Android telefón do 130€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa HellAngel »

to je druha vec, ak dotycny chce vyslovene kupovat v tyzemsku (ja som firemny mobil kupoval v SK shope), tak nema moc na vyber
objednavky z ciny sa netreba bat, a ak hej, tak XFS su cesi, komunikacia nie je problem. Donedavna ponukali tiez predlzenie zaruky, ale teraz to nejako nemozem najist

ROMky, no poviem to tak, ak je clovek spokojny nepotrebuje flashovat kazdy tyzden novu rom a robit zo seba testera. Redmi note som odovzdal mojej polovicke a vyse roka je telefon neupdatovany. Vsetko slape jak malina. Ta mi4 uz nebude dlho, preto ta cena, ratam ze vypredavaju skladove zasoby. Za tie peniaze kupujuci dostane byvalu vlajkovu lod, ktora ma v sebe donedavna TOP HW, nikdy telefon nebol smerovany do low segmentu ako 4c, kde bol donedavna dobrou volbou. Ja teraz tiez riesim ci nepredam ten redmi NOTE LTE a nekupim polovicke mi4, aj tak furt pinda ze je to na nu velky telefon :D
NB: Asus ROG Strix G16
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4001
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa Dunar »

HellAngel napísal:papierove parametre? honor je low end telefon, aj ked dobry, tak s mi4 sa rovnat nemoze. rozlisenie nevyuzijes? to je co za blbost? bateria je na tom isto lepsie u mi4 a to nielen koli kapacite, ale aj koli OS, ktory ma velmi dobry manazment energie. Je vidiet ze realne si xiaomi este v ruke nemal a ani nepouzival
meizu m2 je dobrz telefon, ale tiez je to low end. na mi4 sa netaha. MX4 je uz ina kava, ale tiez cenovo je inde.
M2 je taky isty lowend ako Mi4. Porovnavas parametre, maju ich podobne. Tak o co je horsi?

Nie, rozlisenie nevyuzijes. A tu vydrz si meral, ze mas take bohorovne vyjadrenia?

Odkial si nabral ze som v ruke xiaomi nemal, netusim. Necucaj z prsta.

MX4 stoji na alexpresse nejakych 130 eur, takze ano je cenovo inde, lebo je lacnejsi ako Mi4. A to je len prvy model co som nasiel, ktory je lepsi ako Mi4. Neviem odkial mas ze s podobnymi parametrami sa podobne fony tazko hladaju. Su ich kvanta. Telefon to nie je zly, to netvrdim, ale neoplati sa to kupovat. Su tu ini kandidati.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Dunar napísal: M2 je taky isty lowend ako Mi4. Porovnavas parametre, maju ich podobne. Tak o co je horsi?

Nie, rozlisenie nevyuzijes. A tu vydrz si meral, ze mas take bohorovne vyjadrenia?
mi4 je low end? :facepalm: vyzsie rozlisenie vyuzijem, nemozem za to, ze ty telefon pouzivas iba na zdvihanie hovorov a facebook
tymto koncim debatu

ps: myslel som mx 4 pro, pardon
NB: Asus ROG Strix G16
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4001
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa Dunar »

Placebo je svina, ja viem.

Co teda je 2 roky stary telefon, ktory ma tretinovy vykon oproti sucasnemu highendu?
Ano bol to spickovy telefon, ale v dobe ked prisiel na trh. Tie casy su ale davno prec. A telefonov s rovnakymi parametrami su za taku cenu v Cine kvanta, tak nesplietaj ze je take tazko najst.
Uz len ked ostaneme pri Honore tak aj napr. 6-ka ci 6 Plus je tiez za rovnake peniaze. O dalsich a dalsich ani nehovorim. A o tom ze za menaj sa da aj Mi4c ktory je lepsi uz uplne pomlcim.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Vsak ale porovnavas 4c s mi4. Tak co teraz do toho pleties honor 6. Mi4 je oproti 4c niekde inde, zmier sa stym. Aj taky Note 3 pro uz je technologicky niekde inde. Ale zaj je o kusok drahsi. 4C dnes nie je moc vyhodna volba, je to stary telefon a za tu sumu sa da zohnat lepsi kusok
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale na slovensku za 150e je najlepsia volba
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa HellAngel »

moze byt, ak sa bude objednavat cisto zo slovenska, tak bohuzial moc rozumnych volieb skutocne nie je. mi4 sa da kupit aj cez mal, ale chcu zan 226e :rolleyes:

inac za chvilu pride honor 5c, v cine ma stat cca 130e
NB: Asus ROG Strix G16
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4001
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa Dunar »

HellAngel napísal:Vsak ale porovnavas 4c s mi4. Tak co teraz do toho pleties honor 6.
Pletiem preto, lebo ty nezmyselne pleties nakup vonku s nakupom u nas. Ked chces nieco porovnavat, tak nie takto. A takisto tu splietas nezmysly o tom ze tazko sa hlada za take peniaze telefon s podobnymi parametrami. Pritom je ich vela, aj daleko lepsich dokonca aj vo vlastej stajni Xiaomi. Este aj ten Note 3 sa za taku cenu da kupit.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa HellAngel »

a preco by som nemohol porovnavat telfon kupovany cez cinu, alebo cez iny obchod mimo Slovenska? To sme snad v komunizme ze sa to neda? Objednavanie zo zahranicia, pripadne z ciny je dnes uplne bez problemov. A ak chcem dostat za svoje peniaze co najviac, tak sa obzeram po co najviac moznostiach. Kupujem z ciny uz nejaky rok, a este som nemal problem,ktory by sa nedal vyriesit. Reklamacia je o trochu dopisovani, ovladanie anglictiny ale je bez problemov. Staci objednavat z overenych shopov.
Ja nemozem za to, ze vela ludi ma stale nejake predsudky a boji sa objednat zo zahranicia. Pre takych je vyber tovaru obmedzenejsi

ps: Redmi 3 je parametrovo dobry telefon, nemal som ho moznost skusit, ale mi4 je dnes uplne vychytane a je dobrou volbou za tie peniaze. S novinkami byva trochu problem u xiaomi, nejaku dobu trva, kym sa vychyta vacsina much. Mi4 je volba istoty.
Osobne by som ale isiel do redmi Note 3 Pro, hlavne koli uhlopriecke, ale to uz je cez limit 40e
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa Krutibrko »

LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa LordKJ »

hned v prvom poste :D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Aha :D

No ja ho mám cca mesiac, zatiaľ sa mi páči viac ako P8 Lite. Nahodil som tam MIUI CZ/SK a ide to pekne.
Lachdadan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 20. Okt, 2010, 09:34
Bydlisko: Bratislava 1

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa Lachdadan »

zdravim - rozmyslam tiez nad kupou noveho telefonu v tejto cenovej kategorii (130-150) - nerad by som zakladal zbytocne dalsiu temu, tak snad mi OP odpusti - pozeral som co ste sem postovali a zaujalo ma to Xiaomi - avsak viaceri tu pisali, ze s pomedzi cinanou sa mozno najdu aj lepsie kusky (viem ze sa riesilo, ze to nema byt zo zahranicia - mne cina resp EU warehousy nevadia)

u toho xiami 4 mi chyba slot na pamatovu kartu, niekdo som cital ze nepodporuje 4lte aj ked to tam pisu, ale ostatne parametre ma pre mna dostacujuce+aspon podla papierov ma fotak s f/1.8 co by mohlo znamenat aj nadpriemernu {v cenovej kategorii) kvalitu fotiek

nie som narocny uzivatel, internet v mobile ani moc nepouzivam, hry hravam len zriedka - naozaj to pouzivam skor len na telefonaovanie, fotenie, obcas pozriet nejake video/vypocut hudbu.

Ak by ste vedeli odporucit nieco na zaklade toho budem vdacny :good:
babayagafans666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 286
Dátum registrácie: Št 23. Máj, 2013, 20:36
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa babayagafans666 »

A čo niečo takéto UMI TOUCH
Spoiler: ukázať
Gigabyte ga-z87x-ud5h;i7 4770K,Scythe MugenMax;Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6G;Corsair 4x4GB 1600MHz CL9 Vengeance;Crucial MX100,EVGA SuperNOVA 650 GT;AOC 27" LED e2795Vh;
Asus Maximus IV Extreme,Intel i5 2500K 4,8GHz(1,382v),Scythe Mugen 5,SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 SE METAL BLUE,Corsair 4x4GB 1600MHz CL9 Vengeance,Crucial MX100,Seasonic M12II-620,iiyama ProLite E2773HS
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Android telefón do 130€

Príspevok od používateľa HellAngel »

cinskych telefonov s dobrym HW je celkom dost, problem je ale SW a podpora. Len malo cinskych znaciek ma dobre odladeny SW a este menej ich aj podporu.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Nákupná poradňa"