Wifi nabijacka pre iphone

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2717
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa lepermessiah »

v kombinacii s iPhone asi treba byt opatrny, Androidom je to dost jedno, niektore nabijacky maju tendenciu "ziarit" aj 1cm od povrchu, co pri 7mm telefone znamena, ze ti bude "tukat" po displeji. To som zvykol riesit penou, ktoru som nalepil na tu podlozku. A tiez podlozky co maju 3 cievky su somarina, mozno sa lahsie triafa, ale niektore doslova odrbavaju, ze maju nabijaci vykon 15W a realne kazda ma iba 5W a prekryje sa ti telefonova cievka s 1 na nabijacke, tak ides 5W.
Standardy su jedna vec, cinska vyroba druha :) Preto som upozornil aj na Baseus, lebo ja som nakupil viac typov z Ali v super cenach a nasledne som to akurat tak rozdistribuoval po rodine, lebo na to urcenie ake malo byt pouzit nesli.
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10034
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa stiv »

A nechces magsafe kablik? Ja viem ze to nie je take jednoduche ako prilozit a dvihnut.. ale na druhej strane ti to dovoluje aj telefon dvihnut a nieco s nim robit bez toho aby si prerusoval nabijania. :)
.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa newmi »

Nie nechce. Vsak to ma vyslovene napisane v prvom poste. Cital si ho vobec? :facepalm:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10034
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa stiv »

Cital, dal som to ako navrh na opatovne zvazenie, lebo podla mna je to fajn riesenie a sam som si ten kabel nedavno kupil, aj ked som to odsudzoval. :)

Ty si si precital prvy post ked si dosiel s tym, ze je to vtipne, crazy a nechapes na co to je komu doma? ;)
.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa werwest »

Magsafe je skor na miesta kde by si mal kabel, ale si prilis lenivy triafat do dierky. Ako nahrada bezdrotovej nabijacky to urcite neni
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa CageJ »

Všetky bezdrôtové nabíjačky ničia viac baterku. Mám to overené.
Jednak to viac zahrieva baterku a sú väčšie straty. Používam ale primárne Qi Wireless.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Nepride mi, ze by pomale qi nabijanie viac "nicilo" bateriu, ako klasicky kabel. Pred par mesiacmi som prechadzal z S10e, ktory bol v drvivej vacsine casu nabijany iba cez qi a opotrebenie baterie po 3 a pol roku nebolo zasadne vyssie.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5502
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Jasne ze nenici, cagej pise klamstvo...
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2717
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa lepermessiah »

CageJ ma z casti pravdu. Tie menej kvalitne nabijacky, ktore pulzuju viac ako 5mm nad povrch naozaj robia zle celemu telefonu a hlavne si to odskace baterka. Nie ako dosledok nabijania/prebijania, ale to zahrievanie je problem. Ja som vsetky nabijacky, co mi zahrievali telefon upravil alebo vyhodil. Zas nie je to take tragicke, baterka sa zahrieva aj pri X inych cinnostiach, len toto ked nemusi, tak preco by sa mala prehrievat napr. celu noc na podlozke..
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa werwest »

No dobre, ale tie menej kvalitne neznamena vsetky ze.
Inak pri tych pomalych up to 10W nabijaciek sa taky ajfon vobec nezohrieva
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Zatial vsetky qi nabijacky od Samsungu (3 rozne modely), ktore som mal doma, mali zabudovany ventilator, ktory sa aktivoval pri rychlejsom nabijani. Pri "pomalom" sa vsak vobec nezapinal a ani pocitovo nebol telefon teplejsi, ako zvycajne.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Wifi nabijacka pre iphone

Príspevok od používateľa newmi »

stiv napísal: Po 05. Dec, 2022, 23:02 Cital, dal som to ako navrh na opatovne zvazenie, lebo podla mna je to fajn riesenie a sam som si ten kabel nedavno kupil, aj ked som to odsudzoval. :)

Ty si si precital prvy post ked si dosiel s tym, ze je to vtipne, crazy a nechapes na co to je komu doma? ;)
Ano cital ale ty asi zle citas a mas potrebu si rypnut. Ano pisal som off topic ale nakoniec prispevku som napisal aj k veci. :P
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Nákupná poradňa"