Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Príspevok od používateľa HellAngel »

k iphonu je asi jasna volba len apple watch, len ta cena. Mne SW2 ponukuja vsetko co potrebujem. Smart hodinky som povazoval za hlupost, ale je to fajn vecicka.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Príspevok od používateľa felipe25 »

no potom prave uvazujem o inych nie android wear, ako napriklad ten garmin, alebo:
http://www.fitnessnaramky.sk/fitbit-sur ... 45613.html

aspon sa mi zda, ze toto su hodinky tretich stran a su uplne rovnako kompatibilne s androidom ako aj s iOS.

apple hodinky si nekupim isto
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Príspevok od používateľa HellAngel »

no ale prezisti si to ako je to so SW pre iOS. Lebo len nieco pripojit cez BT niebude problem, ale aby to aj fungovalo ako ma
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Príspevok od používateľa felipe25 »

Len aby som ukoncil temu.

Nakoniec som kupil Sony Smartwatch3 a som spokojny. Ano, pouzivam is s iP 5S a teda s iOS, ale to co som chcel funguje - notifikacie na hovory, sms, emaily a pod.

Hodinky maju vlastny budik nezavisly od mobilu - velke plus.

Velky problem bol vsak spojit ich s iOS.
Hodinky po dodani mali stary vlastny Android Wear, az po dlhom googlovani som priisel na to, ako ich cez Sony Companion Updates upgradnut. Po upgrade uz spojenie funguje, a hodinky sa samovolne neodpajaju, funguje to no problem. Vydrz? 1,5dna, co je blbe, kedze na druhy den v polke maju 25% a rad nabijam veci kym niesu uplne vybite. Na noc ich preto vypinam.

Mal som vsak problem aj so samovolnym vybijanim, ale nejak to ustalo. Proste prvy den o 15:00 mali 62%, o hodinu 2%. Nerobilo to kazdy den, stalo sa mi to asi 4x za mesiac. Vysiel ale novy update vcera - citaj nizsie - tak snad to odstranili.

Budik vibruje na ruke a ma silne vibracie, takze zobudi aj potichu, ale ked ich na nos vypinam, ani ich nenosim. Zozaciatku nma budili tyzden, kvoli baterke ich vsak davam dole z ruky.


Prave vcera si hodinky cez mobil same stiahli novy update - zatial postrehy, pri volani vibruju prerusovane, co skor upozorni cloveka ako jednou dlhou vibraciou.

Ich kupu nelutujem, jediny problem vidim vo vydrzi, vzhladom na to ze su iba spojene s mobilom a vypnute, tak 340mAH by mala vydrzat dlhsie si myslim..

Este k vydrzi iP5s - velmi dramaticky neklesla, ani ked je BT vzdy zapnute. Kym mi predtym, vydrzal mobil 3dni (ano, iPhone 5S, kedze nemam mzapnute mobilne siete a wifi zapnem len ked treba), teraz vydrzi 2dni.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Príspevok od používateľa HellAngel »

mensa vydrz SW2 stabilizovala na 2 dni. pouzivam budik, notifikacie na hovor + sms, svietidlo. Ono ta vydrz v hodinkach pojde hadam uz len smerom hore, je to naozaj asi ich hlavna nevyhoda, ale zvykol som si ich pichat na nabijacku kazdy druhy den
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Inteligentne hodinky - sport + notifikacie? +-250€

Príspevok od používateľa felipe25 »

jj aj ja, kazdy druhy den...

btww, len dodam dalsi edit:
s novym FW sa da uz aj zrusit a prijat hovor cez displej. v starom iba ukazalo, ze niekto vola.
a zavibrovalo iba raz, telefon vsak vibroval celu dlzku kym niekto volal.

teraz hodinky vibruju cely cas kym niekto vola, ale maju moznost zlozit, cize prestanu ihned

taktiez sa cez iOS appku android wear daju do hodiniek stiahnut ciferniky tretich stran. taze verim, ze este nejaky mesiac dva a budu pristupne aj appky tretich stran.
mne napr wifi nejde, ani gps aj ked to hodinky maju. iOS appka to zatial neumoznuje,

+pribudla polozka weather, ktorra sice bola aj predtym, ale zobrazila pocasie iba ked som zapol wifi v mobile. teraz sa da vyvolat aj manualne.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Nákupná poradňa"