Herny Notebook 1500€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herny Notebook 1500€

Príspevok od používateľa quicky »

mne presli rukami tie tenke lenova a asusy...a teda o kvalite nemoze byt rec:(

posledny asus ROG co som tu predaval s i7 a 970M@unlock jadro 1.5ghz oc, tak to bolo neskutocne :) tiche vykonne no parada:) tusim novy bol 1380e:)

ale to nebola este skylake a vlastne neviem ci uz naplno davaju pascaly gpu (resp v rozumnej cenovke) - ale do obdoby 960M by som nesiel, to radsej "plnokrvnejsie" 970M (ak su tie pascaly neni vonku).
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5703
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Herny Notebook 1500€

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Diki Chlapi za typ.

Kamos je na rozpakoch, pisal do Aceru kedy naskladnia tie s 1060 a vyjadril sa ze naskriabe aj 1700 ked ina moznost nebude no to uz je riadny rozdiel, hlavne sa boim ze v tom stale nebude SSD za tu cenu. uvidime, co odpisu.

Poslem mu ten tenky dell, datacomp mame rovno v KE takze bez problmu sa vrati rovno na predajni keby nieco ale asi to nebude chciet riesit, my sme pohodlni chlapci :D

Teda potvrdzujem, na MSi kaslat su to plasty, vsak? Dam vediet postup, sam sa tesim na tu masinu :)

BTW quicky ten tvoj asus som mu aj chcel odporucit ale predane uz neskoro :P a nie nie, bude to 970m do 1500 aj s SSD (ASUS alebo ACER presnie tie velke s poriadnym chladenim) alebo 1060 do 1700.

Návrat na "Nákupná poradňa"