UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa beardie »

nie len Kadyrovov syn, ale cela skupina, bradaty gang-bang
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa lezgy »

HellAngel napísal: Ut 31. Jan, 2023, 13:02 dobrovolne na silu. Bierorusko je kapitola sama o sebe. Uz tato krajina ukazala, ze mozno nie su tam ludia az tak hlupi, len ziju "demokratickej" krajine, ktora im moc nedovoli vyskakovat. A ak uz vytrcas moc, tak vypadnes nahodou z okna

Tento rusky vojak pochadzka dagde z rici, ani nevie o co tam ide. Zije cely zivot na jednom mieste, cita cely zivot tie iste noviny a pozera rovnaky TV kanal. Takehoto cloveka lahko spracujes, ze ide pomahat a das mu zbran, ze ides konat dobro a ides pomoct chudakom, co o to prosia. Problem nastane, ked mu v hlave vyhupne viacej buniek a pochopi, ze to asi nebola celkom "prauda", co sudruh Vlado siri v spravach. Tak ako cirkev nepotrebuje rozmyslajuce ovecky, tak armada nepotrebuje Einsteinov na drzanie a pouzivanie samopalu
najlepsie sa vladne hlupakom
k tomu asi nic ine netreba
vidis co tu zanechal ccp skanzen za po 40r
dalsich 30 bezi este zmykacka.... a este hodne dlho pobezi
a az potom mozes zacat ratat skody... a tu este niekto ostane
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa _Mato_ »

HellAngel napísal: Ut 31. Jan, 2023, 12:51 Lenze u nas maju info aj z lava aj z prava a aj tak maju klapky na ociach a budu si tvrdit svoje
Lahko sa ti podporuje nieco take z bezpecia domova, idealne z gauca s pivom v ruke a cigaretou v ustach. Podobne, ako niektori rusi, ktori v podstate nemali nic proti vojne/podporovali ju, az do momentu, ked im hrozil povolavaci rozkaz a hufne sa rozbehli ku hraniciam okolitych krajin.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

hej len pri rozbehnuti sa k hraniciam stale podporovali putina blazni
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5531
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Keby si sa narodil a zil v rusku, ani ty by si neuvazoval inak ako oni.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

asi tak, my to tu nevieme pochopit, ich zmyslanie ich pohnutky. Ved ludia maju problem chapat ludi co su im blizky a nieto niekde v prdeli v inom state
Tu sa skor rozum zastava, nad ludmi tu, v zapadnych krajinach co ziju v demokracii a maju pristup k informaciam. A vidia, pocuju, citaju co sa tam deje a stale budu tvrdit, ze je to mierova misia na zachranu ludi. A ked im ukazes fotky znicenych miest, tak budu tvrdit nieco podobne ako ten rus v tom videu, ze to moze byt niekde inde, alebo je to zinscenovane atd. Lenze narozdiel od neho, tu nemaju problem si ludia takmer kazdu info aj overit. Mozes cerapat z XY zdrojov. Ale nie, lahsie je povedat, ze je to cele podvrh.
Aj zapad ma znacnu cast viny na tejto vojne, politici zvlast. Roky zavrete oci a prihliadanie sa co robi vychod.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5531
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ja sa najviac desim toho ze vpodstate polovica slovakov je za rusko, proti nato, proti EU. Popritom nebyt v EU a Nato tak sme na momentalne tak na urovni srbska(v tom lepsom pripade). V tom horsom na urovni ukrajiny.

A tiez toho ze dalsia vlada bude dost pravdepodobne proruska.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zbalíme miešok a hajde ?

Ono takto, keby som sa narodil v Jakutsku Abcházsku a podobnom *zsku : kurwa co potrebujem na to, aby som proste nemal v hlave ist niekoho strielat ?

Toto nie je o propagande, toto nie je o velkej ruszzkej mysli, toto nie je o uzasnom narode ktory "pabedí vsjo" - toto je dopuce jednoducho/vyhradne o tom, ze nemam co ist do cudzej krajiny kohokolvek strielat, bombardovat. Co je na tom take strasne zvlastne ? Aku specialnu mozgovu vybavu potrebuje takato elementarna ludska charakteristika ? IQ nad 31 ?

Henten megadebil na urovni sasanky morskej - a dalsi ktorych som pozeral - normalne otvorene povedali "vidis, nenapadlo ma ze mozem umret".
Ze ma mozu picnúť tie hnusne fašistické odboje ktore idem vyriesit.

Fakt nenapadlo ? Nic ine si nezaslusis, howado debilne. To nie je clovek, to nie je ludska bytost, ale cisty sprosty kozomrd.

Normalny clovek nepotrebuje ziadnu televizu, ziadny jútúb, spravodajstvo ani vladu, aby mu hovorila ci ma alebo nema ist strielat sikmookych pravych rusov, ciernych americanov, hnedych poloamericanov, bielych poliakov nemcov alebo žltých číňanov. Je absolutne nepodstatne ze 30% najuzasnejsieho naroda ma pasy a teoreticky mohlo niekedy v zivote cestovat, pripadne ci 70% nevidelo splachovaci zachod. Jedna vec je mat suchu latrínu volakde v tajge, druha vec je skočiť do tankoch a hajde na Budapest.

A po vyleve ktory nic nevyriesi : povedzte mi, ake riesenie ma tato situacia. Zmenit ten uzasny narod, len nejakych 115 milionov debilov ? Nemozne. Vystrielat ? Okrem toho ze je to nemozne je to aj absolutne nespravne, na zaklade vyssie napisaneho. Zobrat im atomove zbrane ? Vyborny napad, a teraz ze ako ?

Kurwa ake ma toto riesenie ??? Najprv musi umret pol miliardy ludi a polovicka Europy a polovicka krasnej Rusi sa stane neobyvatelnou a nepouzitelnou najblizsich 650.000 rokov, aby toto skoncilo ? Aby sa zmenili tie hordy kretenov ktore k tomuto prispievaju, a aby sa takato alebo este silnejsia vacsia vec nestala o 20 rokov ked im zapad/Azie posle mnoho stoviek miliard penazi ?

A ked sme uz pri tom, ako sa asi tak moze civilizovany svet ohradit, obranit voci tejto hrozbe ? Mimo toho, samozrejme, ze aj my nasypeme nepredstavitelne stovky miliard do zbrojenia ročne, ktore by sa mali pouzit na uplne uplne ine ciele nez su zbrane ? Akokeby sme nemali problemov na tejto planete dost co treba riesit.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5531
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

To stale vnimas svojimi ocami. Skus to vnimat jeho ocami. Narodis sa niekde v jakutsku, nemas peniaze, nemas zachod, ledva prezivas. Ak tam ostanes tak zomries v 55tke na cirhozu pecene bez toho aby si niekedy sr*l na splachovacom zachode. Potrebujes odist, ale ojha, nemas peniaze, nemas skusenosti, nemas nic. Zacarovany kruh.

Ako cesta z tohto zacarovaneho kruhu sa ponuka armada. Stabilna praca, odcestujes aspon do akej takej civilizacie, plat z ktoreho mozes pohodlne zit... Proste dava zmysel ist do armady.

A ked uz teda si v armade, od narodenia pocuvas ako chce tvoju vlast(z ktorej si inak nikdy nevycestoval) znicit amerika, nato EU, zapad. Pocuvaju to aj tvoji kamarati, kolegovia, proste komplet cela tvoja socialna bublina. A do toho dostanes rozkaz najskor nasadnut do auta, a nasledne pochodovat vpred. Ak odmietnes vykonat rozkaz tak well... Na slovensku by to bolo podla trestneho zakona na 3 az 10rokov basy. V rusku, na fronte? Pif.


Proste je to seria rozhodnuti ktore v ociach jednotlivca davaju zmysel a javia sa ako najlepsia moznost.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zaujimave ze vsetci ktori mali sancu sa vyjadrit k tomuto povedali nieco zlahka odlisne nez "dava to zmysel" pripadne "je to najlepsia moznost".
tych 120.000 ktori uz necvakaju zubami a nikdy nebudu, tych sa nebudeme pytat, dobre ?

Ja chapem co pises, ty chapes co pisem ja. Chudobny, nechudobny, moslim, hunduista, cojaviem ist s radostou niekoho zabijat... to je iny level.
A vobec sa nemusim pytat preco je v ruskej armade odmena pif, preco to nie je inak. To je proste sucast tych chorych hlav.

Dobre zvyky, vyskusane davno v casoch revolucii, proste nevyblednu. Ze ?

Dufam ze nam toto nebude vladnut.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Papek »

Je to proste zla vychova. To ze sa tu navzajom nemlatime pre kazdu malickost, ze je nam absolutne normalne ze sa navzajom nevrazdime, neokradame (aspon niektori) a dokazeme spolunazivat ako susedia, spoluobcania a pod, je vysledkom vychovy.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

a preto su hranice, a ak chces ist do iranu tak nebudes na namesti behat s vlajkou usa. a treba sa im psotavit ked si zacinaju dovolovat. zas je to len vina vedenia krajiny ako si svoje ovce vychova, tu si fico 12r choval stado a stale ma vernych. aj adolf ma doteraz kopec zastancov a uz skoro 80r vonia fialky
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5531
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Minule som sa rozpraval s ukrajincom, 20rokov. Ze preco prisiel studovat na slovensko. Ze najskor studoval v kyjeve, ale spravanie profesorov k ziakom bolo otrasne. Raz ked ho profesor jednou rukou drzal za koselu, trhal nim a druhou sa mu snazil dat facku tak sa to v nom zlomilo. A zlomil profesorovi nos. Nechcel mi povedat co a ako sa to riesilo. Viem len to ze asi po pol roku(hned ako mohol) opustil ukrajinu a odvtedy v nej nebol.

Podla toho co som s nim rozpraval je aj teraz, v roku 2023 v Kyjeve uplne bezne ze profesor fyzicky napada vysokoskolakov.


Dalsi ukrajinec raz zacal temu "v akej najvacsej skolskej bitke ste boli". Pozerame na neho, jak najvacsej skolskej bitke. WTF? Co tym mysli?. Tak rozprava ze u nich to je proste bezna vec. Vidis niekoho z inej skoly, alebo nejakeho "nepriatela" tak sa pobiju. Raz sa vraj na ulici stretli 2 skoly a za kazdu bojoval trojciferny pocet ludi. Mas 300 studentov vonku a snazia sa protistranu umlatit palicami a hoc cim co maju po ruke. Pride policia rozozenie to dalsou bitkou a sanitky vezmu zranenych. Business as usual.


A teraz si vezmi ze ukrajina je co sa toho tyka vyspelejsia ako rusko. A kyjev je vyspelejsi ako zbytok ukrajiny. To sa ani neda vyjadrit v rokoch ako pozadu tie krajiny spolocensky su, pretoze na tak nizkej urovni to tu nikdy nebolo.


Kamarat studuje archeologiu v nitre. Ma spoluziakov z poza uralu. Este aj oproti ukrajincom to je nextfuckinglevel. Jedna vec je vychova, druha vec je velka chudoba a absencia trestu za "zle" konanie.


Vezmi si len slovensko. 20rokov socializmu, a este 30rokov po jeho "skonceni" mame tak pokriveny moralny kompas ze su spolocensky akceptovane uplatky, kradnutie tovaru z prace atd. Prid niekde na dedinu a sused ti bude hrdo rozpravat co sa mu podarilo vyniest tento krat.

Nejaku dlhodobejsiu skusenost so "zapadom" sice nemam, ale predpokladam ze tam by si bol za obycajneho zlodeja. A urcite by si sa tym nechcel chvalit. A aky moralny kompas ma mat asi taky rus, ked tam normalna demokracia nikdy, vobec nikdy nebola. Mal si carov, lenina, stalina, komunistov, a teraz tam mas zase obdobu cara.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

beardie napísal: Ut 31. Jan, 2023, 13:49 nie len Kadyrovov syn, ale cela skupina, bradaty gang-bang
https://twitter.com/AnonOpsSE/status/16 ... 9LiBA&s=19
Major scandal in Russia.

The TV presenter Olga Zenkova from NTV was sent to occupied Melitopol to record a propaganda piece.

While visiting a restaurant, Kadyrov’s nephew Hasan Ibrahimov and men from his unit walked up to her, beat up her camera man and then raped her.
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

SKiLEX napísal: Ut 31. Jan, 2023, 19:55 Vezmi si len slovensko. 20rokov socializmu, a este 30rokov po jeho "skonceni" mame tak pokriveny moralny kompas ze su spolocensky akceptovane uplatky, kradnutie tovaru z prace atd. Prid niekde na dedinu a sused ti bude hrdo rozpravat co sa mu podarilo vyniest tento krat.
Nejaku dlhodobejsiu skusenost so "zapadom" sice nemam, ale predpokladam ze tam by si bol za obycajneho zlodeja. A urcite by si sa tym nechcel chvalit. A aky moralny kompas ma mat asi taky rus, ked tam normalna demokracia nikdy, vobec nikdy nebola. Mal si carov, lenina, stalina, komunistov, a teraz tam mas zase obdobu cara.
:D :D :D Nic proti tebe nemam, ale fakt mi pride divne, ze zrovna ty pises nieco o moralnom kompase. Kedze zjavne mas aj ty tu hranicu dost posunutu. Hned po zacati vojny si skupil paletu oleja, skladoval ho doma na chodbe a predaval na bazosi za uzernicke ceny. A to iste predtym s grafickymi kartami.

Vseobecne sa mi paci, kam ste sa to az dopracovali s tou nenavistou voci Rusom. Vsetkych hadzat do jedneho vreca, klobuk dole. Presne kvoli tomuto je medzi ludmi odjakziva nenavist a kvoli tomu su aj odjakziva vojny. Vychod vs zapad, vychod Slovenska vs zapad Slovenska,moslimovia vs krestania, krestania katolici vs. krestania protestanti, nasa dedina vs vedlajsia dedina. My sme ti spravni bez chyby a ostatni su vsetci nevychovani, zli atd. A hadzat teraz kolektivnu vinu na miliony Rusov, ako o tom ty pises doslova mp3turbo. Presne vdaka tomu sme sa dopracovali do bodu, kde sme dnes. Najprv kolektivna vina Nemcov za udajne zacatie prvej svetovej vojny(dalo by sa o tom cele dni polemizovat, ci ju fakt zacali oni), nasledne krute reparacie, okupovanie, ponizovanie zlych nemeckych Hunov, recesia v Nemecku. Potom prisiel Adolf a hodil za to kolektivnu vinu na zapadne mocnosti a kedze to bolo prilis vagne, hodil kolektivnu vinu na Zidov a ti skoncili tak ako skoncili. Nasledne komunizmus vs. kapitalizmus, zlych komunistov bolo treba vyhnat z Vietnamu aj za cenu bombardovania ubohych chudobnych vietnamskych rolnikov (pardon farmarov uz dnes novy pojem mame :D)napalmom a dioxinmi. Za co sa USA nikdy neospravedlnili.

Rusi su tiez len ludia ako aj my. Nie je sa vobec comu divit, ze je pre bezne masy jednoduchsie podlahnut sebaklamu a propagande a uverit tomu, ze ta vojna je opravnena ako zit s tym, ze je tvoja vlast agresorom. Obzvlast, ked Ukrajinci bojuju zapadnymi zbranami, pluk Azov mal v logu Wolfsangel a vo svojich radoch nackov a kratko pred zacatim vojny provokovali USA namornym cvicenim v Ciernom mori a zapad uvalil na Rusov ekonomicke sankcie, na ktore doplacaju bezni ludia. Aj ti, co su proti vojne. Teda boli, mnohi z nich proti vojne boli, kym neprisli sankcie. Tymto sa nechcem v ziadnom pripade zastavat ruskej agresie, ale treba mat na veci objektivnejsi, nielen ciernobiely pohlad. Vojenska agresia je svinstvo, ale tuto vojnu zacal Putin, nie ruski obcania. A ze s nou zacalo pomaly suhlasit cim dalej tym viac Rusov, je smutne. Ale tak to byva.


Este pre neznalych odporucam vygooglit si co je to Wolfsangel. A pozriet si logo pluku Azov a porovnat ho s logom druhej divize SS Das Reich. Druhej po Leibstandarde Adolf H a tesne pred tretou divizou SS Totenkopf. Len aby ste vedeli, ze preco isiel Putin udajne denacifikovat. A kto mu na to poskytol zamienku.
Naposledy upravil/-a dendroid v Ut 31. Jan, 2023, 22:13, upravené celkom 2 krát.

Návrat na "Debata o všetkom"