spanov prvy tuning..

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
goofyno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št 27. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

...

Príspevok od používateľa goofyno »

Bednu mam skoro na zemi takze sa na nu kazdy diva z hora.Tym padom vidno len jemne podsvietene oci a hlavne svetlo vychadza z ust... :8O: mne sa to tak paci nieje to prehnane. A pokial ide o vnutro na tom som este nepracoval :idea: casom-dik za ohlasy :)
Používateľov profilový obrázok
Big_Steve
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 117
Dátum registrácie: Po 16. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava VIII

Príspevok od používateľa Big_Steve »

Caute. Nechcem otvarat novu temu tak sa tu priamo spytam. Ta lebka sa da z coho urobit? :? Na nete som videl vela takychto modov kde ku predku case prirobili nejake veci (vyplnili diery ktore tam nechceli atd...), no neviem nikde najst z coho sa to robi. Rozmyslal som uz na sadre ale to je trochu krehke na to, no nie? A ked uz tak kde taky material zohnat?

Diki za odpoved...

PS: Goofino, fakt skvela lebka.
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Používateľov profilový obrázok
goofyno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št 27. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa goofyno »

myslim, ze s tym svetlom to netreba prehanat... Bednu mam cca 10cm od zeme tak sa na nu kazdy diva zhora, tym padom ziadne plechy nevidno len jemnu ziaru z oci a velku z ust :beee: :D


No ja som to robil s moderalskou hmotou-zhodil som predny kryt , vyrezal oci a uzta a navàtal don par samoreziek aby trcali z vonkajsej strany(cize dopredu) Potom som popreplietal jemnunky drotaz vznikla akasy maska.Na nu som pozom naniesol a vytvaroval hmotu aby to drzalo pekne pokope a nechal stvrdnut, vyplnil opat pukliny a vybrusil...Potom som vzal elastcku textiliu, akusi jemnunnku sietku a pomocou laku som junaniesol na povrch-PRILEPIL prelakoval par krat a hotovo, keD to zaschlo bolo to pekelne tvrde!! 8) potom len nastriekal a zapojilspinace a nahodil na bednu :D -FINISH


Ta hmota je vsak dost tazka-Nabuduce skusim variantu s polystirenom, ktory je lahko tvarovatelny
a zvrchu ho poriadne vytvrdim este vsak neviem cim...skusim a uvidim-- co vy na to? O tej laminovacej suprave som este nepocul nemam ani potuchy, kde by sa dala zohnat ani ako to vyzera :8O: kazdopadne by som to vyskusal :wink: mam rad nove vyzvy..


EDIT : Bikermotyl - nabuduce pouzi tlacitko EDIT, ak dopisujes posty v kratkom slede za svojimi predchadzajucimi.
Používateľov profilový obrázok
pjoter
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

spanov prvy tuning..

Príspevok od používateľa pjoter »

Hmm mas to pekne , len nieco tomu chyba a to upravene kabliky :D. V baumaxe stoji omotavka na kabelaz 26 Sk za meter cca a mas to :roll: Treba sa este pohrat a je to very nice :lol:
Používateľov profilový obrázok
marekm
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 597
Dátum registrácie: So 12. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa marekm »

a zapinanie + reset su kde ?
Používateľov profilový obrázok
dingo27
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: St 30. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Príspevok od používateľa dingo27 »

goofyno napísal:myslim, ze s tym svetlom to netreba prehanat... Bednu mam cca 10cm od zeme tak sa na nu kazdy diva zhora, tym padom ziadne plechy nevidno len jemnu ziaru z oci a velku z ust :beee: :D


No ja som to robil s moderalskou hmotou-zhodil som predny kryt , vyrezal oci a uzta a navàtal don par samoreziek aby trcali z vonkajsej strany(cize dopredu) Potom som popreplietal jemnunky drotaz vznikla akasy maska.Na nu som pozom naniesol a vytvaroval hmotu aby to drzalo pekne pokope a nechal stvrdnut, vyplnil opat pukliny a vybrusil...Potom som vzal elastcku textiliu, akusi jemnunnku sietku a pomocou laku som junaniesol na povrch-PRILEPIL prelakoval par krat a hotovo, keD to zaschlo bolo to pekelne tvrde!! 8) potom len nastriekal a zapojilspinace a nahodil na bednu :D -FINISH


Ta hmota je vsak dost tazka-Nabuduce skusim variantu s polystirenom, ktory je lahko tvarovatelny
a zvrchu ho poriadne vytvrdim este vsak neviem cim...skusim a uvidim-- co vy na to? O tej laminovacej suprave som este nepocul nemam ani potuchy, kde by sa dala zohnat ani ako to vyzera :8O: kazdopadne by som to vyskusal :wink: mam rad nove vyzvy..


EDIT : Bikermotyl - nabuduce pouzi tlacitko EDIT, ak dopisujes posty v kratkom slede za svojimi predchadzajucimi.
Sady na laminatovanie by si mal dostat v kazdom dobrom farby-laky shope, ak nie, tak ti tam aspon poradia kde asi.....
PC: CPU CeleronD 2.6 -> 3309 MHz Arctic cooling Super silent 4 ultra : ), Epox 4pda3I(i865PE+ich5), GF MSI 6200 AX-TD256/64, 2x256 GOODram DualChanellDDR 400(2.5,4,4,8 ), 200GB SATA Hitachi !, 300W modded case + homemade upravy, momentalne prebiehaju dalsie upravy

NTB: FujitsuSiemens Esprimo mobile V5505 : Intel CentrinoDuo, Core Duo T2330 1,6 GHz, 1GB 667DDR2 RAM DualChannel, Wifi a/b/g/n, LCD 15", HDD 80GB SATA, DVDRW, citacka, expres card, 3:45 hod. 4400MAh bateria, no proste paradicka
Používateľov profilový obrázok
goofyno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št 27. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: spanov prvy tuning..

Príspevok od používateľa goofyno »

pjoter napísal:Hmm mas to pekne , len nieco tomu chyba a to upravene kabliky :D. V baumaxe stoji omotavka na kabelaz 26 Sk za meter cca a mas to :roll: Treba sa este pohrat a je to very nice :lol:
Nieze by som to tam s tebou kupoval... :D Ale ja coskoro zvolim omnoho originalnejsi sposob - casom : casom uz coskoro :roll: A pokial ide o zapinanie a reset tak. ZAP je v nose tej lebky a reset v ustach- ten vycnelok v strede :)
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

fakt zbunda askoze super este tej lebke cervene OcI a je to dok :!:
Používateľov profilový obrázok
goofyno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št 27. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa goofyno »

Chcem to zachovat v jednej farbe - modrej - aby to nevyzeralo jak cirkus :) :D

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"