LAN Poznatok z dneska...

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Hexaris

Re: LAN Poznatok z dneska...

Príspevok od používateľa Hexaris »

No problem moze byt aj v zasuvke, uz som toho nakrimpoval hodne aj pozapajal a aj taky lengrand sklamal :) Nie je ojedinele, ze urcita varka rj45 proste nie je kompatibilna. Mal som tu rj45 ktore fungovali len v urcitych zásuvkách, inde si ho musel rucne dotlacit aby siel.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: LAN Poznatok z dneska...

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hej, tam moze byt vselico, s tymi frekvenciami som len tak trepol, proste je to ducharina pokial nemas v ruke seriozny meraci nastroj.

V pripade tej zasuvky hore ulohu zohrava ani nie tak vzdialenost, lebo ta je mala, ale skor nekvalitny kabel, jeho prehnutie/zalomenie v stenach (cert vie co sa s tym presne dialo ked to chlapci murovali), dva-tri nadpojene spoje za sebou (ani nevies ze ti ten kabel veduci hore roztrhli, tak tam kupili jednu rj45-rj45 spojku a teraz sa mozes cudovat...), proste tych alternativ je tolko ze to nema vyznam sa s tym osierat.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: LAN Poznatok z dneska...

Príspevok od používateľa Erazer »

Kable boli zatahovane do chraniciek, bol spom pri tom nic take sa neudialo, elektikar bol praveze skuseny pan. Zasuvky som si robil sam.
Tam uz to bolo celkom easy. No nic je to domaca siet :D hlavne ze uz viem ako z toho vyzmykat gigabit...
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<

Návrat na "Siete"