Notebook do školy a prácu do 900€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Notebook do školy a prácu do 900€

Príspevok od používateľa Papek »

K OS X len tolko, ze si to urcite otestuj. V robote mam PC aj iMac. PC mam ako daily a iMac zapnem len ked potrebujem nieco otestovat. Prve dni bolo take nadsenie z noveho, skusal som si gesta, ine ovladanie ale nakoniec mi to nejako nesadlo. Furt chodit s mysou hore, klik sem, okno na druhej strane znova niekde inde klik... mne to pride take chaoticke. Mozno keby som viac ovladal Macovske klavesove skratky, tak by sa mi s tym pracovalo pohodlnejsie. Na druhej strane, Autocad, Photoshop ci Premiere by sa na tom mohli spravat rovnako ako na Windows, takze by to nemusel byt az taky kulturny sok.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
ojo19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 285
Dátum registrácie: So 22. Jún, 2013, 11:08
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Notebook do školy a prácu do 900€

Príspevok od používateľa ojo19 »

Tak skúška OS X mi nevadí vážne to je pre mňa najmenej. Ak by som si fakt na to nezvykol Ntb beriem bez DPH tak by som ho predal na bazoši a veľmi stratový by som nebom možno ani vôbec. Skôr mi ide o HW stránku aby som kúpil sa moje peniaze maximum
Spoiler: ukázať
CPU:Intel Core i5-3570 nonK 3.4GHz BOX,MB:ASRock B75 PRO3-M,RAM:Corsair Vengeance Low Profile 1600MHz 2x4GB,DDR3,VGA:ASUS NVidia GeForce GTX660-DC2O-2GD5,HDD:Seagate Barracuda 7200.12 1TB,PSU:BeQuiet L8-500W Bronze,Drive:LG GH24NS,Case:Cooler Master K350+Noiseblocker NB-Blacksilent XL1 Rev.3,LCD: Dell U2414H,Repro:Logitech x-230,Mouse:Gigabyte GM-M6900,Keyboard:Trust GTX18,Webcam:Logitech C310
Phone: Iphone SE 16GB,Mp3:Sandisk Sansa Clip Sport,Headphones:AKG K518LE/Xiaomi Hybrid/Rocking Residence One,Camera: Sony RX100

Návrat na "Nákupná poradňa"