trochu vacsich killerov. Otvorene pocit po prejdeni na normal :E
NB: Asus ROG Strix G16
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa FEAR »

tak sa ale mozes tesit na hell a inferno budes plakat :D tam si rozmyslis kde si zacnes kukat skili :D a nebudes sa musiet bat zeby ta palickou neumlatili.. ja mam napriklad takeho chudaka huntera ze v inferne akonahle pride kumne na dosah coby len maly pavucik tak som skoncil a 27 000 zivota sa vypari v jednej facke ..
Naposledy upravil/-a FEAR v Ne 10. Jún, 2012, 10:02, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

:laugh: no to dufam, bo toto je fakt brutal.
Ale ono by to bolo o kus tazsie, ale to ze je AH a mozem si kupit poriadne vybavenie to hodne zlachcuje. v D2 sa clovek musel namakat bay nahrabal poriadne vybavenie, tu to je o par klikoch a chodim potom vysmiaty :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa FEAR »

tam ani nevies z coho zdochens .. narazis na zltych tak ako zacinas velkym obratom o 180spupienkov a vydavas sa na utek :D pritom ako im hadzem podnohy spomalovaky ktore ich nespomaluju zastavim na 1s aby som aspon 2x vypalil co im zoberie 2% zivota a utekam odusu znova zase otocka 2x vypalim a utek .. otocka 2x vypalim utek :D pritom ako ma dobiehaju a ja sa marne snazim uz z vyslopanej discipliny hadzat este nejake spomalovaky (ktore ako som spominal nespomaluju) opluju ma dakou gebuzimou ktora mi bere zivot po 200kach este 10s po tom co som sa ich naaahodou striasol .. potom nahanacka znova pokracuje a tento cyklus sa opakuje 10minut a pritom prejdes celu mapu nazad.. v lepsom pripade .. v tom horsom a teda konciacim sa smrotou a takpovediac uz aj nehratelnostou .. ak pri to zbesilom uteku naberes este 5skupin mobiek tak to mozes rovno leavnut :D tam uz nepomoze ani utek .. to len a smrt :D opravar nestaci vyklepavat pokrcene kosele :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

no to je uz zaujmavejsie :laugh:
teraz prechadzam NM a da sa povedat ze ziandy velky rozsiel oproti normal :rolleyes:
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

2hy act elitne mobky sa doseres s tym close range herom :D


coviem tak kamos s barbarom tiez np rozsekal nm, dosiel na hel a na prvych mobkach elite skapal 10x :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

to som uz cital ze barbar t na neskor krute, ale tak vo tom to je :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
drastyk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 424
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2011, 14:41
Bydlisko: Bratislava (32)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa drastyk »

Hellangel: hovoris, ze hra sa ti zda lahka. Skus nepouzivat AH - tam si clovek vecsinou nakupi veci co maju vacsi itemlvl a jemu by v zivote v danej lokacii nepadli...takto sa tu cheatuje, a potom placete, ze to je lahke...aj d2 bolo lahke ked som si na seba pohadzal unique veci...dostal chant weapon od socky a zobral ten luk co strielal vybuchujuce sipy....

inak som zvedavy na toho demon huntera kam to dotiahnem...strasny dmg dostavam, zatial lvl 53 Hell act 1...
Spoiler: ukázať
MB: Asus Z170 Pro Gaming CPU: i7 6700K@4,5Ghz VGA: Gainward GTX 1070 PSU: Seasonic s12 520 W RAM: Corsair 16GB@3000 Mhz CASE: Define R3 Black Pearl Monitor: Benq 2411z 144Hz" Repro: Focal Alpha 65 DAC: Audient iD14 & nuForce uDac 2 Sluchádlá: Sennheiser HD 598

Návrat na "Hry a problémy s nimi"