Umývačka riadu 60cm vstavaná do ikei 400€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1276
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Umývačka riadu 60cm vstavaná do ikei 400€

Príspevok od používateľa Pronto »

Ked umyje, sama sa neotvori. Mne by to vadilo kedze mam pri nej stol. Ci je 49dB moc neviem, ale hlucna nie je - mam ju v otvorenej kuchyni prakticky nie daleko od gauca a ked umyva, viem o nej, ale normalne pozeram popri tom telku. Spat by som asi vedla nej ale nechcel :D
Vravim, za tie prachy som spokojny, ten somar na pribory sa da normalne zdvihnut a dat v ramci spodneho suflika hocikam. Vsetky tie vzpery, drziaky na taniere su v takom rozmere, ze to nikde nekoliduje, to ma az zarazilo. Ten parny program cisti az nechutne, vsetko je na dotyk drsne ale netreba tam aspon davat pripravky co ti znicia sklenene taniere a pohare.
Sam mam rad Bosh znacku, ale povedal som si, ze kaslat na znacku, ked viem usetrit. Chladnicku mam Hisense americku za cenu normalnej, iny typ chladnicky si uz ani neviem predstavit. Co do nej vojde, to je az neuveritelne.
Spoiler: ukázať
First: Intel i7 10700KF + BeQuite Dark Rock Pro4, ASROCK B560 PRO4, 32GB HyperX 3600 CL18, EVGA GTX 3080Ti FTW3, 1TB WD Blue NVMe, EVGA SuperNova G6 850W, be quiet! Pure Base 500DX White, W10Pro + AOC Q3279VWF
Second: Intel i5 7500, ASUS z170Pro Gaming, 8GB DDR4 2600MHz, Strix RX 570 4GB, 1TB SSD Patriot, 650W Gold PSU

AUDIO
Headphones - Sennheiser GSP 300
Micro System - Panasonic SC-PMX82EG-K DAB+

Návrat na "Nákupná poradňa"