gigabit 12V PoE (non-802.3af zariadenie)

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: gigabit 12V PoE (non-802.3af zariadenie)

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak som mal vcera prve intermezzo s tou hnusobou. Fuj. Musim zlahka pochvalit tplinka za to, ze na wirelesske v 802.11ac mode dosahuje az takmer 40MB/s priepustnost, cize 320Mbit/s. Niezeby to trhalo rekordy ale lepsie nez dratom do oka. Neviem kolko na AX pretoze v starom notebooku nemam taku kartu a testovat telefonom je meh.

Snad najlepsi poznatok bol, ze 0.75mm2 dvojlinka je asi tak desatkrat hrubsi kabel nez to co vedie z originalneho adaptera, takze :

a) po odfiknuti na jednej aj druhej strane doslo k skrateniu originalneho kabla asi o meter
b) vlozenim 7 metrovej hrubej dvojlinky mozno bude vyssia voltaz na vystupe nez v originalnom stave hehe
c) ciganska robota kvoli absencii primitivneho PoE

nasrať. V lište nevidno ale kysly pocit v hube zostava.

Radia rozmiestnene po skole su samozrejme neoptimalne fyzicky ulozene, schovane za stenami atd, a vsetky bezia v default nastaveni vsetkeho okrem SSID a hesla. Automaticky vyber kanalu. Samozrejme si vsetky zhodne vybrali 42ku cize frekvenciu 5200Mhz. Sest radii durch cez seba.

Isn't it nice when things just work ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Nákupná poradňa"