Tringelt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4671
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Tringelt

Príspevok od používateľa scream »

Podla nalady..., ked burger nestal dpc 15,50 do tasky ale 7.90 v top restikach lepsie sa mi zaokruhlovalo.
Ja sa nie vzdy v restikach/menuckarnach a baroch na ceny pytam a niekedy ma to dost neprijemne zaskoci, ze mam chut si nechat vydat aj 5 centov cash a niekedy som proste len spokojny a nejak to zaokruhlim. Poslednu dobu su ale ceny take, ze nenechavam nikde nic. Lifehack kuponik zo zlavomatu, uplatnit, nic naviac a len sa zdvihnut a odist :D
OC zemplin naposledy... cinak vedla foodcourtu, polievka, kura, priloha, dajaka kola, cez 15e...okej..

Specialne pripady su nejake bary s velkym uctom, kde sa cely vecer o vas niekto stara, nejaka lepsia restika, kde ma clovek pocit, ze ten servis je ozaj na vyssej urovni alebo podniky, kde som chodil castejsie.
Tringelt viac jak 10E som asi nikdy nedal, vacsinou do 5e aj pri vyssich uctoch.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7859
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Tringelt

Príspevok od používateľa LordKJ »

ako kde, bezne menu alebo take podobne vobec
niekedy zaokruhlenie par centov ale to skor nech to nemusim nosit domov

ked je ale niekde obsluha naozaj fajn tak im nieco prihodim (tak max. do 10% z celkoveho uctu, najviac asi nejakych 10-15e) ak sa da navysit pri platbe kartou... cash jedine ak sa zaokruhluje alebo sa zbiera viacero ludi

...v new yorku som si raz nevsimol 20 alebo 30% automaticky nauctovany gratuity a este som prihodil 20% :furious: :laugh: tak to bol asi najvacsi tip co som dal

Návrat na "Debata o všetkom"