navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
mmichalll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št 30. Nov, 2006, 02:00

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa mmichalll »

Zo Sygic navigáciou najazdených 60 000 km a zatial ma nesklamala.
Občas mrzne, občas nájde nezmyselnú alebo komplikovanú trasu, raz zahlásila "ciel je na pravej strane" a do cieľa ešee 650 km :cool:
A pravidelne na hraničných prechodoch resp. 5 km pred nimi zahlási: " po piatich kilometroch.... " a ticho :?
stále to neopravili (robí to od verzie 10 niečo) :rolleyes:
Deus Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
*Asus Gryphone Z87 * Core i5 4670K * Geforce GTX 770OC 4GB * 32GB DDR3 * Samsung SSD 840 Pro 256GB * Seagate 7200.12 3TB * WD Red 3TB * DVD-RW SH-224DB * Enermax Revolution87+ ERV550AWT-G * Win 8.1 64bit*Monitor Dell UltraSharp U2412M*
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa jaffar »

mmichalll napísal:stále to neopravili (robí to od verzie 10 niečo) :rolleyes:
http://help.sygic.com/hc/en-us/requests/new :rolleyes:
ANONYM_a7

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

mmichalll napísal:Zo Sygic navigáciou najazdených 60 000 km a zatial ma nesklamala.
Občas mrzne, občas nájde nezmyselnú alebo komplikovanú trasu, raz zahlásila "ciel je na pravej strane" a do cieľa ešee 650 km :cool:
A pravidelne na hraničných prechodoch resp. 5 km pred nimi zahlási: " po piatich kilometroch.... " a ticho :?
stále to neopravili (robí to od verzie 10 niečo) :rolleyes:
Hmm hmm tak zalohuj reinstaluj alebo radsej uz pockaj na novu verziu. Ak mas android tam sa obcas skutocne daco stane no - Android darmo
mmichalll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št 30. Nov, 2006, 02:00

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa mmichalll »

už som to reportoval asi 4x, vždy po zmenách verzie a stále nič
Ja som spokojný viem si na droide vychytať muchy...
A na Droide občas zamrzne každá apka občas mu treba reset vybratím baterky...
Inak Sygic odporúčam dobrá investícia za 0,99€ v akcií aj s EU mapami ... ;)
Deus Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
*Asus Gryphone Z87 * Core i5 4670K * Geforce GTX 770OC 4GB * 32GB DDR3 * Samsung SSD 840 Pro 256GB * Seagate 7200.12 3TB * WD Red 3TB * DVD-RW SH-224DB * Enermax Revolution87+ ERV550AWT-G * Win 8.1 64bit*Monitor Dell UltraSharp U2412M*
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2923
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

dufam,ze coskoro spravia blackbox aj pre android telefony,nechapem,preco je spraveny pre iphony,ktore nemaju moznost ext.uloziska :D
w/e tesim sa :)
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa Wizik »

Neboj, Android BlackBox je in progress. :good:

Co sa tyka toho problemu, ze daleko pred cielom zahlasi ciel je na l/p strane, tak to je extremne kratkym vypadkom GPS pripojenia, kedy proste nieco zblbne a je dost velky problem to realne debugovat.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
ANONYM_a7

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Hlavne to v tomto pripade byva skutocne problem konkretneho devicu - ak by to bol plosny problem dalo by sa to jednoducho reprodukovat.

Kazdopadne ak budete nieco niekto daco o Sygicu vedet/potrebovat pokojne SS alebo piste sem.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa felipe25 »

A ma niekto nejake info o Sygic pre iOS?
Zaujima ma to hlavne v suvislosti s JailBreak... Dik :) ... prip. SS


Inac ja na android tiez odporucam Sygic. Asi to naj co je dostupne..

Aj ked napisem, ze ked som zacinal napr s ASUS P535, najlepsia navigacia bola iGO2006 pre Windows Mobile.. Perfektne mi vyhovovala. Tej davam 1. mieste, Sygic pre Android je az potom :)

Len pre iPhone z nejakeho dovodu je ovladanie Sygicu uplne odlisne. Da sa nanho zvyknut, ale je to riadne tazke.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6829
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa stefan222 »

niekedy ked nabijam telefon v aute cez menis napetia tak mi nabbija mobil a navigacia ide secko ale neide zvuk VOBEC.
musim odpojit mobil z nabijacky,vypnut navigaciu a zapnut zase a uz ide hlas. mate podoben problemuy? proste niekedy sa mi nechce zapnut zvuk a naposleduy som to zbadal pri nabijani v aute
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Aky mas device? ofiko android distro?

Ano mam vsetky info pre iOS Sygic - ale o JB sa tu s tebou bavit nebudem predsa. :rolleyes: Ak mas namysli NUI interface - ano je ine - no v praxi je skutocne ovela ovela ovela flexibilnejsie a rychlejsie ako je tomu v pripade starej verzie kde si sa vsade preklikaval cez xy krokov jak puq. Vlastne som to aj riadne kritizoval v recenzii http://pc.zoznam.sk/navigacia-od-sygic- ... -vyvojarov je to styl z rokov 90tych moderne UI sa predsa takto zaostalo spravat nemoze :) Samozrejme rozumiem ze si clovek na nieco zvykne atd, no zvykne si aj na novy UI, a osobne mam skutocne pocit a z praxe sudim ze NUI je cesta ktorou by sa navigacia mala poberat.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa felipe25 »

Napr. v iOS ani neviem, ci je cestovny dennik. mam problem sa dostat vobec do nastaveni /kliknutie dole na kompas vpravo raz ide raz nie../.

A, po kupe iPhone som skusil 7dnovu verziu, po vyprsani som ju odstranil, a dal opat. Opat sla 7dni. Treti krat ale uz 7dni nejde.
Staci mi navi bez hlasu, ale ked idem na nezname cesty, ten hlas tam proste treba /nebudem sa pozerat na displej.../

Som ochotny zaplatit za navi, ale na cely svet (ak pojdem do egypta, turecka, cyprus a pod., to akoze budem mat mob. s GPS a nebudem mat navi?)... max 20€. Lenze snivajte s nami, ked len EU stoji 39,99
Na Android vieme ako ma vacsina Sygic, jeden super, a cely svet free. Ako, nehovorim ze mi treba mapy napr. Egypta, ale ked tam uz idem, mala by byt moznost ako: 10dni - maps egypt 0,99€ a pod.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6829
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: navigacia do android smartphone - moje poziadavky

Príspevok od používateľa stefan222 »

Broslowski napísal:Aky mas device? ofiko android distro?
no mobil je GIGABYTE GSmart Aku A1 , android aky tam je netusim, origdzo secko mam, :?
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Android / Wear OS"