Mazat loziska nema velmi zmysel, treba ich proste vymenit. Vacsinou sa takymito serepetickami nezaoberam ale dnes som mal slabu chvilku
Tichy Zdroj 550W+
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Tichy Zdroj 550W+
Ano to bol moj plan, ze za nejakych 90E mam zas na par rokov klud a pokoj... ale ten Fortron je dnes skoro bezcenny, zaruka skocila, po rozobrati vsetky kondiky v poriadku, tak som vymenil fan, stalo ma to 30minut roboty a dosiahol som obstojny ( nie uspokojivy) vysledok. Kedykolvek ho mozem dat do povodneho stavu a predat.
Mazat loziska nema velmi zmysel, treba ich proste vymenit. Vacsinou sa takymito serepetickami nezaoberam ale dnes som mal slabu chvilku
Sepcialne pri tych netypizovanych chladicoch ma zmysel sa s tym babrat inak nie.
Mazat loziska nema velmi zmysel, treba ich proste vymenit. Vacsinou sa takymito serepetickami nezaoberam ale dnes som mal slabu chvilku
Spoiler: ukázať
