Pneumatiky :)

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1623
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa lopo1 »

inak ked je taky maly najazd pozrel by som Kleber krisalp HP3 tie som daval na auto ktore najazdi 5000km rocne prevazne mesto okolo komina a z casu na cas ho prevetram ja na snehu a ako neni to zla guma hlavne na snehu ma dobry záber
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1976
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa Miso122 »

Je to zlá guma
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5515
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Zla je imho prisilne, urcite je lepsia ako matador. Ale je nezaujimava
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1623
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa lopo1 »

Miso ono je to takto ale dost tazko porovnavat na ake auto to obuvas a aky mas jazdný styl..... a na nizky najazd a vozenie okolo komina to nie je zla guma a ako som pisal zaber na snehu je vyborný a v podstate to aj sedi podla uzivatelských recenzii https://www.tyrereviews.com/Tyre/Kleber/Krisalp-HP3.htm
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5515
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Tu ale nastava otazka ako veľmi dolezity je zaber na snehu, ak sneh pneumatika uvidi 2dni za zimu, aj to odrhnuty

Zatial co po vode bude jazdiť kazdy druhý den.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1623
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa lopo1 »

ano to je otazka priorit
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1976
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa Miso122 »

V rovnakej cene sú aj lepšie. Nejaký dôvod prečo by si mal hocikto vybrať práve túto podpriemernú pneu, ktorá ma priam až tragické vlastnosti na mokrom povrchu?
ITX >>> ATX
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa Ivko »

Ach jaj...
Tragické vlastnosti...
Ako to povedať, 100vky áut len na SK ich už mali a další budú mať obuté a žiadne tragédie sa na cestách u majitelov áut s týmito pneu nekonajú...
Hmm...
Nejak mi to nevychádza...
Ale možno že nejazdili ak bola mokrá cesta, to by vysvetlovalo prečo nedošlo k hromadným tragédiam

Už prestane vypisovať tie rozprávky starej matere...
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa werwest »

Blbci co kupuju “drahe gumy”, vsetci by mali proste kupit najlacnejsiu ciny ved 100vky aut ich maju a tragedie sa nekonaju..

Neviem co tu furt vytahujete tento dementny argument, kupit horsiu gumu za rovnake peniaze je tak trochu nahlavu, nemyslis?

Ci len furt potrebujes vyvolavat flame?
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa Ivko »

Nie, len blbci by nemali používať výrazy typu "zlé" či "tragické" pneu keď o tom reálne vedia veľké H***O a komentujú len na základe vyčítaných informácií (rozprávky o tom ako koho kedy šmyklo a môže za to guma si tiež nechajte pre tých čo slamu žerú)

A nedávaj mi do úst kupovanie najlacnejších čínskych pneu čo som nikdy nikomu neodporúčal. Tu sa baví človek asi s mongolmi...
Vediete diskusiu - hejtujete iného za názory ktoré nikdy nevyslovil, skrátka čistá sedlačina...

Miesto hejtovania vysvetli ako je možné že ľudia čo jazdia Kleber nemajú problém, ja sám ich nemám, napriek tomu si nedovolím o nich hovoriť ako o tragických

Môžme sa baviť napríklad o tom že obaja máte tragické komentáre a obrázky ako profilovú fotku a to je realita
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa hawkeye »

proste zima na juhu - sneh tu bude asi 2dni, voda tyzden, zbytok sucho
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa stiv »

Kleber boli dobre pred 10 rokmi ci kedy vysli a boli lacne. Dnes nie su ani lacne a su tu snad lepsie pneu, ako boli pred 10 rokmi.

Ale dobry argument ze ludia jazdia na hocicom a ziju. Som siel na 20 rocnych matadorkach co boli ako kamen, no a co? Nezabil som sa takze odporucam kazdemu. A ked mi neverite, tak sa pozrite na com jazdia rozne socky. Takze co sa tu riesi. Pneu ako pneu. :rep:

Ale obcas sa da najst fajn sukromne parkovisko. Pilotky, pilotky, pilotky, alpiny, TSka, pzera.. ale na take ivan-ko asi nechodi, takze sa o tom nebavme.
.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa werwest »

Ivko napísal: Po 17. Okt, 2022, 06:45 Nie, len blbci by nemali používať výrazy typu "zlé" či "tragické" pneu keď o tom reálne vedia veľké H***O a komentujú len na základe vyčítaných informácií (rozprávky o tom ako koho kedy šmyklo a môže za to guma si tiež nechajte pre tých čo slamu žerú)

A nedávaj mi do úst kupovanie najlacnejších čínskych pneu čo som nikdy nikomu neodporúčal. Tu sa baví človek asi s mongolmi...
Vediete diskusiu - hejtujete iného za názory ktoré nikdy nevyslovil, skrátka čistá sedlačina...

Miesto hejtovania vysvetli ako je možné že ľudia čo jazdia Kleber nemajú problém, ja sám ich nemám, napriek tomu si nedovolím o nich hovoriť ako o tragických

Môžme sa baviť napríklad o tom že obaja máte tragické komentáre a obrázky ako profilovú fotku a to je realita
to o cinskych gumach je rovnaky princip ako to co tvrdis o kleberkach. je uplne jedno aku znacku si vyberes, argument ma vzdy rovnaku uroven.
som rad ze budes tu hovorit o diskutovani, pricom nie si schopny odpovedat na to co som sa pytal, iba urazat lebo dosli argumenty. gratulujem. pan inteligent, lebo ma xy rokov skusenosti.
ale kedze si pomalsi, skusim este raz. a dam aj vacsiu medzeru, zeby si to skusil lepsie pobrat


co je to za dementny argument, ze ludia jazdia na kleberkach a nezabiju sa?


specialne pre teba, este raz, a pomaly, tento argument ma rovnaku vypovednu hodnotu ako povedat ze ludia jazdia na cinakoch a nezabiju sa. cize ziadnu.


kupovat horsiu gumu za rovnake peniaze len kvoli tomu ze sa na nej ludia nezabijaju je trosku odveci, nemyslis?



skus v dalsom prispevku pouzit viac farieb, viac vykricnikov, a mozno aj vacsie pismo, mensi c**j ale nebudes.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5515
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Rad by som poprosil tu zucastnenych aby na ivka nereagovali, kedze odhadujem ze mame ešte tak maximalne 3-4prispevky flameu kym to tu zamknu. Nerad by som prisiel o túto prinosnu diskusiu skrz jedneho uzivatela.

Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
patro16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2740
Dátum registrácie: Ne 12. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Pneumatiky :)

Príspevok od používateľa patro16 »

pani mam na tych hp3-kach odjazdenu jednu sezonu a nebol problem ani za mokra ale ja chodim z 99% kludnu-pohodovu jazdu, kto chce byt pretekar a nahanat kazdu minutu pre toho asi niesu, samozrejme, ak su v rovnakej cene lepsie pneu, nieje o com rozmyslat.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz
Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1
MB: MSI Z97 PC Mate
RAM: Kingston HyperX Fury Black 1866Mhz CL10 16GB kit
GPU: iGPU
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000 QUIET DRIVE
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready)
PSU: Enermax Platimax 500W
Case: Corsair Vengeance C70 Military Green
+outtake: Noctua NF-A15 PWM + NF-S12A PWM, intake: 2x Noctua NF-S12A PWM
Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i
Periferie: Microsoft Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK
Printer: HP LaserJet 1018
NB: ACER TravelMate 5760G >CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB 1600MHz, GPU: HD3000 + Nvidia Optimus GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G
Car: KIA Ceed HB MY22 LUNAR

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"